اعمال محدودیت‌های تازه در اتریش، بریتانیا و پرتغال در خلال موج دوم کرونا - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اعمال محدودیت‌های تازه در اتریش، بریتانیا و پرتغال در خلال موج دوم کرونا

بخش بزرگی از اروپا درحال نبرد با شیب تند آمار ابتلاست و چندین کشور مقررات منع تردد با قرنطینه نسبی اعلام کرده اند.

لهستان هم شاهد پنجمین روز متوالی افزایش آمار ابتلا بود به طوری که به گفته وزارت بهداشت این کشور ۱۶ هزار و ۱۴۴ تخت بیمارستانی در اختیار بیماران مبتلا به کووید قرار دارد و ۱۳۰۵ نفر آنها به دستگاه تنفس مصنوعی وصل هستند. به علاوه ۲۸۰ مورد مرگ دیگر ثبت شده است. این کشور یکی از شدیدترین محدودیت ها را به اجرا گذاشته: هر نوع تجمعی ممنوع شده، بیشتر مدارس بسته اند و رستوران ها و کافه ها فقط اجازه تحویل غذا را دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بهاره_جان کرونا تو اروپا رو چه جوری میشه بندازید تقصیر مراسم محرم؟ باور کن اگه بتونی یه تیتر براش کار کنی، ملکه اضافه کاری خوبی بهت میده!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی:محدودیت‌های کرونایی در 25 استان اعمال می‌شودرئیس جمهوری ایران از تشدید محدودیت‌ها برای مقابله با ویروس کرونا در 25 استان به مدت 10 روز خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعمال محدودیت‌های جدید در ۴۶ شهرستانسخنگوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا از اعمال محدودیت‌های جدید در ۴۶ شهرستان خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اعمال محدودیت‌های جدید در ۴۶ شهرستانسخنگوی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا از اعمال محدودیت‌های جدید در ۴۶ شهرستان خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در اروپا؛ آغاز قرنطینه سراسری دوم در بلژیک و درگیری در بارسلونسخنگوی پلیس بارسلون شمار تظاهرکنندگان را ۷۰۰ نفر ذکر کرده و گفته است که برخی از آنها به سوی پلیس «اشیا خطرناک» پرتاب کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادامه محدودیت‌ها در اروپا برای مهار کرونا؛ انگلیس بار دیگر قرنطینه می‌شودطبق تصمیم دولت اتریش، رستوران‌ها، هتل‌ها، موسسه‌های فرهنگی و ورزشی تعطیل می‌شوند. قوانین منع تردد شبانه از ساعت هشت شب تا شش صبح اعمال می‌شود. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ویروس کرونا در ایرانویروس کرونا در ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی تشگیلات و حکومت ایران تا حالا از شئونیزم فارسی بهره برداری میکرد که کرونا را هم برای سودجوئی و بهره برداری اش اضافه کرده. کمترین وظیفه ما در این برهه حساس اینه که رسانه ها رو وادار کنیم تا در راهی که منتهی به براندازی رژیمه قدم بردارند نه اینکه به اصلاح طلبان و مجاهدین و امثالهم تریبون بدند HardtaLkinvitePahLavi گوه تو روح الله و قران و اسلام گوه تو روح ملا و رهبر و بسیج و پاسدار گوه تو روح کمونیست و مجاهدین خدا اگه وجود داره. ریده با این مدیریتش
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »