اردوغان: بی‌تردید در ماه جولای رشد اقتصادی شتاب خواهد گرفت

11/04/1399 12:32 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

اردوغان: داده‌های اقتصادی در ماه ژوئن امیدبخش است. بی‌تردید در ماه جولای رشد اقتصادی شتاب خواهد گرفت.اردوغان: سال 2020 را که برای جهان به‌ویژه کشورهای اروپایی سال بدی است، انشاءالله بار دیگر با رشد اقتصادی شگفت‌انگیز به پایان خواهیم رساند.اردوغان: کسانی که در دوره همه‌گیری کرونا فریادهای شهروندان خود برای کمک را نشنیده گرفتند، حق ندارند موضع ترکیه را زیر سوال ببرند.

اردوغان: سال 2020 را که برای جهان به‌ویژه کشورهای اروپایی سال بدی است، انشاءالله بار دیگر با رشد اقتصادی شگفت‌انگیز به پایان خواهیم رساند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

مرغ در استان تهران ارزان می‌شودمرغ ارزان می‌شود | با توجه به کاهش جوجه روزی در دو دوره ۴۵ روز در ماه های فروردین و اردیبهشت و کاهش نهاده‌های دامی قیمت گوشت مرغ گرم در برخی از شهرها به ۲۰ هزار تومان رسید

دیدگاه: آینده قشر متوسط و اعتراض‌های اجتماعیدر دیدگاه بشنوید: محکومیت وکلای دادگستری محمدعلی کامفیروزی وکیل و فعال دانشجویی که تیر ۱۳۹۵ از علی خامنه‌ای پرسیده بود «تعامل رهبر جمهوری اسلامی با منتقدان او چگونه است» به دوسال حبس تعلیقی محکوم شد. 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:

انتخابات آمریکا؛ چه کسی معاون بایدن می‌شود؟ اوباما یا وارن؟در آخرین مناظره رقابت‌های مقدماتی حزب دموکرات در ماه مارس، جو بایدن متعهد شد که در صورت پیروزی در این رقابت یک زن را به عنوان یار انتخاباتی خود برگزیند.

هشدار نسبت به وضعیت وخیم انسانی در سوریه در آستانه کنفرانس بروکسلدر صورت افزایش نیافتن کمک‌های مالی و دسترسی بشردوستانه، شمار زیادی از مردم سوریه به ویژه آنهایی که از خانه و کاشانه آواره شده‌اند به زودی در آستانه قحطی قرار خواهند گرفت.

پادشاه بلژیک برای اولین بار از استعمار کنگو ابراز «تاسف» کردبه گفته پادشاه کنونی بلژیک در دورانی که کنگو متعلق به لئوپولد دوم، پادشاه سابق بلژیک بود «اقداماتی خشن و بی‌رحمانه» در کنگو صورت گرفت.

تعلل شورای امنیت به منزله عقب‌گرد در چند جانبه گرایی استوزیر امورخارجه ایران در نشست آنلاین شورای امنیت سازمان ملل متحدگفت: چنانچه باردیگر شورا تعلل ورزد، به منزله یک نسل عقب‌گرد در چندجانبه گرایی و حاکمیت قانون خواهد بود.

اردوغان: داده‌های اقتصادی در ماه ژوئن امیدبخش است. بی‌تردید در ماه جولای رشد اقتصادی شتاب خواهد گرفت.

اردوغان: سال 2020 را که برای جهان به‌ویژه کشورهای اروپایی سال بدی است، انشاءالله بار دیگر با رشد اقتصادی شگفت‌انگیز به پایان خواهیم رساند.

اردوغان: کسانی که در دوره همه‌گیری کرونا فریادهای شهروندان خود برای کمک را نشنیده گرفتند، حق ندارند موضع ترکیه را زیر سوال ببرند.