اسناد افشا شده: 'بانک مرکزی امارات مانع نقض تحریم های ایران نشد' - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اسناد افشا شده: 'بانک مرکزی امارات مانع نقض تحریم های ایران نشد'

تحقیقات بخش عربی بی بی سی نشان می دهد که به رغم هشدار به بانک مرکزی امارات متحده عربی درباره نقض تحریم های ایران به وسیله یک شرکت مستقر در این کشور، این بانک برای توقف این فعالیت ها اقدام نکرده است.

اسناد فاش شده که مربوط به اطلاعات مالی دولت آمریکا از فعالیت بانک هاست، به وسیله رسانه اینترنتی بازفید در اختیار گروهی از رسانه ها و روزنامه نگاران تحقیقی از جمله بی بی سی قرار داده شده است. بررسی های بی بی سی نشان می دهد شعبه بانک بریتانیایی استاندارد چارترد در شهر نیویورک که در زمینه خدمات دلاری با بانک های اماراتی همکاری می کند، در سال ۲۰۱۲ درباره فعالیت های مالی مشکوک شرکت تجاری گونش به بانک مرکزی امارات هشدار داده است.

مقام های قضایی آمریکا می گویند شرکت تجاری گونش که دو سال پیش منحل شد، به رضا ضراب،‌ تاجر ایرانی- ترکیه ای تعلق دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بانک امارات رو کجای دلم بذارم این وسط ناموسا؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستور رییس کل بانک مرکزی برای اختصاص امکانات و پاسخگویان بیشتر به مراجعان ارزیدستور رسیدگی فوری برای رفع مشکلات مطرح شده در ویدیو منتشره از میز خدمت ارزی بانک‌ مرکزی توسط رییس کل این بانک صادر شد. 😂
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

زبان «چینی» و زبانهای های خارجی جدید وارد مدارس می شوند؟سرپرست معاونت برنامه‌ریزی درسی و تولید بسته‌های تربیت و یادگیری سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش درباره جایگاه زبان های خارجی در تدوین راهنماهای برنامه درسی تحولی و احتمال ورود زبان های خارجی جدید به فهرست آموزشی زبان های خارجی مصوب توضیحاتی ارائه کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

محدودیت های تسلیحاتی پایان ماه اکتبر برداشته می شودوزیر امور خارجه با بیان اینکه ایران تحریم نیست بلکه برای خرید تسلیحاتی محدودیت داشت، تاکید کرد: محدودیتهای تسلیحاتی ایران در پایان ماه اکتبر تمام می شود.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

تامین ارز مورد نیاز سال 99 و ذخیره سازی استراتژیک مصوب کماکان باید در اولویت اقدامات بانک مرکزی باشدرئیس جمهور اظهارداشت: مهمترین نشانه ناکام ماندن تحریم کنندگان اقتصاد ایران این است که به رغم ایجاد محدودیت های فراوان در فروش نفت و درآمد ارزی کشور، تامین کالاهای اساسی و مواد اولیه تولیدی مورد نیاز کشور، بدون وقفه و مطابق برنامه ریزی های صورت گرفته، انجام شده است.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ مقام وزارت بهداشت: تهران وارد موج سوم شیوع شده است - BBC News فارسیعلیرضا زالی، رییس ستاد کرونا استان تهران، گفته است که 'تهران وارد موج سوم کرونا شده' و 'اگر مداخلات جدی صورت نگیرد هفته‌های سختی را خواهیم داشت'. به گفته آقای زالی 'حجم مسافرت‌های اخیر نیز بار بسیار زیادی در نقل و انتقال و چرخش ویروس' داشته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دستور رییس کل بانک مرکزی برای اختصاص امکانات و پاسخگویان بیشتر به مراجعان ارزیدستور رسیدگی فوری برای رفع مشکلات مطرح شده در ویدیو منتشره از میز خدمت ارزی بانک‌ مرکزی توسط رییس کل این بانک صادر شد. 😂
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »