استاندار تهران: افزایش ۸۰۰۰ تخت بیمارستانی تا پایان سال ۹۹ در استان تهران

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

استاندار تهران: در سال ۹۸ حدود ۴۰۰۰ تخت بیمارستانی در تهران و به همین میزان در سال ۱۳۹۹ به بهره‌برداری خواهد رسید

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه جلسه شورای درمان استان تهران در تشریح روند تکمیل ساخت بیمارستان‌های استان تهران گفت: ضرورت نگرش موضوعات حوزه سلامت از مدت‌ها قبل احساس می‌شد. ما از نظر سرانه تخت بیمارستانی در تهران و شهرستان‌های تهران با یک کمبودی مواجه بودیم.

وی افزود: در چهار سال اخیر پروژه‌های خوبی آغاز شد که اخیرا در جلسه‌ای با حضور نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی و معاونین وزارت بهداشت مقرر شد کارگروهی برای موضوعات پیشگیری و سرعت بخشیدن به پروژه‌های در حال ساخت تشکیل شود. وی ادامه داد: در جلسه امروز با آقای حریرچی معاون وزیر بهداشت تصمیمات خوبی اتخاذ شد تا پروژه‌هایی که از پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردار هستند در سال ۹۸ به پایان برسند و در اولویت تکمیل قرار بگیرند. بیمارستان‌هایی همچون بیمارستان شهر قدس، ملارد، بیمارستان فیروزآبادی و رازی در اولویت تکمیل قرار گرفتند.

استاندار تهران تاکید کرد: در حال حاضر بیمارستان شهدای تجریش ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که امیدواریم با یک اقدام هماهنگ این بیمارستان تکمیل و در سال ۹۸ به بهره برداری برسد. البته مقرر شد برای تکمیل آن از طریق تهاتر با قرارگاه خاتم الانبیاء اقدام کنیم. وی تاکید کرد: در سال ۹۸ حدود ۴۰۰۰ تخت بیمارستانی در استان تهران و به همین میزان در سال ۱۳۹۹ به بهره برداری خواهد رسید تا به استانداردهای لازم در این حوزه برسیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شهرداری تهران: جمعیت حومه پایتخت افزایش یافته استتهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان نوسازی شهرداری تهران می‌گوید آمار جمعیت ساکنان مناطق حومه پایتخت افزایش یافته است و افراد شاغل در این کلانشهر ناگزیر به سکونت در اطراف آن شده‌اند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تهران سالانه حدود ۵ میلیمتر فرونشست داردکارشناس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران: *تهران سالانه حدود ۵ میلیمتر فرونشست دارد *حدود سه سال اخیر حدود ۱۳ تا ۱۴ سانتیمتر در اتوبان آزادگان فرونشست اتفاق افتاده است *در منطقه شهریار بیشترین فرونشست اتفاق می‌افتد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بررسی فرونشست تهران؛ گزینه روی میز شورای شهرکارشناس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران: با توجه به پایش‌های این مرکز که طی ۳ سال انجام شده است، در اتوبان آزادگان ۱۳ تا ۱۴ سانتیمتر فرونشست صورت گرفته است. همچنین تهران در حدود ۵ میلیمتر در سال فرونشست دارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

رابرت فیسک: رئیس دیوانه در واشنگتن است؛ آنکه در تهران نشسته عاقل استرابرت فیسک، نویسنده و تحلیلگر سرشناس انگلیسی: *رئیس دیوانه در واشنگتن است؛ آنکه در تهران نشسته عاقل است *آمریکایی‌ها چه امیدی به رئیس جمهور خود دارند؟ *امیدواریم که آمریکایی‌ها از این دولت سرکش و دیوانه رهایی یابند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدار نماینده سازمان ملل در امور سوریه با ظریف در تهراننماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل متحد در امور سوریه با وزیر امور خارجه ایران در تهران دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خیابانی در تهران به نام استاد کاتوزیان نامگذاری می‌شودعضو شورای شهر تهران: تلاش می‌کنیم خیابانی در تهران که شان استاد کاتوزیان، پدر علم حقوق ایران ، باشد به نام وی نا‌م‌گذاری شود و تندیس این استاد را نیز در موزه مشاهیر ایران جایابی کنیم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »