تکذیب حضور عناصر پ ک ک در داخل خاک ایران

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

واکنش سردار پاکپور به ادعای یک مقام ترکیه: حضور عناصر پ ک ک در داخل خاک ایران کذب است حضور عناصر تروریستی در خاک ایران از خطوط قرمز ماست عملیات‌های اخیر گروهک‌ها در ترکیه موجب ایجاد فشار بر روی مسئولین ترکیه شده و آن‌ها را مجبور به طرح چنین ادعایی کرده

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در حاشیه بازدید از پایگاه های عملیاتی شمالغرب کشور ، در واکنش به ادعای یک مقام ترکیه مبنی بر حضور عناصر پ ک ک در داخل خاک جمهوری اسلامی ایران اظهارکرد: این ادعا راغیرمسئولانه و بی اساس دانسته و آن را تکذیب می کنیم.

وی با اشاره به وضعیت مرزها ی دو کشور افزود :در مرزهای مشترک جمهوری اسلامی ایران و ترکیه تعاملات بسیار خوب و مفیدی بین نیروهای مسلح دو کشور وجود دارد. لذا انتظار می رود مقامات کشور دوست و همسایه ترکیه ،قبل از هرگونه اظهار نظر رسانه ای پیرامون رخداد های مرزی ، پس از حصول اطمینان از صحت واقعه، از کانال های رسمی با جمهوری اسلامی ایران ارتباط برقرار کرده و برابر ساز و کارهای پیش بینی شده این گونه مسائل را دنبال نمایند.

سردار پاکپور اظهار داشت: نیروی زمینی سپاه بر اساس ماموریت خود بعنوان مسوول امنیت شمال غرب کشور ، با نیروهای تحت کنترل اعم از مرزبانی و واحدهای عملیات نیروی زمینی سپاه ،با اقتدار و آمادگی کامل در مرز حضور فعال داشته و با اشراف دقیق و مستمر بر منطقه ، تسلط لازم مرزی را ایجاد کرده است. وی با تاکید بر اینکه حضور عناصر تروریستی در داخل خاک جمهوری اسلامی ایران از خطوط قرمز ما است ،تصریح کرد :در عین حال این موضوع برای ما قابل درک است که عملیات های اخیر گروهک ها در داخل خاک ترکیه موجب ایجاد فشار بر روی مسئولین ترکیه شده و آنها را مجبور به طرح چنین ادعایی کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سرنگونی مجسمه کریستوف کلومب در ایالتی که جورج فلوید در آن کشته شدمعترضان به تبعیض نژادی در ایالات متحده و اروپا طی روزهای گذشته به تخریب و سرنگونی مجسمه شخصیت‌هایی که متهم به نژادپرستی هستند روی آورده‌اند. خاک بر سرتون ایرانیان درسال۵۷چنین اشتباهی کردندوهنوزچهاردهه درزیرآوارآن سقوط,توان نفس کشیدن ندارند.... اروپا که به یکی از ایالاتهای آمریکا معرف است . بزودی مجسمه های تبعیض نژادی آن سرنگون خواهد شد . اروپای بی خاصیت .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هفت لنج در بندر لنگه در آتش سوختفقط یکیش بطور کامل دیدم سوخته شیش تاش بالای ۶۰ درصد، ۵ قایق هم سوخته و در آب غرق شدن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انفجار در جریان نماز جمعه در مسجد شیرشاه سوری کابلوزارت امور داخله/کشور افغانستان از وقوع یک انفجار در مسجد شیرشاه سوری واقع در حوزه سوم امنیتی شهر کابل خبر داده است. طارق آرین، سخنگوی وزارت کشور افغانستان گفته که این رویداد هنگام برگزاری نماز جمعه صورت گرفته و مواد جاگذاری شده در داخل مسجد انفجار کرده است. بی بی سی محض رضای خدا یه خبر هم در مورد سیاتل بزن لااقل مخاطبان خودت باور کنند بی طرف هستی😁 اگر در افغانستان آرامش برقرار شود حکومت ایران دیگر نمی تواند از کشور افغانستان و از مردم افغان سواستفاده کند. حکومت ایران می خواهد که مردم افغان را بردگان خود کند. دیوان کیفری رفتار دوگانه ای نسبت به افغانستان دارد، زمانی که طالبان یا جمهوری اسلامی مردم افغان را کشتار می کنند سکوت می کند و زمانی که امریکا بر علیه طالبان اقدام می کند دائم به امریکا انتقاد می کند. واقعا چه کسی نمی خواهد در افغانستان آرامش برقرار شود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

۲۳۶۹ ابتلا و ۷۵ فوتی جدید کرونا در کشور / ۵ استان‌ در وضعیت قرمز۵ استان‌ در وضعیت قرمز شیوع کرونا قرار دارند و در ۲۴ ساعت گذشته، ۷۵ فوت به علت ابتلا به کرونا در کشور ثبت شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ بیش از 182 هزار مبتلا/ پنج استان در وضعیت قرمز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مجموع مبتلایان کووید۱۹ در کشور به ۱۸۲۵۴۵ نفر رسید/ وضعیت قرمز در ۵ استانسخنگوی وزارت بهداشت گفت: استانهای هرمزگان، کردستان، آذربایجان شرقی، لرستان و خوزستان در وضعیت قرمز قرار دارند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »