اردوغان: با اصلاحات حقوقی و اقتصادی و اقدامات در زمینه حق و آزادی‌ها در همان خط به راه خود ادامه می‌دهیم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

اردوغان: این گروه که از ک.ج.ک، پ.ک.ک و پ.ی.د تا ح.د.پ از برادران کُرد ما سوءاستفاده می‌کند، بزرگترین بلا در این منطقه طی یک سال گذشته است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

- در کدام دموکراسی، بودجه‌ای که دولت برای سرمایه‌گذاری و خدمات ارائه می‌کند، برای مین‌گذاری در جاده‌ها استفاده می‌شود؟

- در کدام دموکراسی، بودجه‌ای که دولت برای سرمایه‌گذاری و خدمات ارائه می‌کند، برای مین‌گذاری در جاده‌ها استفاده می‌شود؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اردوغان: به زودی زندان دیاربکر که در گذشته به نماد ظلم، شکنجه و رفتار غیرانسانی معروف بوده است را تخلیه و آن را به یک مرکز فرهنگی تبدیل خواهیم کرد.

اردوغان: مگر اینها نیستند که دختران 13-14 ساله کُرد را به کوه ربوده‌اند؟ اینها از کدام ناموس حرف می‌زنند؛ اینها نه ادب دارند و نه ناموس

اردوغان: در کدام دموکراسی، بودجه‌ای که دولت برای سرمایه‌گذاری و خدمات ارائه می‌کند، برای مین‌گذاری در جاده‌ها استفاده می‌شود؟

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بحران خاموشی در ایران؛ روحانی از مردم عذرخواهی کرداستمرار قطعی برق در مناطق مختلف ایران، باعث شد تا گروهی از مردم دوشنبه شب به خیابان‌ها بیایند و در مقابل نهادهای دولتی شعارهای ضد حکومتی سر دهند. تاسف بدرد ما کشاورزان نمی خورد ریس جمهور خسارتی که در قطعی برق به ما وارد شده جبران کنه تاسف برای کشاورز پمپ سوخته رادوست نمی کند صدملیون خسارت وارده جبران کن آقای رئیس جمهور محترم ما گریه نمی خواهیم پول برای تامین خسارت می‌خواهیم اگر راستگو هستی درآخر وقتت کاری برامون بکن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

از واکسیناسیون 'لاک‌پشتی' در ایران تا وعده‌های بر زمین مانده | DW | 07.07.2021برای رسیدن به ایمنی جمعی در برابر ویروس کرونا و سویه‌های جدید آن در ایران به ۱۲۰ میلیون دوز واکسن نیاز است. این در حالی است که طی پنج ماه تنها حدود دو میلیون نفر از مردم ایران دو دوز واکسن کرونا دریافت کرده‌اند. شما نمیخواد کاسه داغتر از آش بشید، بفکر وضعیت کرونا تو کشور خودتان باشید، لا لای بلدید چرا خودتون خوابتون نمیبره مرگهای سریالی افسران صهیونیست! سرهنگ شارون آس مان چهارمین افسری است که به صورت ناگهانی و مشکوک مرده است. وی حین تمرین بدنی بناگاه از هوش رفت و در بیمارستان مرد. گفته میشود نام او نیز همانند بقیه در لیست قاتلان سپهبد شهید قاسم_سلیمانی بوده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تصویر خودروها و خانه‌های ویران شده ۴ روز پس از سیل و رانش زمین در ژاپنآنها این کار را به کمک سگ‌های زنده‌یاب و با استفاده از بیل مکانیکی و وسایل دیگر انجام می‌دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درخواست کمک تاجیکستان از سازمان پیمان امنیت دسته‌جمعی درباره وضع امنیتی در مرز افغانستانتاجیکستان در پی آخرین تحولات در مرز خود با افغانستان از سازمان پیمان امنیت دسته‌جمعی درخواست حمایت کرد. - خبرگزاری آناتولی چیقه ترسو است این کشور
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مقام‌های دبی: آتش‌سوزی کشتی در بندر جبل علی، حادثه و ناشی از انفجار یک کانتینر بودیک کشتی حین پهلو گرفتن در بندر جبل علی شامگاه چهارشنبه در اثر انفجار یکی از کانتینرهایش دچار آتش‌سوزی شد. مقام‌های دبی آتش‌سوزی این کشتی را «حادثه‌ای» ناشی از انفجار یکی از کانتینرهای روی کشتی توصیف کردند و گفتند این آتش‌سوزی مصدومی نداشته و مهار شده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

تصاویری از درگیری پلیس با معترضان ضد قرنطینه در کنیاپلیس همچنین برای متفرق ساختن معترضان گازاشک‌آور و تیر هوایی شلیک کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »