ادامه کمپین ترامپ و بایدن در ایالت های کلیدی - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ادامه کمپین ترامپ و بایدن در ایالت های کلیدی

آقای بایدن، درحالی که باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا در کنار او حاضر بود، گفت که آمریکا از "هرج و مرج" دولت ترامپ خسته است.

آقای ترامپ در مقابل گفت که آمریکا در روز انتخابات شاهد "موج بزرگ قرمز" پیروزی جمهوری خواهان خواهد بود. آقای بایدن پیشتازی قابل توجهی در نظرسنجی های ملی دارد، اما فاصله او از رقیب در ایالت های تعیین کننده که می توانند نتیجه را مشخص کنند کمتر است. بنابه گزارش ها حدود ۹۰ میلیون نفر تاکنون رای خود را تحویل داده اند که ۵۵ میلیون آنها پستی بوده است. به این ترتیب انتظار می رود میزان مشارکت در انتخابات امسال در بیش از صد سال اخیر بی سابقه باشد.

آقای بایدن و آقای اوباما در تجمعی در شهر فلینت میشیگان که مردم برای حفظ فاصله با اتومبیل های خود در آن شرکت کرده بودند حضور یافتند و پس از آن در دیترویت کمپین کردند، جایی که استیوی واندر خواننده سرشناس آمریکایی برنامه اجرا کرد.آقای بایدن در تجمع شنبه گفت وقت آن است که دونالد ترامپ "ساک ها را ببندد و راهی خانه شود."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در اروپا؛ آغاز قرنطینه سراسری دوم در بلژیک و درگیری در بارسلونسخنگوی پلیس بارسلون شمار تظاهرکنندگان را ۷۰۰ نفر ذکر کرده و گفته است که برخی از آنها به سوی پلیس «اشیا خطرناک» پرتاب کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا سرقت اطلاعات ثبت نام رأی دهندگان در یک ایالت توسط هکرهای ایرانی را تایید کرد🔺آمریکا سرقت اطلاعات ثبت نام رأی دهندگان در یک ایالت توسط هکرهای ایرانی را تایید کرد ⚡️مقام‌های آمریکایی روز جمعه ۹ آبان یافته‌های پلیس فدرال و آژانس امنیت سایبری و زیرساخت امنیتی آمریکا در مورد هک اطلاعات رأی دهندگان توسط ایران را تایید کردند. متاسفم واسه صاحب بیشترین سرورهای نت در جهان که توان مقابله با هکرها رو نداره - از اونطرف هم خوشحالم ایرانی جماعت انقدر باهوشه ولی افسوس میخورم چرا نباید درست استفاده کنیم از این سرمایه ما هم گوشامون درازه مثلا نمیدونیم باخت سنگین ترامپ و با ابن خبرا میخوابن لاپوشانی کنید. از شماست که بر شماست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ و بایدن؛ دو آمریکای متفاوت در انتظار دنیاست - BBC News فارسیتفاوت سیاست خارجی ترامپ و بایدن در شکافی نظری و عمیق ریشه دارد که به دلیل میزان قدرت این کشور، این تفاوت اثراتی مهم بر جهان خواهد گذاشت. ریشه این شکاف و اثرات آن بر سیاست بین‌الملل چیست؟ ترامپ انتخاب میشه !! ایران برای بقا باید بمب اتمی خود را شروع به ساخت کنه !! ترامپ ارامش و خوشبختی بایدن جنگ نابودی داعش تیتر اصلاحات شاد کن. سگ زرد برادر شغال
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

برگزاری جشن‌های «روز مردگان» در مکزیک در اوج شیوع ویروس کرونامکزیکی‌ها در این مراسم سنتی که ۳۱ اکتبر آغاز و ۲ نوامبر پایان می‌یابد به مقام درگذشتگان و عزیزان خود ادای احترام می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در پی انتشار گزارشی در ارتباط با «یهودستیزی» در حزب کارگر بریتانیا، عضویت جرمی کربین در این حزب تعلیق شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. اینا همش نشونه آزادیه.... البته آزادی دروغین این نشان میدهد لابی اسرائیل چقدر در بریتانیا قوی است - قوی تر از نظام پادشاهی و ملکه انگلیس !! اول نگذاشتند کربین به نخست وزیری انتخاب شود، بعد زمینه استعفای او را از حزب کارگر فراهم کردند و نهایتاً دارند سعی دارند اورا حتی از حزب کارگر اخراج کنند. باور کردنی نیست !!! اگر تکفیریهای وهابی مسلمون باشند شاید صهیونیستها هم یهودی باشند خخخخ
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ویروس کرونا در ایرانویروس کرونا در ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی تشگیلات و حکومت ایران تا حالا از شئونیزم فارسی بهره برداری میکرد که کرونا را هم برای سودجوئی و بهره برداری اش اضافه کرده. کمترین وظیفه ما در این برهه حساس اینه که رسانه ها رو وادار کنیم تا در راهی که منتهی به براندازی رژیمه قدم بردارند نه اینکه به اصلاح طلبان و مجاهدین و امثالهم تریبون بدند HardtaLkinvitePahLavi گوه تو روح الله و قران و اسلام گوه تو روح ملا و رهبر و بسیج و پاسدار گوه تو روح کمونیست و مجاهدین خدا اگه وجود داره. ریده با این مدیریتش
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »