تکذیب خبر 'عدم تردد از خیابان شریعتی در پی حادثه کلینیک اطهر به دلیل مواد رادیواکتیو '

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 6 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

تکذیب خبر 'عدم تردد از خیابان شریعتی در پی حادثه کلینیک اطهر به دلیل مواد رادیواکتیو ' مرکز اورژانس تهران خبر منتشره در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر 'عدم تردد هموطنان از خیابان شریعتی بدلیل پخش مواد رادیو اکتیو در محدوده حریق درمانگاه سینا اطهر' را تکذیب کرد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، خبری مبنی بر عدم تردد از خیابان شریعتی محدوده حادثه حریق درمانگاه سینا اطهر به دلیل پخش مواد رادیو اکتیو و به خطر افتادن جان هموطنان، از زبان رئیس مرکز اورژانس تهران در حال انتشار در فضای مجازی است که دکتر صابریان این خبر را تکذیب کرد.

رئیس مرکز اورژانس تهران، انتشار این خبر را با توجه به حساسیت بوجود آمده در بین هموطنان کاملاً غیر اخلاقی دانست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تظاهرات مردم غزه در حمایت از اسرای فلسطینی در بند اسرائیل
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شعار علیه پوتین و ترامپ در رژهٔ دگرباشان در آلمانانتظار می‌رود مجموعه راهپیمایی‌های دگرباشان، در جشنوارهٔ دگرباشان شهر کُلن، امسال حدود یک میلیون تماشاگر داشته باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در انفجاری در ولسوالی سنگین هلمند دست‌کم ۲۳ غیر نظامی کشته شدندمقام‌های محلی ولایت هلمند در جنوب افغانستان تایید کرده که به دلیل فرود چندین خمپاره در یک بازار محلی در ولسوالی سنگین این ولایت ۲۳ غیر نظامی کشته و ۱۵ نفر زخمی شده‌اند. دولت و طالبان هردو همدیگر را متهم به این حمله کرده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هوک در ریاض: توانایی در برابر حملات حکومت ایران را افزایش می‌دهیمبرایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، با اشاره به تداوم نقض قطعنامه‌های سازمان ملل متحد از سوی جمهوری اسلامی، بر تمدید تحریم تسلیحاتی این کشور تاکید کرد و همچنین گفت آمریکا آمادگی دارد توانایی منطقه را در مقابل حملات حکومت ایران افزایش دهد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

هشدار در مورد خطر قحطی بزرگ در سوریه - BBC News فارسیسازمان ملل می‌گوید بحران کمبود غذا در سوریه به سطحی بی سابقه در ۹ سال گذشته رسیده است. بر اساس برآورد برنامه غذای سازمان ملل، تعداد کسانی که در سوریه به مواد غذایی کافی دسترسی ندارند، به ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر رسیده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

هشدار نسبت به وضعیت وخیم انسانی در سوریه در آستانه کنفرانس بروکسلدر صورت افزایش نیافتن کمک‌های مالی و دسترسی بشردوستانه، شمار زیادی از مردم سوریه به ویژه آنهایی که از خانه و کاشانه آواره شده‌اند به زودی در آستانه قحطی قرار خواهند گرفت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »