در کدام کشور اروپایی می‌توانید سالی ۷۴‌هزار یورو حقوق بگیرید؟ متوسط درآمد در اروپا چقدر است؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

در کدام کشور اروپایی می‌توانید سالی ۷۴‌هزار یورو حقوق بگیرد؟ متوسط درآمد در اروپا چقدر است؟ جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

قانون کار اتحادیه اروپا به طور کلی با تاکید بر شرایط کاری فردی و حقوق کار از جمله حق اطلاعات، قوانین ضد تبعیض و امنیت شغلی استوار است. با این حال، وقتی صحبت از حقوق و دستمزد در کشورهای عضو اتحادیه اروپا به میان می‌آید، بسته به برخی از عوامل مانند قوانین، تقاضا برای کار، تورم و موارد دیگر، اختلافاتی وجود دارد.

چه عاملی باعث افزایش دستمزدها در ایسلند و لوکزامبورگ می‌شود؟ دستمزدهای بالای ایسلند ناشی از بخش بزرگ بانکداری خصوصی این کشور و براساس «توافق جمعی» (collective agreements) است. برخی افزایش‌ها هم به دلیل افزودن حقوق و مزایای کووید ۱۹ و همچنین افزایش حقوق ساعتی پس از کاهش آن در طول دوره همه‌گیری بوده است. اما باید توجه کرد که ایسلند همچنین یکی از گران‌ترین کشورهای جهان است که تورم دائمی آن بالاست و همین امر باعث می‌شود که کارگران خواهان دستمزدهای بالاتری باشند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قیس سعید: صهیونیسم جهانی به دنبال تغییر کامل نقشه خاورمیانه استرئیس جمهوری تونس اعلام کرد، صهیونیسم جهانی به دنبال تغییر کامل نقشه خاورمیانه است و موضع این کشور در قبال حقوق فلسطینیان در تشکیل کشور مستقل‌شان ثابت است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات حامیان فلسطین در اروپااز زمان عملیات حماس در ۷ اکتبر و بعد از حمله صهیونیست‌ها به بیمارستان المعمدانی، تجمعاتی در چندین کشور اروپایی برای ادای احترام و در حمایت از فلسطین برپا شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تبلیغات هدفمند برای کاربران فیس‌بوک و اینستاگرام ممنوع می‌شودرگولاتور داده اروپایی موافقت کرد که ممنوعیت اعمال شده از سوی نروژ برای تبلیغات هدفمند در فیس‌بوک و اینستاگرام به ۳۰ کشور عضو اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپایی گسترش پیدا کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتشار اسناد سوءاستفاده گروه حماس از مراکز غیرنظامی برای حمله به اسرائیلوضعیت آتش‌بار در کدام سوی اسرائیل بیشتر است، شمال یا جنوب؟ آرش سیگارچی پاسخ می‌دهد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تاکید بیانیه مشترک جدید اروپا و آمریکا بر حق اسرائیل برای دفاع از خودآمریکا و اروپا در بیانیه‌ای مشترک با تاکید بر حق اسرائیل برای دفاع از خود مطابق با قوانین بین‌المللی و حقوق بشر، آمده است که اتحادیه اروپا و ایالات متحده،
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

درآمد عجیب استقلال از بلیط فروشی دیدار با هواداربلیط فروشی در لیگ حرفه‌ای یکی از منابع مهم درآمد باشگاه‌ها است اما هنوز در لیگ برتر ایران این درآمد برای باشگاه‌ها چشمگیر نیست.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »