اعتراض اتحادیه اروپا به اقدام نژادپرستانه یک سایت یونانی علیه خبرنگاران آناتولی

14/06/1399 04:46:00 ب.ظ

اعتراض اتحادیه_اروپا به اقدام نژادپرستانه یک سایت یونانی علیه خبرنگاران_آناتولی

04.09.

2020 بروکسل/ آتا افق شکر/ خبرگزاری آناتولی اریک مامر، سخنگوی ارشد کمیسیون اتحادیه اروپا امروز جمعه در نشست خبری روزانه‌اش از مقامات یونان خواست حادثه هدف قرار گرفتن دو خبرنگار آناتولی از سوی یک وبگاه نژادپرست این کشور را بررسی کنند.

وی اظهار داشت: اتحادیه اروپا از آزادی رسانه‌ها حمایت می‌کند و برای اطمینان از امنیت روزنامه‌نگاران در جریان انجام وظیفه‌شان اهمیت قائل است. مقامات یونان مکلف هستند چگونگی وقوع این حادثه را بررسی و روشن کنند.

گفتنی است توفیق دورال و مِحمد آیحان، دو خبرنگار نمایندگی خبرگزاری آناتولی در آتن دو روز پیش با هدف پوشش خبری به جزیره کاستلوریزو این کشور رفتند. چند ساعت بعد از این سفر در وبگاهی موسوم به «Turkikanea.gr» یک متن تحریک‌آمیز علیه این خبرنگاران و ترکیه منتشر شد. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

۸۰ روز اعتراض در هفت تپه؛ سرنوشت مطالبات کارگران چه شد؟

تهدید خبرنگاران آناتولی توسط یک وب‌سایت یونانی

دادگاه هلند استرداد متهمان به لهستان را متوقف کردکمیسیون اروپا در سال ۲۰۱۷ میلادی ساز و کار ماده هفت معاهده اتحادیه اروپا را به دلیل برنامه اصلاحات دولت محافظه کار لهستان علیه ورشو فعال کرد.

آلمان خواستار اقدام اتحادیه اروپا در مورد 'مسمومیت الکسی ناوالنی' شد - BBC News فارسینوربرت راتگن، متحد برجسته آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان هشدار داده است که اگر اتحادیه اروپا نتواند علیه روسیه به دلیل 'مسمومیت' الکسی ناوالنی، سیاستمدار مخالف اقدام کند، اهمیت و تاثیرش زیر سوال می رود.

اتحادیه اروپا خواستار مذاکره مجدد برای حل مسئله مدیترانه شرقی شدسخنگوی کمیسیون اتحادیه اروپا گفت که تنها راه کاهش تنش در مدیترانه شرقی با گفت‌وگو امکان‌پذیر است. - خبرگزاری آناتولی

آلمان: الکسی ناوالنی قطعا با گاز اعصاب مسموم شده استآلمان از اتحادیه اروپا و ناتو خواسته است تا پاسخ قاطعی به استفاده دوباره از گاز اعصاب نویچوک در روسیه بدهند.