اطلاعات شخصی ۱۰۶ میلیون مشتری بانک آمریکایی به سرقت رفت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

🔷داده‌های شخصی ۱۰۶ میلیون نفر از مشتریان بانک آمریکایی «کپیتال وان» به سرقت رفت بیشتر بخوانید 🔽

در بیانیه این بانک آمده است: «موسسه به این نتیجه رسیده است که فردی خارج از بانک به طور غیرمجاز به شبکه آن دسترسی داشته و برخی اطلاعات شخصی را به دست آورده است.»

بنا به گزارش ها، هکرها به اطلاعات شخصی حدود ۱۰۰ میلیون شهروند آمریکایی و نزدیک به شش میلیون تبعه کانادایی که مشتری بانک «کپیتال وان» بوده اند دسترسی پیدا کرده اند. اطلاعاتی که به سرقت رفته مربوط به افرادی بوده است که درخواست صدور کارت اعتباری «کپیتال وان» ارائه کرده بودند و یا به دنبال دستیابی به این کارت بوده اند.

از جمله اطلاعات شخصی سرقت شده می توان به نام، آدرس، کد پستی، شماره تلفن، آدرس های ایمیل، تاریخ تولد و درآمد اعلام شده اشاره کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت یک نفر در پی سرقت اطلاعات ۱۰۰ میلیون نفر در آمریکا'کاپیتال وان' می گوید اطلاعات شخصی حدود ۱۰۶ میلیون نفر در آمریکا و کانادا در هک سیستم های این شرکت به سرقت رفته است. به گفته 'کاپیتال وان' این داده ها شامل نام، آدرس و شماره تلفن کسانی بود که برای کارت های اعتباری این بانک تقاضا داده بودند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نماینده مجلس: برخی نمایندگان به خاطر منافع شخصی تغییر رأی می‌دهند | DW | 28.07.2019یک نماینده مجلس ایران تأیید کرده است که برخی نمایندگان به دلیل 'منافع فردی یا باندی' یا به نام 'مصلحت‌سنجی' رأی خود را برخلاف باورشان تغییر می‌دهند. صدور 'فرمان‌هایی از خارج مجلس' دلیل این تغییر رأی عنوان می‌شود. خوب اینو که همه میدونستن. اصلا مردم بیشتر این نماینده ها رو نمیشناسن. اینها منتصب هستند نه منتخب وهمیشه همینطور بوده
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عبدالله: منابع دولتی منابع شخصی کسی نیست که در کارزارهای انتخابات استفاده شودعبدالله عبدالله، رییس اجرایی افغانستان دوشنبه 29 ژوئیه در نشست شورای وزیران در کابل تاکید کرد که
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بانک مرکزی پشتوانه‌ بیت کوین نیست/ با مکیدن خون مردم می‌خواهند برق بیت‌کوینی استخراج کنندیک عضو کمیسیون اقتصادی تاکید کرد: بانک مرکزی پشتوانه‌ بیت کوین نیست آن هم کسانی که از برق کشاورزی استفاده کرده و ماینر وصل کرده و با برق یارانه‌ای و پول بیت‌المال سیستم ماینر راه اندازی کرده تا چینی‌ها از برق ارزان استفاده کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

صدور حکم بدوی پرونده بانک سرمایه؛ داماد وزیر کار به ۲۰ سال زندان محکوم شدغلام‌حسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه، خبر داد که هادی رضوی، سرمایه‌گذار سریال شهرزاد و داماد محمد شریعتمداری، وزیر کار، رفاه و تعاون اجتماعی ایران به ۲۰ سال زندان محکوم شده است. به گزارش میزان، اس اونم زندونهای اینا از خونه ماها مرفه تره مدافعین حرم 😆 😆 😆 😆 😆 زندانی که مردم ما ارزو دارن ۳ روز به عنوان تعطیلات توش زندگی کنن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تعداد معاملات مسکن تهران در تیر ماه حدود ۶۵ درصد نسبت به پارسال کاهش یافتبانک مرکزی ایران در گزارشی از کاهش تعداد معاملات مسکن در تیرماه امسال در مقایسه با ماه مشابه سال قبل (تیر ماه ۱۳۹۷) خبر داده است. بر این اساس در تیر ماه امسال ۴۷۹۰ آپارتمان در شهر تهران معامله شده است که این رقم نسبت به تیر ماه گذشته ۶۴.۶ درصد کاهش نشان می‌دهد. در گزارش اخیر بانک مرکزی همچنین به افزایش قابل توجه قیمت مسکن در پایتخت اشاره شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »