اسناد فین‌سن؛ آبراموویچ، مالک چلسی، سهم محرمانه‌ای در مالکیت بازیکنان تیم‌های رقیب داشته - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اسناد فینسنِ؛ آبراموویچ، مالک چلسی، سهم محرمانه‌ای در مالکیت بازیکنان تیم‌های رقیب داشته

آنتونی کاریلو، شماره ۱۸ زرد، در سال ۲۰۱۴ در قالب تیم اسپورتینگ لیسبون پرتغال برابر چلسی بازی کرداسناد تازه فاش شده مرتبط با «گزارش‌های فعالیت‌های مشکوک بانکی» که به فین‌سین شهرت یافته و برنامه پانوراما بی‌بی‌سی به آنها دست یافته نشان می‌دهد که رومن آبراموویچ مالک یک شرکتبه نام لیستن هولدینگز است که این شرکت هم از طریق یک شرکت ثالث در کار خرید و فروش بازیکنان و سرمایه‌گذاری در بازیکنان فوتبال فعال است.

آنتونی کاریلو، بازیکنی که اسناد نشان می‌دهد آقای آبراموویچ روی او سرمایه‌گذاری کرده بوده، در ماه سپتامبر و دسامبر سال ۲۰۱۴ طی دو بازی رفت و برگشت که چلسی برابر اسپورتینگ لیسبون پرتغال انجام داد به زمین رفته است.بر همین اساس لرد تریسمن، دبیرکل سابق اتحادیه فوتبال انگلستان به برنامه پانوروما بی‌بی‌سی گفته: «من فکر نمی‌کنم که به هیچ طریقی مناسب باشد که مالک یک باشگاه منافع مادی در بازیکنان تیم‌های دیگر داشته باشد. دقیقا به همین علت بود که مالکیت از طریق شخص ثالت را ممنوع کردند.

گزارش‌های مربوط به فعالیت‌های مشکوک لزوما سند خلافکاری نیست. این گزارش‌ها را بانک‌ زمانی که به فعالیت‌های مشتریان خود مشکوک شود برای مقامات می‌فرستد. گزارش‌های فعالیت‌های مشکوک بانک‌ها در قالب اسنادی به سایت بازفید رسیده و در اختیار "کنسرسیوم بین‌المللی روزنامه‌نگاران تحقیقی" قرار گرفته است. از بی‌بی‌سی هم برنامه پانوراما به این تحقیق جهانی پیوسته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تحریف

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اسرار جنگ؛ کمک نظامی آمریکا به ایران، سه برابر کمک به عراق
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

خطیب زاده: پیام ایران به آمریکا روشن است، به جامعه جهانی برگردپیام تهران به واشنگتن: به جامعه جهانی برگرد سخنگوی وزارت خارجه: پیام تهران به واشنگتن روشن است، به جامعه جهانی برگرد، به تعهدات خود عمل کن، دست از یاغی‌گری بردار، در این صورت جامعه جهانی تو را خواهد پذیرفت. اینها آه و انبه‌های آخرین یک رژیم جنایتکار است که ۴۲ سال کشته و دزدیده و اکنون واقعا احساس خطر می‌کند. پایان رژیم بسیار نزدیک است. سرنوشت خامنه‌ای و مزدورانش، مانند قذافی خواهد بود و راه فرار هم ندارند. همه آماده شویم برای ساخت ایران. 😂😂😂 متوهم های خالخالی باشششششه 😂😂😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک زن به ظن ارسال نامهٔ سمی به کاخ سفید بازداشت شدپلیس کانادا پیش از این اعلام کرده بود که این پاک نامه هفتهٔ گذشته از کانادا به کاخ سفید ارسال شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسناد افشا شده: 'بانک مرکزی امارات مانع نقض تحریم های ایران نشد' - BBC News فارسیتحقیقات بخش عربی بی بی سی نشان می دهد که به رغم هشدار به بانک مرکزی امارات متحده عربی درباره نقض تحریم های ایران به وسیله یک شرکت مستقر در این کشور، این بانک برای توقف این فعالیت ها اقدام نکرده است. بی بی سی عربی با تحقیق برای روی اسناد مالی درز کرده از فعالیت های غیرقانونی بعضی از بانک های بین المللی متوجه شده است که یک بانک بریتانیایی به بانک مرکزی امارات درباره فعالیت های شرکت تجاری گونش، مستقر در دوبی هشدار داده بود. اما بر اساس این اسناد، شرکت گونش به دریافت خدمات از بانک های محلی در امارات ادامه داده است. بانک امارات رو کجای دلم بذارم این وسط ناموسا؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

احضار پنج روزنامه‌نگار به دادگاه کیفری خوزستان؛ جرم، جمع‌آوری امضا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

طناب‌هایی به دنبال گردن؛ حیدر قربانی در صف اعدام
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »