در پی انتشار گزارشی در ارتباط با «یهودستیزی» در حزب کارگر بریتانیا، عضویت جرمی کربین در این حزب تعلیق شد

09/08/1399 11:23:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. صدای آمریکا - حزب کارگر بریتانیا عضویت جِرِمی کُربین، رهبر پیشین خود، را به دلیل خودداری او از پذیرش مسئولیت در قبال اتهامات یهودستیزی مطرح‌شده علیه آن حزب در دوران رهبری او، تعلیق کرد.

در پی مطرح شدن شکایات متعدد در رابطه با یهودستیزی در حزب کارگر طی سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۰ - دورانی که این حزب تحت رهبری جرمی کربین بود - «کمیسیون برابری و حقوق بشر» بریتانیا تحقیقاتی را در ماه مه ۲۰۱۹ آغاز کرد. نتایج آن تحقیقات روز پنجشنبه در گزارشی منتشر شد.

این نهاد در گزارش خود گفته است که حزب کارگر در سه مورد قانون برابری را نقض کرده است: مداخله سیاسی در شکایات مرتبط با یهودستیزی، عدم ارائه آموزش مناسب برای رسیدگی به شکایات، و آزار و اذیت. در این گزارش آمده که بررسی‌های انجام شده نشان دهنده وجود «فرهنگی درون این حزب است که در بهترین حالت، برای پیشگیری از یهودستیزی اقدام کافی انجام نداد، و در بدترین حالت، به نظر می‌رسید که آن [یهودستیزی] را پذیرفته است.»

آقای کُربین در نخستین واکنش خود در فیس بوک، یهودستیزی را «کاملاً نفرت انگیز» خواند و تأکید کرد که برای از بین بردن آن و ایجاد اصلاحات درون حزب تلاش کرده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

این دیوث کاسه لیس آخونداست یکی دیگه از جیره خوارهای عظما سرنگون و به فاضلاب تاریخ پیوست؟ إ... اینا که مدعی دموکراسی بودن. پس چی شد دموکراسی؟ مهره جمهوري اسلامي سوخت 😂😂 شما مفهوم نوینی از دمکراسی وآزادای بیانُ یاد ما دادین آزادی_بیان_! هولوکاست_صهیونیستی غرب_مهد_آزادی_! اگر تکفیریهای وهابی مسلمون باشند شاید صهیونیستها هم یهودی باشند خخخخ

این نشان میدهد لابی اسرائیل چقدر در بریتانیا قوی است - قوی تر از نظام پادشاهی و ملکه انگلیس !! اول نگذاشتند کربین به نخست وزیری انتخاب شود، بعد زمینه استعفای او را از حزب کارگر فراهم کردند و نهایتاً دارند سعی دارند اورا حتی از حزب کارگر اخراج کنند. باور کردنی نیست !!! اینا همش نشونه آزادیه.... البته آزادی دروغین

دستکم ۴ کشته و ۱۲۰ زخمی در پی وقوع زلزله در غرب ترکیهوزارت سلامت ترکیه اعلام کرد که زلزله در این کشور دستکم چهار کشته به جای گذاشته است.

قرنطینه کرونایی در فرانسه و آلمان؛ زمستانی سخت با موج دوم در پیش استدر دوران جدید قرنطینه کرونایی در فرانسه و آلمان، کافه‌ها و رستوران‌ها به جز برای غذای بیرون‌بر بسته می‌شوند، اما مدارس و مهد کودک‌ها باز خواهند ماند. ارتباطات اجتماعی محدود شده و گردشگری نیز متوقف می‌شود. اما جریمه رعایت نکردن قرنطینه در فرانسه چقدر است؟ به قیمت بریده شدن سر اینارو ولش کن از خاشقچی بگو آمار آنفولانزا چرا امسال صفر شده؟ چرا قیمه هارو میریزین تو ماستا؟ کرونا_هراسی

پرزیدنت ترامپ: آمریکا در مبارزه با افراط‌گرایی در کنار فرانسه ایستاده است🔺پرزیدنت ترامپ: آمریکا در مبارزه با افراط‌گرایی در کنار فرانسه ایستاده است ⚡️ رئیس جمهوری آمریکا تاکید کرد «حملات تروریست‌های اسلامی» باید فورا متوقف شود. امیدوارم یه فکری هم برای توقف حملات اسلام در ایران داشته باشه ما هم مانند ماکرون حساب ترامپ رو هم خواهیم رسید... پاسخ مردم ایران فقط مرگ بر آمریکا... باز شما ایستادی؟ بیشین بابا؟

مایک پمپئو در سخنرانی در اندونزی: همزیستی مسالمت‌آمیز و احترام متقابل پیروان ادیان مختلف امکان‌پذیر استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. با وجود اسلام، امکان پذیر نیست! همزیستی با همه مخلوقات آفرینش و ادیان و باور و باورهای انسانها ممکنست.مشکل اینه که کشورهای استعمارجهانی مثل فرانسه و ایران وو...حکومتهای جعلی با شئونیزم اندیشه های نژادپرستی مثل لائیسیته فرانسه یا اندیشه ی ایرانشهری فرقه فارسیسم برای ذوب ملتها و ادیان و باور و باورها دارند است. این تروریست های بی‌عرضه اسلامی را باید از اروپا بيرون انداخت. این جانوران وحشی معنای آزادی و دموکراسی را نمی‌فهمند و در اروپا چه غلط می‌کنند؟ The barbaric muslim terrorists must be deported from Europe. These parasites are enemies of our freedom and democracy.

قالیباف در مجلس قرنطینه استقالیباف در مجلس قرنطینه است یک عضو هیئت رئیسه مجلس: *آقای قالیباف در محل دفتر کارشان در مجلس قرنطینه هستند و اموراتی را که می‌توانند به تنهایی انجام دهند در محل کارشان پیگیری می‌کنند *آقای قالیباف تا امروز به منزل تشریف نبردند مسخره بازی جدید جالبه 🤔 نگذارید قالیباف از مجلس بره بیرون چند ماه که توی قرنطینه باشه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تموم شده

آیا ناهید تقوی برای تبادل با یک جاسوس ایرانی در آلمان دستگیر شده است؟تو گوگل گشتم نوشته پلیس بدلیل تجاوز جنسی دنبالش. سهیل_امیدخلوصیان چند بار تجاوز از سه سال پیش تاکنون به یک دختر ۱۶ ساله. خود این آشغال ۳۲ ساله است و در آلمان بدنیا آمده. قبلا هم زن دیگری بدلیل تجاوز از او شکایت کرده بوده، ولی چون نتوانسته بود ثابت کند، پلیس ولش کرده بوده.