بیشترین صادرات خودرو از ترکیه به کشورهای اروپایی انجام گرفت

17/09/2020 02:02:00 ب.ظ

صادرات, خودرو

بیشترین صادرات خودرو از ترکیه به کشورهای اروپایی انجام گرفت

17.09.2020بورسا/خبرگزاری آناتولیبر اساس داده‌های اتحادیه صادرکنندگان اتومبیل اولوداغ، صنعت خودروسازی ترکیه در مدت 8 ماه سال جاری به 109 کشور جهان به ارزش 5 میلیارد و 509 میلیون و 677 هزار دلار اتومبیل سواری صادر کرده‌است.در میان بازارهای اصلی صادرات صنعت خودروسازی ترکیه، کشورهای اروپایی در جایگاه نخست قرار دارد. بیشترین صادرات خودروی سواری از ترکیه به فرانسه انجام گرفت.

ترکیه به ارزش 884 میلیون و 781 هزار دلار به فرانسه صادرات اتومبیل سواری انجام داده‌است.پس از فرانسه به آلمان 543 میلیون و 766 هزار دلار صادرات اتومبیل سواری انجام گرفت.ترکیه در مدت مذکور به انگلیس به ارزش 478 میلیون و 158 هزار دلار، به ایتالیا به 474 میلیون و 788 هزار و به اسپانیا 407 میلیون و 522 هزار دلار صادرات خودروی سواری انجام داده‌است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

از اتاق تاریک تا صادرات مویرگیامروز وزیر_نفت در مجلس حاضر شد | آنچه را که در میان بیژن زنگنه و نمایندگان مجلس گذشت، در این گزارش ببینید

پمپئو: اروپا تا وقتی برادران افکاری آزاد نشده‌اند ظریف را راه ندهدمایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا روز چهارشنبه ۱۶ سپتانبر (۲۶ شهریور) از کشورهای اروپایی خواست در واکنش به نقض حقوق بشر در ایران از پذیرفتن جواد ظریف خودداری کنند.

ترس تاریخی از ایران و ترکیه علت نزدیکی کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس به اسرائیلمهرداد اینانلو، تحلیلگر مسائل سیاسی و سردبیر سابق خبرگزاری خانه ملت طی یادداشتی برای خبرگزاری آناتولی نوشت بسیاری از تحلیلگران ترس تاریخی از ایران و ترکیه را از علل و دلایل نزدیکی کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس به اسرائیل می دانند. - خبرگزاری آناتولی

یونان: در صورت انجام اقدام ملموس از سوی ترکیه، آماده‌ مذاکرات هستیمنخست‌وزیر یونان: در صورت انجام اقدام ملموس از سوی ترکیه، آماده‌ مذاکرات درباره اکتشاف انرژی هستیم

آیا زمان از سرگیری پروازهای مستقیم ایران به ترکیه باز هم به تعویق می‌افتد؟اما به نظر می‌رسد که همچنان بین از سرگیری پروازها در تاریخ‌های یک اکتبر یا یک نوامبر ابهام وجود دارد و حتی برخی این زمزمه‌ها را مطرح می‌کنند که تا آخر سال ۲۰۲۰ پرواز مستقیمی از ایران به ترکیه برقرار نخواهد شد.

اردوغان: با حمایت ملت شریف‌مان به انجام آنچه به صلاح ترکیه است ادامه خواهیم داد📌رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه: 🛑- حتی اگر اروپا و آمریکا در دموکراسی و اقتصاد کاملا نابود شوند، ما به توسعه کشور خود در هر زمینه‌ای ادامه خواهیم داد. اردوغان: برای تداوم همان مبارزه در راه کشور، دوستان و برادران‌مان عزم راسخ داریم که نام آن الگوی ترکیه است اردوغان: با حمایت ملت شریفمان به انجام آنچه به صلاح و منفعت کشورمان است ادامه خواهیم داد اردوغان: آیا اگر ترکیه از همه چیز چشم‌پوشی کند، فرانسه از لغزش‌هایی که رهبر بی‌کفایت و حریص خود ایجاد کرده نجات یافته و به سوی سیاست محتاطانه پیش می‌رود؟

صنعت خودروسازی ترکیه در مدت 8 ماه سال جاری به 109 کشور به ویژه کشورهای اروپایی به ارزش 5 میلیارد و 509 میلیون و 677 هزار دلار صادرات خودروی سواری انجام داده‌است.دریافت 74 MB آنچه را که در میان بیژن زنگنه و نمایندگان مجلس گذشت، در این گزارش ببینید.Aa مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا روز چهارشنبه ۱۶ سپتامبر (۲۶ شهریور) از کشورهای اروپایی خواست در واکنش به نقض حقوق بشر در ایران از پذیرفتن جواد ظریف خودداری کنند.مهرداد اینانلو، تحلیلگر مسائل سیاسی و سردبیر سابق خبرگزاری خانه ملت طی یادداشتی برای خبرگزاری آناتولی نوشت بسیاری از تحلیلگران ترس تاریخی از ایران و ترکیه را از علل و دلایل نزدیکی کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس به اسرائیل می دانند.

17.09.2020 بورسا/خبرگزاری آناتولی بر اساس داده‌های اتحادیه صادرکنندگان اتومبیل اولوداغ، صنعت خودروسازی ترکیه در مدت 8 ماه سال جاری به 109 کشور جهان به ارزش 5 میلیارد و 509 میلیون و 677 هزار دلار اتومبیل سواری صادر کرده‌است. دموکراسی‌ها در سراسر جهان یک تعهد اخلاقی دارند تا محکم در برابر این وحشیگری رژیم بایستند. در میان بازارهای اصلی صادرات صنعت خودروسازی ترکیه، کشورهای اروپایی در جایگاه نخست قرار دارد. بیشترین صادرات خودروی سواری از ترکیه به فرانسه انجام گرفت. به نظر می‌رسد ترس کشورهای عرب منطقه از ایران و رقابت‌شان با ترکیه بهانه‌ای برای فتنه انگیزی و ترسیم آینده‌ای پرتنش برای منطقه است.

ترکیه به ارزش 884 میلیون و 781 هزار دلار به فرانسه صادرات اتومبیل سواری انجام داده‌است. آن‌ها نباید دیگر برنامه سفری برای او بریزند مگر اینکه ایران برادران افکاری را از زندان آزاد کند و تمامی زندانیان خارجی را که به نادرستی اسیر کرده است رها سازد. پس از فرانسه به آلمان 543 میلیون و 766 هزار دلار صادرات اتومبیل سواری انجام گرفت. ترکیه در مدت مذکور به انگلیس به ارزش 478 میلیون و 158 هزار دلار، به ایتالیا به 474 میلیون و 788 هزار و به اسپانیا 407 میلیون و 522 هزار دلار صادرات خودروی سواری انجام داده‌است. در دوره ژانویه تا آگوست از ترکیه به اسرائیل صادرات خودرو به ارزش 294 میلیون و 671 هزار دلار به اسلوونی 254 میلیون و 558 هزار، به باژیک 249 میلیون و 12 هزار دلار و به لهستان 228 میلیون و 970 هزار دلار صادر انجام شده‌است. وحید و حبیب افکاری، برادران نوید افکاری، اکنون در زندان هستند و به ۵۴ و ۲۷ سال زندان با شلاق محکوم شده‌اند. . بی‌تردید وارد شدن دیگر کشورهای عربی که برخی از آنها در مدارهای حساس امنیتی ایران و ترکیه قرار دارند خاورمیانه را وارد فاز جدیدی از موازنه قدرت منطقه‌ای خواهد کرد.