اردوغان: بزرگترین قدرت ما میراث تاریخی‌مان است

08/08/1399 05:23:00 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه اظهار داشت: بزرگترین قدرت ما میراث تاریخی‌مان...

خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه اظهار داشت: بزرگترین قدرت ما میراث تاریخی‌مان است و بدون آنکه این میراث به‌درستی حفظ شود، نه 15 جولای و نه قدر و ارزش جمهوریت درک نخواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

جای خالی عاشقانه‌ها | علی دهقان

... گاهی اوقات ساده بودن بهترین اتفاقی است که می‌شود به آن تکیه داد و با خیالی آسوده هر چه در درون می‌چرخد، کلمه کرد و در هوا رهایش ساخت. امروز و اینجا که نامش نوشته‌ای برای روزهای پایانی سال، یا روزهای نخستین یک سال جدید است، می‌خواهم این‌گونه باشم. مثلا فارغ از همه بگومگوهایی که در روزهای متعدد چنگی شد و بر صورت‌مان نشست، بنویسم که وقتی به عقب نگاه می‌کنم مخدوش‌ترین صورت، چهره سیاست است. شاید ساده‌تر هم بگویم بهتر باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

با قدرت کیف 50 هزار دلاری فرانسوی همسرش رو آتیش زد ؟؟ بزرگترین میراث شما و دولت عثمانی فروش سر زمین فلسطینی ها برای کسری بودجه دولت عثمانی به یهودیان بود این آثار خیانت در پیشانی دولت ترکیه است و بعد نام‌ترین میراث شما تاریخ اتون هست که جد شما دولت عثمانی برای کسری بودجه خود سرزمین فلسطینی ها با واسطه انگلیس به یهودی ها فروخت زمانی که دولت عثمانی در فلسطین حکومت می کردند

اردوغان می‌گوید اکنون زمان اجرای راه حل «دو دولت» برای جزیره قبرس استقبرس پس از حمله ترکیه به این جزیره در سال ۱۹۷۴ میلادی به دو بخش تقسیم شد. دولت مستقر در بخش شمالی آن که عمدتا مسلمان و ترک زبان هستند، تنها از سوی آنکارا به رسمیت شناخته شده است. اما دولت مستقر در بخش جنوبی از سوی جامعه جهانی به رسمیت شناخته شده و اتحادیه اروپا نیز آن را در بلوک خود پذیرفته است. خودش قبرس رو اشغال کرده بعد از ارمنستان انتقاد میکنه! حرامزاده روزگار اردوغان😅

خبرگزاری آناتولی🎥اردوغان: غرب به‌دنبال آغاز دوباره جنگ‌های‌صلیبی است 🎥اردوغان: غرب به‌دنبال آغاز دوباره جنگ‌های‌صلیبی است (2)

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران:‌ جمهوری اسلامی در تناقض با میراث کوروش کبیر استنماینده ویژه آمریکا در امور ایران:‌ جمهوری اسلامی در تناقض با میراث کوروش_کبیر است مردم در ایران روز ۷ آبان را به عنوان روز بزرگداشت کوروش کبیر جشن می‌گیرند اما جمهوری اسلامی در سالهای اخیر مانع برگزاری این جشن و حضور مردم در آرامگاه کوروش کبیر شده است روزهای آخرِ شماست. از چهرۀ پلیدتان مشخص است که چقدر شیطان صفت هستید. این موضوع هیچ ربطی به بیگانگان ندارد... In the only place in the world where the celebration of Cyrus Day is forbidden, Iran is under the rule of the mullahs! How oppressed the Iranian people really are!

بزرگترین کمک مجلس به دولت تعیین تکلیف ۶۷ لایحه تقدیمی است/ حمایت رهبری بار مسئولیت ما را سنگین‌تر کردرئیس جمهور در جلسه هئیت دولت به تشریح مسائل روزهای اخیر از جمله توهین به پیامبر اسلام و دیدار ستاد ملی کرونا با رهبر انقلاب پرداخت.

پوگبا از رسانه‌های منتشرکننده خبر خداحافظی او از تیم ملی شکایت می‌کندستاره تیم ملی فوتبال فرانسه می‌گوید کخ با خشونت و ترور مخالف است اما نه درباره خداحافظی از تیم ملی فوتبال حرفی زده و نه حتی در این خصوص فکر کرده است.

مایک پمپئو: ایران، چین، و کره شمالی «آشکارترین ناقضان آزادی مذهبی در جهان» به شمار می‌روندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. تحریم دارو رو چکار کردین چرا هنوز بیمارانی داخل ایران بخاطر نبود دارو و تحریم آن جان میدن پمپو جان در اول لیست ناقضان آزادی مذاهب عربستان سعودی قرار داده ولی چون واستون دم تکان میده و گاو شیرده تون هست قلم کشیدین رو اسمش اسرائیل چطور؟