آزادی سردبیر نشریه حرم چند ساعت پس از بازداشت

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 66 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تقی_دژاکام، سردبیر نشریه «حرم» که با شکایت علی_شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی به دلیل انتشار مصاحبه‌ای منتشر شد، آزاد شد. اخبار_ایران

«تقی دژاکام»، سردبیر نشریه «حرم» که با شکایت «علی شمخانی»، دبیر شورای عالی امنیت ملی به دلیل انتشار مصاحبه‌ای منتشر شد، آزاد شد.

سردبیر نشریه حرم وابسته به آستان قدس رضوی پس از آزادی در توییتر خود نوشت که شرمنده آقای شمخانی است: «بله می‌شود پس از ۳۱ سال خبرنگاری و روزنامه‌نگاری رو دست بخوری؛ از خبرنگاری که به دلیل سابقه‌اش بهش اعتماد کردی. ۳ روز شرمنده آقای شمخانی‌ام.» مصاحبه بلند مورد نظر با علی شمخانی درباره انتقام بزرگ از آمریکا بود که پس از انتشار در نشریه حرم، در خبرگزاری‌های «تسنیم» و «فارس» وابسته به سپاه پاسداران نیز منتشر شد. اما این دو خبرگزاری پس از انتشار خبر بازداشت تقی دژاکام این مطلب را از صفحه وب‌سایت خود حذف کردند.

برخی از رسانه‌های داخل ایران خبر از بازداشت سردبیر نشریه حرم در تاریخ ۱۹ دی ماه داده بودند که چند ساعت بعد در همین روز خبر از آزادی او هم اعلام شد. براساس این اخبار، تقی دژاکام با شکایت علی شمخانی برای انتشار مصاحبه‌ای از او بازداشت شد. شمخانی مدعی است گفت‌وگویی با این نشریه انجام نداده بوده است. «نظام الدین موسوی»، معاون ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی در توییترش نوشت تقی دژاکام «فعلا با اخذ التزام آزاد شد.»شمخانی در بخشی از این مصاحبه که در سایت «گویانیوز» نیز بازنشر شد و قابل دسترس است، از «۱۳ سناریو» انتقام خون قاسم سلیمانی گفته بود: «تاکنون ۱۳ سناریو انتقام در شورای عالی امنیت ملی مطرح شده و حتی اگر بر ضعیف‌ترین سناریو هم اجماع صورت بگیرد اجرای آن می‌تواند یک کابوس تاریخی برای آمریکایی‌ها باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تیتر توئیت اشکال داره

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت سردبیر نشریه «حرم» با شکایت علی شمخانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت سردبیر نشریه «حرم» با شکایت علی شمخانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بریتانیا بدنبال درخواست ترامپ: برجام برای اتمی نشدن ایران مهم استدونالد ترامپ روز چهارشنبه در نخستین نطق خود پس از حمله ایران به دو پایگاه نیروهای آمریکایی در عراق از بریتانیا، المان، فرانسه، روسیه و چین خواست که از برجام خارج شوند. انقدر که انگلیسیها برای بقای نظام‌میجنگه خود نظام نمیجنگه خاک تو سر احمقتون ، تا وقتی فرصتش بود هی جا زدین 😡😡 دوباره شدند پسرخاله
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بارنیه: برای امضای توافق جامع پس از برکسیت بیشتر از یکسال لازم استمسئول مذاکرات برکسیت می گوید برای کسب توافق نامه های لازم بین اتحادیه اروپا و بریتانیا بیش تر از یکسال زمان لازم است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سقوط هواپیمای مسافربری اکراینی در شهریار/ تمامی خدمه و مسافران جان باختند/ آمار کشته‌شدگان ۱۷۶ نفر اعلام شد +عکس‌هواپیمای مسافربری بویینگ ۷۳۷ متعلق به خطوط هوایی اوکراین در شهریار پس از پرواز از فرودگاه امام خمینی(ره) دچار نقص فنی شد و سقوط کرد. قاتلای کثیف بس کنید اینحرومزادگیرو
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش بوریس جانسون به انتقام سخت ایراننخست‌وزیر انگلیس ضمن محکوم کردن حملات ایران به پایگاه‌های نظامی آمریکا در بامداد امروز، خواستار تنش زدایی از این بحران شد جانسون با نادیده گرفتن تلفات آمریکایی‌ها دراین عملیات انتقام‌جویانه ایران، تایید کرد که هیچ سرباز انگلیسی در این حمله آسیب ندیده‌اند اول برو موهاتو شونه کن اه حالم بهم خورد بی پدر مثل اینکه الان از کچ کاری ساختمونی برمیگرده تلفات آمریکایی ها !! شاید از خنده تلف شدن. اگه حداقل خون از دماغ یه سرباز آمریکایی میومد، برا فریب مردم بد نبود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »