ویلموتس مستقل از هر فشاری خودش تصمیم بگیرد/ تیم ملی هم خوب نتیجه بگیرد، هم هجومی بازی کند

03/09/2019 05:50:00 ب.ظ

وزیر ورزش: انتظار داریم تیم ملی هجومی بازی کند و خوب نتیجه بگیرد!

وزیر ورزش: انتظار داریم تیم ملی هجومی بازی کند و خوب نتیجه بگیرد!

وزیر ورزش و جوانان گفت: انتظار دارم ویلموتس با همان تجربه خوبی که از آن برخوردار است کارش را به نحوی دنبال کند که مستقل از هر فشاری خودش تصمیم بگیرد و هماهنگی ها و تعامل با رسانه‌ها را هم بر عهده سرپرست و رییس فدراسیون فوتبال بگذارد.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به موفقیت های تیم ملی فوتبال ایران در طی سال‌های گذشته، بیان کرد: تیم ملی فوتبال ایران در فاصله دو هفته به پایان مرحله مقدماتی جام جهانی صعود مقتدرانه‌ای به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشت و در جام جهانی هم با وجود آن که طبق نظر کارشناسان در گروه مرگ با قهرمان آفریقا، اروپا و جهان هم‌گروه بود، چهار امتیاز بدست آورد و بهترین نتایج تیم ملی ایران در پنج دوره حضورش در جام جهانی رقم خورد اما علی رغم نتایج بسیار خوب و دستاوردهایی که به ارمغان آمد، تیم ملی فوتبال کشورمان منتقدانی از جهت روش بازی داشت. با این حال تفکرات سرمربی جدید تیم ملی با استقبال مردم مواجه شده است و از آقای ویلموتس انتظار داریم همانطور که به عنوان استراتژی مطرح کرده است، هم تیم ملی نتیجه خوبی بگیرد هم هجومی بازی کند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

پوتین: مردم در مناطق دونتسک، لوهانسک، خرسون و زاپروژیا یک انتخاب روشن انجام دادند- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

آلمان ۸۰ سال پس از آغاز جنگ جهانی دوم از لهستانی‌ها عذرخواهی کردفرانک-والتر اشتاین مایر، رئیس جمهوری آلمان ۸۰ سال پس از شروع جنگ جهانی دوم، از لهستانی‌ها به‌خاطر استبداد نازی‌ها عذرخواهی و طلب بخشش کرد.

امارات: ما از لبنانی‌ها که از تصمیم‌ یکجانبه رنج می‌برند، حمایت می‌کنیمانور قرقاش وزیر مشاور امارات متحده عربی در امور خارجی، با انتقاد ضمنی از تک‌روی حزب الله لبنان در

حمایت بیش از ۲۰۰ هنرمند از عکاس زندانی

نخست وزیر گرجستان بعد از ۱۴ ماه از سمت خود کناره‌گیری کرد«ماموکا باختادزه» نخست وزیر گرجستان تنها پس از ۱۴ ماه از سمت خود کناره‌گیری کرد.\r\n آقای «باختادزه» دوشنبه شب استعفای خود را در فیسبوک اعلام کرد.\r\n او نوشت ماموریت خود را در زمین چارچوب استراتژی توسعه

یادی از پیشگامان موسیقی ایران از «وزیری» تا «دهلوی»+صوتبسیاری از کارشناسان و موسیقی‌دانان سال 1303 هجری شمسی را سرآغاز تحول موسیقی ایرانی می‌دانند. هنرمندان ایرانی از این مقطع به بعد برای ارتقای سطح کیفی موسیقی ایرانی دست به خلاقیت و نوآوری زدند. علینقی وزیری، روح‌الله خالقی، پرویز محمود، حسین ناصحی و حسین دهلوی برخی از این هنرمندان هستند که تاثیرات مهمی بر موسیقی ایرانی گذاشتند، اما دلایل ماندگاری نام آنها در تاریخ موسیقی ایران چیست؟

هنرمندان در ایران باید مدام برای گذران زندگی کار کنند/ 'قانون' مادرِ سازهای ایرانی و کاملتر از 'سنتور' است/ اوضاع نشر از این هم بدتر می‌شودملیحه سعیدی می‌گوید: ما باید مدام و همواره برای گذران زندگی کار کنیم. من در حال حاضر 71 سال سن دارم و در این سن و سال باید برای تامین هزینه‌های چاپ کتابم کار کنم و سپس اثرم را به انتشارات بسپرم که به طور قطع هیچ سودی عایدم نمی‌شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مسعود سلطانی فر در نشست صمیمانه با کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران که بعد از ظهر امروز(سه شنبه) برگزار شد، انتخاب ویلموتس را مثبت ارزیابی کرد و گفت: انتخاب ویلموتس در یک فرآیند کارشناسی با مشاوره‌های فراوان صورت گرفت و با توجه به بررسی های مختلف و نتایجی که این سرمربی در گذشته کسب کرده و از کارنامه خوبی برخوردار است، می‌تواند برای تیم ملی ایران هم موثر واقع شود.رئیس جمهوری آلمان روز یکشنبه اول سپتامبر همراه با مقام‌های لهستانی در مراسم یادبودی که در شهر ویه‌لون برگزار شد، حضور داشت.اتخاذ تصمیم‌ها در رابطه با جنگ و صلح با اسرائیل، گفت، تصمیم جنگ یا صلح باید در دست دولت لبنان باشد.بیش از ۲۰۰ هنرمند، در یک بیانیه نسبت به وضعیت «نوشین جعفری»، عکاس زندانی؛ ابراز نگرانی کردند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به موفقیت های تیم ملی فوتبال ایران در طی سال‌های گذشته، بیان کرد: تیم ملی فوتبال ایران در فاصله دو هفته به پایان مرحله مقدماتی جام جهانی صعود مقتدرانه‌ای به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشت و در جام جهانی هم با وجود آن که طبق نظر کارشناسان در گروه مرگ با قهرمان آفریقا، اروپا و جهان هم‌گروه بود، چهار امتیاز بدست آورد و بهترین نتایج تیم ملی ایران در پنج دوره حضورش در جام جهانی رقم خورد اما علی رغم نتایج بسیار خوب و دستاوردهایی که به ارمغان آمد، تیم ملی فوتبال کشورمان منتقدانی از جهت روش بازی داشت. با این حال تفکرات سرمربی جدید تیم ملی با استقبال مردم مواجه شده است و از آقای ویلموتس انتظار داریم همانطور که به عنوان استراتژی مطرح کرده است، هم تیم ملی نتیجه خوبی بگیرد هم هجومی بازی کند. در این حملات بیش از هزار نفر در این شهر کوچک کشته شدند. سلطانی فر همچنین به تحریم‌های ظالمانه و ناعادلانه آمریکا علیه مردم ایران اشاره کرد و گفت: در شرایطی که تحریم‌های آمریکا واقعا ناعادلانه و کمرشکن است، یکی از ابزارهایی که موجب نشاط مردم می‌شود، پیروزی‌های تیم‌های ورزشی است که خوشبختانه طی یک سال و نیم اخیر با تلاش ورزشکاران و همه مدیران ورزشی موفقیت‌های ایران در رشته‌های مختلف در رویدادهای بین المللی روز به روز بیشتر شده است. اغلب لبنانی‌ها معتقدند که حزب الله لبنان می‌خواهد کشورشان را درگیر جنگی بکند که طرف آن مردم لبنان نیستند بلکه ایران و آمریکا هستند. وزیر ورزش و جوانان به موفقیت‌های ورزش ایران در عرصه جهانی طی یک‌سال و نیم اخیر در رشته های مختلف فوتبال، والیبال، کاراته، تکواندو، هاکی، شطرنج و شمشیربازی اشاره و خاطرنشان کرد: افتخارات ورزش ایران موجب خوشحالی و نشاط مردم ایران است و موفقیت های فوتبالی ما در سطح آسیا و جهان ارزش ویژه ای در بین مردم دارد چرا که رشته فوتبال نه در ایران بلکه در همه دنیا مخاطبان فراوانی دارد. من در برابر قربانیان لهستانی استبداد آلمان سر فرود می‌آورم و از آن‌ها طلب بخشش می‌کنم. وزیر ورزش و جوانان با اشاره به وجود استعدادهای فوتبالی ایران، گفت: ما برنامه مدونی برای توسعه فوتبال داریم به طوری که احداث یک هزار زمین چمن مصنوعی را از  ۲ سال پیش در کشور آغاز و تا حالا نزدیک به ۳۰۰ زمین حتی در دورترین نقاط ایران نیز احداث کردیم و تا پایان فعالیت این دولت احداث زمین فوتبال چمن مصنوعی ادامه خواهد داشت و حتما تا چند سال آینده با یک لشگر از استعدادهای ناب فوتبالی مواجه خواهیم شد. انتشار این فایل صوتی بازتاب گسترده‌ای داشت و یک هفته بعد از آن «شهرزاد»، خواهر نوشین نیز بازداشت شد.

سلطانی فر برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزش ایران را به عنوان یکی از برنامه های موثر در پرورش نخبگان ورزش ایران نام برد و افزود: این المپیاددر سطح پایه با شرکت ۴۰۰ هزار نفر شروع می‌شود و برگزاری مرحله نهایی به رقابت ۳۰ هزار نفر منجر خواهد شد و در این فرایند استعدادهای برتر در رشته های مختلف ورزشی شناسایی شده و مورد نظارت و پشتیبانی قرار می‌گیرند. او افزود: «این جنگ، جنایت آلمان بود. روز یکشنبه ، حزب الله لبنان از انهدام یک وسیله نقلیه نظامی اسرائیلی در منطقه آویویم در نزدیکی مرز جنوبی لبنان خبر داد. وزیر ورزش و جوانان  اهمیت ارتقا دانش مربیان ورزش ایران را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید در همه رشته‌ها به فوریت سطح دانش مربیان داخلی را بالا ببریم و برای تحقق این مهم از مدرسان تراز اول استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم مربیان داخلی بیشتری را تربیت کنیم. سلطانی فر با ابراز خرسندی از برگزاری نشست سرمربی تیم ملی فوتبال با مربیان لیگ برتری از ویلموتس به دلیل نظارت بر تیم‌های ملی پایه  به عنوان یکی از نقاط مثبت کارنامه این سرمربی نام برد و ابراز امیدواری کرد که حضور ویلموتس در ایران با نتایج و دستاوردهای خوبی همراه شود. من در برابر قربانیان لهستانی استبداد آلمان سر فرود می‌آورم و از آن‌ها طلب بخشش می‌کنم. وی افزود: حمایت وزارت ورزش و جوانان از برنامه های فدراسیون فوتبال به منظور حضور قدرتمندانه در رقابت های مهم پیش رو با قدرت ادامه خواهد یافت. جاناتان کونریکوس، سخنگوی ارتش اسرائیل به روزنامه‌نگاران گفت: «اقدامات نظامی فعلی علیه حزب‌الله به پایان رسیده اما ارتش اسرائیل کماکان در آماده‌باش به سر می‌برد. انتهای پیام . لهستان در سال ۱۹۴۵ توسط نیروهای شوروی از اشغال آلمان رها شد.