هشدار نسبت به وضعیت وخیم انسانی در سوریه در آستانه کنفرانس بروکسل

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در صورت افزایش نیافتن کمک‌های مالی و دسترسی بشردوستانه، شمار زیادی از مردم سوریه به ویژه آنهایی که از خانه و کاشانه آواره شده‌اند به زودی در آستانه قحطی قرار خواهند گرفت.

کنفرانسی تحت نظارت سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا برای تشویق مشارکت کنندگان به ارتقاء سطح مالی کمک‌های درنظر گرفته شده برای جنگزدگان سوری در داخل و خارج این کشور قرار است روز سه شنبه در بروکسل برگزار شود.

مناقشه سوریه از سال ۲۰۱۱ تاکنون بیش از ۳۸۰ هزار کشته برجای گذاشته و میلیون‌ها نفر را نیز از خانه و کاشانه خود آواره کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل: ترکیه نقش محوری در ارسال کمک‌های انسانی به مردم سوریه داردسخنگوی دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل متحد در گفتگو با «آناتولی» با اشاره به نقش محوری ترکیه در ارسال کمک‌های انسانی به مردم سوریه تاکید کرد آنکارا به بهترین شکل از پناهجویان سوری میزبانی می‌کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار در مورد خطر قحطی بزرگ در سوریه - BBC News فارسیسازمان ملل می‌گوید بحران کمبود غذا در سوریه به سطحی بی سابقه در ۹ سال گذشته رسیده است. بر اساس برآورد برنامه غذای سازمان ملل، تعداد کسانی که در سوریه به مواد غذایی کافی دسترسی ندارند، به ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر رسیده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

در پی اعتراضات به نژادپرستی صورت گرفت: تغییر نام کرم‌های سفیدکننده پوست پرطرفدار در هند🔺در پی اعتراضات به نژادپرستی صورت گرفت: تغییر نام کرم‌های سفیدکننده پوست پرطرفدار در هند ⚡️اعتراضات جهانی به نژادپرستی حالا ابعاد تازه و جدیدی به خود گرفته و به محصولات زیبایی سفید کننده پوست که در هند و کشورهای آسیایی دیگر رواج دارد نیز رسیده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در آفریقا به مرز 375 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در موج سنگین 'کرونا' به سر می‌بریم / نمی‌دانیم در فصل سرد چه اتفاقی می‌افتدرییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با بیان اینکه ما در موج سنگین بیماری به سر می‌بریم، گفت: نمی‌دانیم در فصل سرما چه اتفاقی می‌افتد و قابل پیش‌بینی نیست که کرونا با بیماری مانند آنفلوآنزا همزمان شود و چه اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی رخ می‌دهد، این موارد از نگرانی‌های وزارت بهداشت است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جوان زندانی در زندان بانه به علت ضربه مغزی به کُما رفت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »