اردوغان: درباره چگونگی مسئولیت ترکیه در افغانستان و اینکه چه ماموریتی را می‌پذیریم یا خیر، تصمیم‌گیری کردیم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

- خبرگزاری آناتولی

اردوغان: در حال عمران دیاربکری زیباتر هستیم. وزارت محیط‌ زیست و شهرسازی تلاش‌های مهمی در این زمینه انجام می‌دهد.

اردوغان: موضوع افغانستان را در نشست‌های دوجانبه با بایدن و بین هیئت‌های دو کشور در اجلاس ناتو بررسی کردیم، مناسب‌ترین گام را در این زمینه بر‌می‌داریم. اردوغان: مکانیسم‌های تصمیم‌گیری در سیستم ریاستی بسیار سریعتر کار می‌کنند. ترکیه با این سیستم نتایج بسیار بهتری به دست آورده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آمریکا با سردمداری نظام تحمیلی استعماری پلیسی صلیبچیهای ۴ کشور شورای امنیت جهانی در تمام زمینه های صلح منطقه ای و جهانی و در خاورمیانه شکست خورده است چون از عدالت حق حقیقی، منحرف و دور شده. باید نظام جدید شورای امنیت جهانی با ملتهای اصلی جهان و مسلمانان، تشگیل و بنیان شود.

لطیف پدرام LatifPedram شمالی ها (اقوام تاجیک. هزاره. ازبک و ترکمن) با استفاده از ناتوانی دولت غنی، باید خود مختاری اعلام کرده و دولت فدرال دموکراتیک خود را در شمال مستقل از کابل اعلام کنند. دولت نمی تواند در این شراط مردم شمال را سرکوب کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درخواست کمک تاجیکستان از سازمان پیمان امنیت دسته‌جمعی درباره وضع امنیتی در مرز افغانستانتاجیکستان در پی آخرین تحولات در مرز خود با افغانستان از سازمان پیمان امنیت دسته‌جمعی درخواست حمایت کرد. - خبرگزاری آناتولی چیقه ترسو است این کشور
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نماینده سازمان ملل: با ایران درباره سوریه گفت‌وگو داشتمنماینده سازمان ملل در امور سوریه پس از دیدار با نمایندگان ایران، روسیه و ترکیه در نشست خبری در پاسخ به سوالی درخصوص دیدارهایش گفت: من گفت‌وگوهای خیلی خوبی با هیات‌های روسی، ایرانی و ترکی داشتم عشق فقط روسیه وای روسیه نبود الان بشار اسد اردوغان رژیم ایران دق می کردند بلد نبودند چطور دیدار کنند خط بگیرند از روسیه ببینید ایران ما الان کجاست داریم به محو تاریخ پیش میریم واقعا باید از روسیه سپاس گزار باشیم این همه خدمت اروپا آمریکا اینطور خط از روسیه ندارند الان کجان
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نوجوان ۱۲ ساله جوان‌ترین استاد بزرگ شطرنج دنیا شد - BBC News فارسیآبهيمانيو ميشرا رکورد جوانترین استاد بزرگ شطرنج را شکسته ، پس چه چیزی در انتظار او است؟
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

بایدن: جنگ آمریکا در افغانستان آخر اوت پایان می‌یابدبایدن افزود «بسیار بعید است» که دولتی در افغانستان پس از خروج آمریکا بتواند کشور را کنترل کند و از حکومت کابل خواست تا با طالبان به توافق برسد. کفتار پیر آمریکا با هماهنگی طالبان از افغانستان خارج شدن تا طالبان مثل داعش کشتار کنند جنایات طالبان با هزینه آمریکا و غرب می باشد همه این ها خروج آمریکا و... فیلمه بعد از بیست سال جنگ در افغانستان و کشتار مردم بی گناه، چی چیزی نصیب مردم شد؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طالبان یک گذرگاه کلیدی در مرز افغانستان و ایران را به کنترل خود در آوردند🔺طالبان یک گذرگاه کلیدی در مرز افغانستان و ایران را به کنترل خود در آوردند ▪️این سومین گذرگاهی است که طالبان در یک هفته گذشته از کنترل نیروهای دولتی خارج می‌کند. آنها پیشتر دو گذرگاه در مرز‌های با تاجیکستان و ازبکستان را تصرف کرده‌اند ⬇️بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

درخواست کمک تاجیکستان از سازمان پیمان امنیت دسته‌جمعی درباره وضع امنیتی در مرز افغانستانتاجیکستان در پی آخرین تحولات در مرز خود با افغانستان از سازمان پیمان امنیت دسته‌جمعی درخواست حمایت کرد. - خبرگزاری آناتولی چیقه ترسو است این کشور
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »