استقبال ترامپ، ماسک و بولسونارو از پیروزی خاویر میلِی؛ رئیس‌جمهور منتخب آرژانتین کیست؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

استقبال ترامپ، ماسک و بولسونارو از پیروزی خاویر میلِی؛ رئیس‌جمهور منتخب آرژانتین کیست؟ جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ترامپ در شبکه اجتماعی «تروث سوشال» ضمن تبریک به میلی نوشت که به او افتخار خواهد کرد و اینکه خاویر میلی می‌تواند کشورش را متحول کند. ژائیر بولسونارو نیز که دیدگاههای راست افراطی دارد، نوشت که با انتخاب خاویر میلی «امید به منطقه بازگشته است» و ابراز امیدواری کرد که بار دیگر «بادهای خوبی به سمت ایالات متحده و برزیل برسد» و «صداقت، پیشرفت و آزادی بازگردد».

خاویر مایلی در این مدت در شبکه‌های اجتماعی بسیار فعال بود و همزمان، با سخنرانی‌های آتشین درباره شایسته‌سالاری، در میان رای‌دهندگان جوان که از احزاب سنتی کشور و فقر و تورم فزاینده آن سرخورده شده بودند، بسیار محبوب شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

متیو میلر: اتباع آمریکا در میان نخستین گروه از خارجی‌هایی بودند که از نوار غزه خارج شدنداستقبال جو بایدن از انتقال مجروحان و خارجی‌ها از غزه؛ ۳۲۰ نفر خارج شدند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ماکرون: اسرائیل کشتار کودکان و زنان را متوقف کندرئیس‌جمهور فرانسه از رژیم صهیونیستی خواست کشتار زنان و کودکان را متوقف کند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

روزهای متفاوت هری مگوایر در تئاتر رویاهامدافع منچستریونایتد از زدن گل پیروزی در دیدار برابر کپنهاگن خوشحال است و پیروزی در این بازی را به روح سربابی چارلتون فقید هدیه کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پیام سفر رئیسی به کردستان چیست؟سخنگوی دولت گفت: اجتماع مردم کردستان برای استقبال از رئیس‌جمهوری، پیاده‌روی او در مسیر استقبال و اقامه نماز وحدت گویای امنیت و اقتدار ایران اسلامی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بدترین لغزش بنی اسرائیل این بود که خود را قوم ممتاز می دانستبنی‌اسرائیل از یک طرف خیلی حس‌گرا بودند و معنویات را به راحتی تصدیق نمی‌کردند، و از طرف دیگر می‌گفتند: ما شعب مختار، منتخب و ممتاز هستیم و دیگران نوکر ما هستند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

انتخابات ریاست‌جمهوری آرژانتین به دور دوم کشیده شدبه گزارش ایلنا به نقل از سی‌ان‌ان، ‌انتخابات ریاست‌جمهوری آرژانتین به دور دوم کشیده شد. «سرخیو ماسا»،‌ وزیر اقتصاد آرژانتین در دور اول انتخابات توانست با کسب ۳۶ درصد آرا‌ از «خاویر میلی»، نامزد عوام‌گرا و راست افراطی پیش بیفتد. خاویر میلی که در نظرسنجی‌ها پیشتاز بود ۳۰ درصد آرا‌ را در دور اول به دست آورد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »