استاد دانشگاه استرالیایی - بریتانیایی زندانی در ایران به اوین بازگردانده شد

09/08/1399 10:52 ب.ظ

استاد دانشگاه استرالیایی - بریتانیایی زندانی در ایران به اوین بازگردانده شد گزارش‌ها حاکی از آن است که کایلی مور گیلبرت، شهروند استرالیایی-بریتانیایی زندانی در ایران که برای مدتی به زندان قرچک منتقل شده بود، به زندان اوین تهران بازگردانده شده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. گزارش‌ها حاکی از آن است که کایلی مور گیلبرت، شهروند استرالیایی-بریتانیایی زندانی در ایران که برای مدتی به زندان قرچک منتقل شده بود، به زندان اوین تهران بازگردانده شده است.

روزنامه گاردین روز جمعه ۹ آبان با انتشار این خبر به نقل از منابع آگاه نوشت، خانم مور گیلبرت که از یکشنبه گذشته به طور ناگهانی از زندان قرچک بیرون برده شده بود، تحت نظارت سپاه پاسداران به بند دو الف زندان اوین منتقل شده است.

وزارت خارجه استرالیا در روزهای گذشته اعلام کرد که در پی انتشار گزارش‌هایی مبنی بر انتقال خانم مور گیلبرت به یک مکان نامعلوم، از دولت ایران توضیح خواسته است. کایلی مور گیلبرت، پژوهشگر امور خاورمیانه، شهریور ۱۳۹۷ در ایران بازداشت شد. این استاد دانشگاه در رابطه با اتهاماتی که رژیم ایران آنها را «امنیتی و جاسوسی» خوانده است، به ۱۰ سال زندان محکوم شد

. انجمن‌های حقوق بشری در ایران پیشتر گزارش داده بودند که خانم مور گیلبرت روز شنبه به مکانی نامعلوم منتقل شده است. وزارت خارجه ایالات متحده بارها بازداشت بی‌دلیل و خودسرانه شهروندان آمریکا و کشورهای دیگر، از جمله ایرانیان دوتابعیتی، توسط رژیم جمهوری اسلامی را محکوم کرده و خواستار آزادی بلافاصله و بی قید و شرط آنها شده است. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

سیاخ دارنگون، روستایی که جاده‌هایش به قتلگاه شبیه است

قالیباف در مجلس قرنطینه استقالیباف در مجلس قرنطینه است یک عضو هیئت رئیسه مجلس: *آقای قالیباف در محل دفتر کارشان در مجلس قرنطینه هستند و اموراتی را که می‌توانند به تنهایی انجام دهند در محل کارشان پیگیری می‌کنند *آقای قالیباف تا امروز به منزل تشریف نبردند مسخره بازی جدید جالبه 🤔 نگذارید قالیباف از مجلس بره بیرون چند ماه که توی قرنطینه باشه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تموم شده

اردوغان: بزرگترین قدرت ما میراث تاریخی‌مان استاردوغان: بزرگترین قدرت ما میراث تاریخی‌مان است و بعد نام‌ترین میراث شما تاریخ اتون هست که جد شما دولت عثمانی برای کسری بودجه خود سرزمین فلسطینی ها با واسطه انگلیس به یهودی ها فروخت زمانی که دولت عثمانی در فلسطین حکومت می کردند بزرگترین میراث شما و دولت عثمانی فروش سر زمین فلسطینی ها برای کسری بودجه دولت عثمانی به یهودیان بود این آثار خیانت در پیشانی دولت ترکیه است با قدرت کیف 50 هزار دلاری فرانسوی همسرش رو آتیش زد ؟؟

آیا ناهید تقوی برای تبادل با یک جاسوس ایرانی در آلمان دستگیر شده است؟تو گوگل گشتم نوشته پلیس بدلیل تجاوز جنسی دنبالش. سهیل_امیدخلوصیان چند بار تجاوز از سه سال پیش تاکنون به یک دختر ۱۶ ساله. خود این آشغال ۳۲ ساله است و در آلمان بدنیا آمده. قبلا هم زن دیگری بدلیل تجاوز از او شکایت کرده بوده، ولی چون نتوانسته بود ثابت کند، پلیس ولش کرده بوده.

ایجاد ایمنی جمعی برابر کروناویروس غیرممکن استمحقق ویروس‌شناس روس: *ایجاد ایمنی جمعی برابر کروناویروس غیرممکن است *واکسن‌ها ممکن است ایمنی ایجاد کنند اما این امر موقتی است *سیستم دفاعی بدن من دقیقاً شش ماه پس از ابتلا به اولین عفونت مجددا بیمار شد *عفونت دوم بسیار جدی‌تر بود و دربیمارستان بستری شدم بعد آقایون همه ی جامعه رو ول کردن به امان خدا و به امید ایمنی گله ای وای چ ترسناک😑🤦‍♀️ امان خدا که بهترین امان هاست .اینها همه از بی مسئولیتی مسئولین مفت خور است.

ادریس بی،‌ مجسمه‌ساز تونسی: اثرم را تقدیم «جان سیاهان مهم است» کردم«خیلی‌ها به‌خصوص با بیماری همه‌گیر به خودشان آمده‌اند. یا در خانه تنها بوده‌اند و کلّی وقت داشته‌اند تا فکر کنند و بعد دوباره سراغ هنر رفته‌اند.» بگو فعلا برو هموطن تروریست رو دریاب نسبی کردن جان انسان‌ها! لیسیدن ماتحت سیاهپوست، رسالت امت اسلام!