ادامه حملات حفتر به طرابلس پس از مخالفت با فراخوان آتش‌بس در لیبی

20/10/1398 03:23 ق.ظ

در پی مخالف خلیفه حفتر، رهبر کودتاچی با فراخوان آتش‌بس در لیبی صدای چندین انفجار در طرابلس پایتخت این کشور شنیده شد. - خبرگزاری آناتولی

در پی مخالف خلیفه حفتر، رهبر کودتاچی با فراخوان آتش‌بس در لیبی صدای چندین انفجار در طرابلس پایتخت این کشور شنیده شد. - خبرگزاری آناتولی به دنبال مخالفت خلیفه حفتر، رهبر کودتاچی شبه نظامیان در شرق لیبی با درخواست ترکیه و روسیه برای آتش‌بس میان طرف‌ها در لیبی صدای چندین انفجار در طرابلس پایتخت این کشور شنیده شد.

براساس اطلاعیه نیروهای دولت وفاق ملی لیبی، یک فروند راکت به منطقه عین زاره در 15 کیلومتری جنوب مرکز طرابلس اصابت کرد. همچنین حملات توپخانه‌ای شبه نظامیان حفتر به خیابان فرودگاه و منطقه کریمیه پایتخت لیبی غیرنظامیان را هدف قرار داد.

به گزارش خبرنگار آناتولی این حملات و همچنین صدای انفجارها از اطراف طرابلس شنیده می‌شود. گفتنی است روسای جمهور ترکیه و روسیه روز گذشته پس از دیداری دوجانبه در استانبول طی بیانیه‌ای مشترک بر پایبندی خود به حاکمیت، استقلال، تمامیت ارضی و اتحاد ملی لیبی تاکید کردند و خواستار برقراری آتش بس در ساعت 00:00 روز 12 ژانویه جاری شدند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

الجزیره: واشنگتن در حال افزایش تدابیر امنیتی در پایگاه‌های خود در منطقه استدرپی عملیات انتقام جویانه ایران، برخی رسانه ها اعلام کردند که آمریکا درحال افزایش تدابیر امنیتی در پایگاه های خود در منطقه است.

ترامپ همزمان با تحریم‌هایی علیه ایران خواستار تحقیق در سانحه هواپیمای اکراینی شددونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا، روز پنج‌شنبه همزمان با اعلام تحریم‌های جدید علیه این جنگ روانی جدید هم به جایی نمی رسد. البته اینکه چنین بساطی راه انداخته اید یعنی ضربه کاری بوده از عین الا سد چیزی نگفت؟؟؟ پنج روز دروغ گفتید سپاه جواب داد دوباره دروغ نگید

هواپیمای اوکراینی با ۱۸۰ سرنشین در تهران سقوط کرداین هواپیما ۱۸۰ سرنشین داشت و از تهران عازم کی‌یف، پایتخت اوکراین بود.‌ فاجعه پشت فاجعه 😑😑😑 به علت نقص فنی بوده به سپاه ربط نداره

سقوط بوئینگ اوکراینی با ۱۸۰ سرنشین در تهران؛ تمامی سرنشینان جان باختندوزارت خارجهٔ اوکراین اعلام کرد تمامی سرنشینان و خدمهٔ این هواپیما جان باخته‌اند. ایران هنوز ملیت جان باختگان این حادثه را اعلام نکرده است. عقبیا ۱۴۰ نفر ایرانی بودند هنوز تو هیچ شبکه خبری ایران یک کلمای از سقوط هواپیما نبوده،، فعلا سرشون گرمه به موشک های توخالیشون برای انحراف افکار عمومی از معامله سلیمانی با آمریکا چه دعواهای زرگری و چه جنایتهایی که نمی کنند

سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین همراه با 170 مسافر در نزدیکی تهرانتلویزیون ایران صبح چهارشنبه 8 ژانویه از کشته شدن مسافران هواپیمای مسافربری اوکراینی که در نزدیکی واقعا موشک های ایرانی نقطه زن هستن 😆 بعد از شليك موشك هاي صبح، كليه كشور بحالت آماده باش از ترس تلافي و بمباران جنگندهاي آمريكايي بودن و اشتباه_پدافند مستقر در منطقه نظامي پَرند باعث شليك يك موشك به هواپيماي مسافري بجاي هواپيماي جنگنده آمريكايي شده!

اردوغان: همکاری ترکیه با روسیه در زمینه انرژی نیز مانند سایر حوزه ها موفق بوده استاردوغان: «جریان‌ترک» نشانه همکاری نزدیک ترکیه و فدراسیون‌روسیه است اردوغان: هدف ما رسیدن به حجم تجاری 100 میلیارد دلاری با روسیه است اردوغان: ترکیه قادر به گفتگو با تمام کشورهاست و با استفاده از تمامی ابزارهای دیپلماتیک اجازه نخواهد داد منطقه ما غرق در خون شود اردوغان: پروژهایی که منافع ترکیه در شرق مدیترانه در آن لحاظ نشود، مجال اجرا پیدا نخواهند کرد

در پی مخالف خلیفه حفتر، رهبر کودتاچی با فراخوان آتش‌بس در لیبی صدای چندین انفجار در طرابلس پایتخت این کشور شنیده شد.طرابلس/ انس جانلی/ خبرگزاری آناتولی

به دنبال مخالفت خلیفه حفتر، رهبر کودتاچی شبه نظامیان در شرق لیبی با درخواست ترکیه و روسیه برای آتش‌بس میان طرف‌ها در لیبی صدای چندین انفجار در طرابلس پایتخت این کشور شنیده شد.

براساس اطلاعیه نیروهای دولت وفاق ملی لیبی، یک فروند راکت به منطقه عین زاره در 15 کیلومتری جنوب مرکز طرابلس اصابت کرد. همچنین حملات توپخانه‌ای شبه نظامیان حفتر به خیابان فرودگاه و منطقه کریمیه پایتخت لیبی غیرنظامیان را هدف قرار داد.

به گزارش خبرنگار آناتولی این حملات و همچنین صدای انفجارها از اطراف طرابلس شنیده می‌شود.

گفتنی است روسای جمهور ترکیه و روسیه روز گذشته پس از دیداری دوجانبه در استانبول طی بیانیه‌ای مشترک بر پایبندی خود به حاکمیت، استقلال، تمامیت ارضی و اتحاد ملی لیبی تاکید کردند و خواستار برقراری آتش بس در ساعت 00:00 روز 12 ژانویه جاری شدند.

احمد المسماری، سخنگوی شبه نظامیان وابسته به خلیفه حفتر، رهبر کودتاگران در شرق لیبی با انتشار ویدیویی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی اعلام کرد که آن‌ها با رد درخواست آتش‌بس به عملیات نظامی ادامه خواهند داد.