ارسال تجهیزات پزشکی به منطقه سنجاک از سوی ترکیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

انجمن «بوسنی سنجاک» ترکیه در چارچوب یک کمپین بشردوستانه به منطقه سنجاک یک تریلی حامل لوازم و تجهیزات پزشکی ارسال کرد.

انجمن «بوسنی سنجاک» ترکیه در چارچوب یک کمپین بشردوستانه به منطقه سنجاک یک تریلی حامل لوازم و تجهیزات پزشکی ارسال کرد.انجمن «بوسنی سنجاک» برای حمایت از مردم منطقه سنجاک در صربستان در برابر شیوع ویروس کرونا یک کمپین بشردوستانه راه‌اندازی کرد. این نهاد با حمایت سایر نهادهای مدنی در ترکیه به سنجاک یک ترلی حامل لوازم و تجهیزات پزشکی ارسال کرد.

محمد سنجاکتار، رئیس انجمن بوسنی سنجاک ترکیه اعلام کرد:"مردم منطقه در شرایط بسیار دشوار به سر می‌برند. اروز یک دستگاه تریلی حامل لوازم و تجهیزات پزشکی به ارزش 1.5 میلیون لیر را که با حمایت افراد خیرخواه تامین شده است، به منطقه ارسال کردیم". وی همچنین گفت:"تعداد مبتلایان به کرونا در سنجاک از ماه ژوئیه به‌طور قابل ملاحظهای افزایش می‌یابد. بدین دلیل این کمک‌ها بسیار به جا بوده است. از تمام افرادی که در این کمپین بشردوستانه شرکت کردند، قدردانی می‌کنم".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا زمان از سرگیری پروازهای مستقیم ایران به ترکیه باز هم به تعویق می‌افتد؟اما به نظر می‌رسد که همچنان بین از سرگیری پروازها در تاریخ‌های یک اکتبر یا یک نوامبر ابهام وجود دارد و حتی برخی این زمزمه‌ها را مطرح می‌کنند که تا آخر سال ۲۰۲۰ پرواز مستقیمی از ایران به ترکیه برقرار نخواهد شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اهواز قرمز شد / ۶ شهر خوزستان، قرمزاهواز قرمز شد ۶ شهر خوزستان، قرمز سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به افزایش تعداد شهرهای قرمز استان به شش شهر، از قرار گرفتن اهواز و شوشتر در وضعیت قرمز کرونا خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیشترین صادرات خودرو از ترکیه به کشورهای اروپایی انجام گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 263 هزار و 745 تن رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 263 هزار و 745 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دود آتش آمریکا به اروپا رسیدبر اساس تازه‌ترین آمار ارائه شده از سوی مقامات محلی، آتش‌سوزی‌ها در ایالت‌های کالیفرنیا و اورگان تا کنون دست کم ۳۰ کشته به جا گذاشته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله موشکی جدید به محدوده منطقه الخضرا در بغدادحمله موشکی جدید به محدوده منطقه الخضرا در بغداد رسانه امنیتی عراق نیز اعلام کرد، این موشک به مجتمع مسکونی در منطقه الخضرا اصابت کرد، این حمله ساعاتی پس از دو حمله به کاروان حامل تجهیزات ائتلاف آمریکایی رخ داد که در حال خروج از دیوانیه و بابل بودند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »