اپلیکیشن «زوج‌‌یابی» فیسبوک در آمریکا راه‌‌اندازی شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

اپلیکیشن «زوج‌‌یابی» فیسبوک در آمریکا راه‌‌اندازی شد به نوشته نشریه اینترنتی «وایرد»، فیسبوک ادعا می کند این اپلیکیشن گزینه های بیشتری نسبت به اپلیکیشن‌‌های مشابه مانند «تیندر» دارد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

احکام سنگین پرونده هفت تپه| وکیل اسماعیل بخشی: با جوسازی سیاسی انتظار این احکام را داشتیمدر حالی که صدور احکام سنگین برای فعالان کارگری در پرونده هفت تپه با اعتراضات گسترده روبرو شده است، وکیل مدافع اسماعیل بخشی نیز می‌گوید با توجه به جوسازی‌های سیاسی، صدور چنین احکامی دور از انتظار وکلای پرونده، کارگران، و فعالان کارگری نبوده است.

بر اساس متن منتشره در این کانال تلگرامی، این وکیل دادگستری به بی طرف نبودن ماموران امنیتی وزارت اطلاعات و ضابط تاکید کرده و گفته است که «درخصوص برخی اتهام های انتسابی اسماعیل بخشی، اساسا ،دادگاه انقلاب صلاحیت ذاتی برای رسیدگی نداشته است.» کارگران «نیشکر هفت تپه» سال گذشته در اعتراض به پرداخت نشدن بیش از سه ماه دستمزد معوقه خود دست به اعتصاب، تحصن، و ابراز نظر به شیوه‌های مسالمت آمیز زدند. اما پاسخ حکومت به این اعتراضات، سرکوب آنها توسط نیروهای حکومتی بود. اسماعیل بخشی، نماینده کارگران نیشکر هفت تپه، و سپیده قلیان، فعال مدنی، از جمله افرادی هستند که در رابطه با همین اعتراض‌ها بازداشت و شکنجه شده بودند. آن‌ها پس از افشاگری شکنجه شدن خود بار دیگر بازداشت شدند.

براساس اخبار غیررسمی از منابع کارگری، احکام سنگین زندان برای این افراد و چند نفر از کارگران و فعالان کارگری صادر شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نخستین گشت‌زنی زمینی مشترک نیروهای ترکیه و آمریکا در شمال سوریه آغاز شدنخستین گشت‌زنی زمینی مشترک نیروهای ترکیه و آمریکا در شمال سوریه آغاز شد نخستین گشت‌زنی زمینی مشترک نیروهای مسلح ترکیه و آمریکا در چارچوب ایجاد منطقه امن در شرق رودخانه فرات در شمال سوریه آغاز شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

'نخستین گشت‌زنی مشترک نیروهای مسلح ترکیه و آمریکا در شرق فرات طبق برنامه انجام شد''نخستین گشت‌زنی مشترک نیروهای مسلح ترکیه و آمریکا در شرق_فرات طبق برنامه انجام شد' وزارت دفاع ملی ترکیه: فعالیت‌های مشترک با آمریکا به منظور عقب‌نشینی تروریست‌هاست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نادال با پیروزی در اوپن آمریکا برنده نوزدهمین گرند اسلم شدرافائل نادال نوزدهمین عنوان گرند اسلم خود را پس از مقاومت در برابر بازی جانانه دانیل مدودف بازیگر روس در فینال مسابقات اوپن آمریکا به دست آورده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا: هر آنکس که با ایران معامله کند را تحریم خواهیم کردمعاون وزارت خزانه‌داری آمریکا: *هر آنکس که با ایران معامله کند را تحریم خواهیم کرد *ما به اعمال فشار بر ایران ادامه خواهیم داد *رئیس‌جمهور ترامپ نیز اعلام کرده هیچ‌گونه معافیتی در هیچ زمینه‌ای اعطا نخواهد شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

معترضان هنگ‌کنگی خطاب به ترامپ: شهر ما را آزاد کنیددر ادامه اعتراضات هنگ‌کنگ، هزاران تظاهرکننده در اقدامی بی‌سابقه با سردادن سرود ملی آمریکا از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، خواستند شهر را «آزاد» کند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

مدیرکل موقت آژانس وارد تهران شدمدیرکل موقت آژانس وارد تهران شد کرونل فروتا مدیرکل موقت آژانس در برنامه و دعوت از پیش انجام شده در زمان حیات یوکیا آمانو در سفری یک روزه وارد تهران شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »