ادامه تحصن مادران علیه گروه تروریستی پ.ک.ک در دیاربکر

24/03/1399 04:57 ب.ظ

تحصن اعتراض‌آمیز مادرانی که فرزندان‌شان توسط تروریست‌های پ.ک.ک ربوده شده‌اند، مقابل دفتر حزب دموکراتیک خلق‌ها در استان دیاربکر ترکیه همچنان ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

تحصن اعتراض‌آمیز مادرانی که فرزندان‌شان توسط تروریست‌های پ.ک.ک ربوده شده‌اند، مقابل دفتر حزب دموکراتیک خلق‌ها در استان دیاربکر ترکیه همچنان ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی 13.06.2020 دیاربکر/شکرو گندوز/ خبرگزاری آناتولی اعتراض مادرانی از مناطق مختلف ترکیه که به امید رهایی فرزندان‌شان از دست گروه تروریستی پ.ک.

ک از 3 سپتامبر 2019 مقابل دفتر حزب دموکراتیک خلق‌ها در استان دیاربکر تحصن می‌کنند، وارد دویست و هشتاد و پنجمین روز خود شد.

زومرود سلیم، مادر «حمزه» که 6 سال پیش در 14 سالگی در یوکسک‌اوای استان حکاری از سوی تروریست‌های پ.ک.ک به کوه قندیل ربوده شده است، ماه‌ها است که به همراه چندین خانواده معترض دیگر به تحصن خود ادامه می‌دهد.

وی در گفت‌وگو با خبرنکار آناتولی اظهار داشت: حزب دموکراتیک خلق‌ها فرزندان‌مان را به همان شکلی که به کوه برده است، به ما بازگرداند. بدون پس گرفتن فرزندان‌مان اینجا را ترک نخواهیم کرد. وی افزود: فرزندان خود آن‌ها در بهترین دانشگاه‌ها درس می‌خوانند. اما فرزندان ما را ربوده به کوه قندیل فرستادند. headtopics.com

این مادر رنج‌دیده خطاب به پسرش گفت:"اگر صدای من را می‌شنوی، بیا تسلیم قانون و دولت شو. آن راه٬ راه تو نیست". عمر توکای، پدر «محمت» که 9 سال پیش در 14 سالگی در استان دیاربکر از سوی تروریست‌های پ.ک.ک فریب داده به کوه قندیل ربوده شده است، 285 روز است که به همرای خانواده‌های معترض دیگر به تحصن خود ادامه می‌دهد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

عمر شورای عالی سیاستگذاری تمام شده است/ عارف، مانع از ادامه بی‌اعتنایی به حضورش در عرصه سیاسی شود/ اردوگاه اصلاحات را در حمایت از لاریجانی نمی‌توانیم، متقاعد کنیمیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: همزمانی پیروزی‌های اصلاح‌طلبان در سال‌های اخیر با فعالیت شورایعالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان موجب شد تا امر بر دوستان مشتبه شود که این پیروزی‌ها به دلیل مدیریت آنها رقم خورده است.

ترامپ قطعا رئیس‌جمهور بعدی نیست/بایدن رویه اوباما را باید ادامه دهد/ تلاش برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی شرم‌آور است/ موقعیت آمریکا تضعیف شده استاستاد روابط بین‌الملل و حقوق بشر دانشگاه وبستر با انتقاد از فشار آمریکا برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران، تاکید کرد: این تنها تصمیم ترامپ شرم‌آور است و نشان می‌دهد که چگونه موقعیت آمریکا در جهان ضعیف شده است.

کار شواری عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان به اتمام رسیده است/ اصلاح‌‎طلبان هنوز وارد مباحث انتخابات ریاست‌جمهوری نشدند/ بررسی‌ها درباره پارلمان اصلاحات باید ادامه پیدا کنددبیرکل انجمن اسلامی معلمان، گفت: شورای عالی اصلاح‌طلبان در چند سال گذشته تشکیل شده و عمده کار این نهاد درخصوص انتخابات بود، لذا اکنون باتوجه به پایان انتخابات طبیعتاً کار این شورا به پایان رسیده است و دیگر وجود ندارد.

حمله تروریستی پ.ک.ک/ ی.پ.گ به بازار محلی الباب سوریهدر حمله گروه تروریستی پ.ک.ک/ ی.پ.گ به بازار محلی در منطقه الباب واقع در شمال سوریه سه غیرنظامی زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

هفت تروریست پ.ک.ک/ی.پ.گ در منطقه عملیات سپر فرات و شاخه زیتون دستگیر شدند

تکذیب حضور عناصر پ ک ک در داخل خاک ایرانواکنش سردار پاکپور به ادعای یک مقام ترکیه: حضور عناصر پ ک ک در داخل خاک ایران کذب است حضور عناصر تروریستی در خاک ایران از خطوط قرمز ماست عملیات‌های اخیر گروهک‌ها در ترکیه موجب ایجاد فشار بر روی مسئولین ترکیه شده و آن‌ها را مجبور به طرح چنین ادعایی کرده