کار شواری عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان به اتمام رسیده است/ اصلاح‌‎طلبان هنوز وارد مباحث انتخابات ریاست‌جمهوری نشدند/ بررسی‌ها درباره پارلمان اصلاحات باید ادامه پیدا کند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

محمدی در گفت‌وگو با ایلنا: کار شواری عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان به اتمام رسیده است/ اصلاح‌طلبان هنوز وارد مباحث انتخابات ریاست‌جمهوری نشدند/ بررسی‌ها درباره پارلمان اصلاحات باید ادامه پیدا کند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

داوود محمدی دبیرکل انجمن اسلامی معلمان کشور و نماینده سابق تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درخصوص آخرین جلسه شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب و آخرین وضعیت جریان اصلاحات گفت: در جلسه اخیر شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب که هفته گذشته برگزار شد، بنده حضور نداشتم و نماینده حزب در این جلسه حاضر شد. اما ماحصل صحبت‌ها پیرامون هماهنگی و همفکری میان احزاب اصلاح‌طلب و رفع اشکال و آسیب‌شناسی گذشته بوده است.

دبیرکل انجمن اسلامی معلمان در پاسخ به سوالی پیرامون سرنوشت شورای عالی اصلاح‌طلبان، ابراز داشت: این شورا به طور معمول در حوزه انتخابات کار می‌کرد، البته منحصر به انتخابات نبود و در اساسنامه اشاره شده بود که در حوزه‌ها و مقاطع مختلف می‌تواند فعال باشد اما عموماً در حوزه انتخابات وارد می‌شد و قطعا احزاب و شخصیت‌های اصلاح‌طلب باید با شرایط کنونی این جریان سیاسی سامان داده شود.

محمدی در خصوص طرح پارلمان اصلاحات، گفت: بحث پارلمان اصلاحات از گذشته هم در شورای هماهنگی مطرح بود و روی این مساله کار شده بود و این بررسی‌ها باید ادامه پیدا کند اما هنوز به تصمیمی در این رابطه نرسیده‌ایم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل: موشک‌های به کار رفته برای حمله به عربستان منشأ ایرانی داردواشنگتن به ۱۵ کشور عضو شورای امنیت فشار می‌آورد تا تحریم تسلیحاتی علیه ایران را که بر اساس برجام قرار است در ماه اکتبر منقضی شود، تمدید کنند. پس موشک ها و بمب هایی که سعودی ها برسر مردم یمن میریزند منشا آمریکایی ، انگلیسی ، فرانسوی، کانادایی، آلمانی و و و دارند مهم نیست؟ سواد رسانه‌ای مردم خیلی ارتقا پیدا کرده و خواهد کرد. شبکه خبر : بمبهای خوشه ای و موشکهای کروز به کار رفته در یمن منشا اروپایی دارند و بخش مهمی از سلاحهای داعش نیز دارای منشأ آمریکایی هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آغاز به کار رُبات‌های پیش‌خدمت در رستورانی در هلندشائوسونگ هو، مالک یک رستوران در شهر ساحلی رنس در هلند، ایده قدیمی خود برای به کار گرفتن رُبات‌های پیش‌خدمت‌ را از زمان بازگشایی رستورانش پس از پایان محدودیت‌های عمومی ناشی از شیوع ویروس کرونا به اجرا گذاشته است. Human please! Will pay extra چرا باید زن باشه حالا؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا کودکان بیشتری را وارد چرخه کار می‌کند/ سیستم دیده‌بانی در شرایط دشوار وجود نداردنشست تخصصی اینستاگرامی شبکه یاری کودکان کار به مناسبت روز جهانی مبارزه با کار کودکان امروز، ۲۲ خرداد به موضوع ریشه‌یابی و اشکال مختلف کار کودک، پیامدهای اجتماعی-اقتصادی کرونا بر کودکان به ویژه کودکان کار پرداخت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

انفجار مین‌‌های کار گذاشته شده توسط شبه‌نظامیان حفتر در طرابلس؛ 7 کشته
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیکتاتوری اکثریت یا کم اطلاعی رییس تازه کار مجلس یازدهم؟PTahavori ترجمه خبر اينه تاجگردون باج مورد نظر را پرداخت كرد PTahavori مجلس نیست ک گاو داریه حالا چ فرق میکنه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حضور و تکدی گری اتباع خارجی در خیابان های کشور/۸۰ درصد کودکان کار از اتباع خارجیوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر ضرورت حضور و مشارکت بیشترانجمن های مردم نهاد(NGO) در اجرای طرح فرایند ساماندهی کودکان کار و رفع نواقص احتمالی این طرح تاکید کرد. خوب همشو نو بریزیم بیرون
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »