اعمال محدودیت‌های تازه در اتریش، بریتانیا و پرتغال در خلال موج دوم کرونا - BBC News فارسی

11/08/1399 06:59:00 ق.ظ

اعمال محدودیت‌های تازه در اتریش، بریتانیا و پرتغال در خلال موج دوم کرونا

اتریش و پرتغال مقررات تازه منع تردد را برای مهار شیوع ویروس کرونا اعلام کرده اند. دولت بریتانیا هم از اعمال محدودیت هایی از روز پنجشنبه به مدت چهار هفته خبر داده است. در سایر اروپا چه می گذرد؟ بخش بزرگی از اروپا درحال نبرد با شیب تند آمار ابتلاست و چندین کشور مقررات منع تردد با قرنطینه نسبی اعلام کرده اند. اسلواکی اعلام کرده است که همه افراد بالای ده سال را تست می کند تا مانع گسترش بیماری شود.

این برنامه برای تست کردن چهار میلیون نفر در این کشور، که آمار ابتلا در آن درحال جهش بوده، دو هفته طول خواهد کشید.

لهستان هم شاهد پنجمین روز متوالی افزایش آمار ابتلا بود به طوری که به گفته وزارت بهداشت این کشور ۱۶ هزار و ۱۴۴ تخت بیمارستانی در اختیار بیماران مبتلا به کووید قرار دارد و ۱۳۰۵ نفر آنها به دستگاه تنفس مصنوعی وصل هستند. به علاوه ۲۸۰ مورد مرگ دیگر ثبت شده است.

این درحالی است که اعتراضات علیه ممنوعیت تقریبا کامل سقط جنین در این کشور در سرپیچی از درخواست دولت برای خانه ماندن ادامه دارد. این کشور یکی از شدیدترین محدودیت ها را به اجرا گذاشته: هر نوع تجمعی ممنوع شده، بیشتر مدارس بسته اند و رستوران ها و کافه ها فقط اجازه تحویل غذا را دارند. headtopics.com

بهاره_جان کرونا تو اروپا رو چه جوری میشه بندازید تقصیر مراسم محرم؟ باور کن اگه بتونی یه تیتر براش کار کنی، ملکه اضافه کاری خوبی بهت میده!

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

روحانی:محدودیت‌های کرونایی در 25 استان اعمال می‌شودرئیس جمهوری ایران از تشدید محدودیت‌ها برای مقابله با ویروس کرونا در 25 استان به مدت 10 روز خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

اعمال محدودیت‌های جدید در ۴۶ شهرستانسخنگوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا از اعمال محدودیت‌های جدید در ۴۶ شهرستان خبر داد.

اعمال محدودیت‌های جدید در ۴۶ شهرستانسخنگوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا از اعمال محدودیت‌های جدید در ۴۶ شهرستان خبر داد.

کرونا در اروپا؛ آغاز قرنطینه سراسری دوم در بلژیک و درگیری در بارسلونسخنگوی پلیس بارسلون شمار تظاهرکنندگان را ۷۰۰ نفر ذکر کرده و گفته است که برخی از آنها به سوی پلیس «اشیا خطرناک» پرتاب کرده‌اند.

ادامه محدودیت‌ها در اروپا برای مهار کرونا؛ انگلیس بار دیگر قرنطینه می‌شودطبق تصمیم دولت اتریش، رستوران‌ها، هتل‌ها، موسسه‌های فرهنگی و ورزشی تعطیل می‌شوند. قوانین منع تردد شبانه از ساعت هشت شب تا شش صبح اعمال می‌شود. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

euronews - اخبار بین المللی در مورد ویروس کرونا در ایرانویروس کرونا در ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی تشگیلات و حکومت ایران تا حالا از شئونیزم فارسی بهره برداری میکرد که کرونا را هم برای سودجوئی و بهره برداری اش اضافه کرده. کمترین وظیفه ما در این برهه حساس اینه که رسانه ها رو وادار کنیم تا در راهی که منتهی به براندازی رژیمه قدم بردارند نه اینکه به اصلاح طلبان و مجاهدین و امثالهم تریبون بدند HardtaLkinvitePahLavi گوه تو روح الله و قران و اسلام گوه تو روح ملا و رهبر و بسیج و پاسدار گوه تو روح کمونیست و مجاهدین خدا اگه وجود داره. ریده با این مدیریتش