ادامه اعتراض چهره‌های ورزشی به سیاست جمهوری اسلامی در تامین واکسن کرونا | DW | 01.02.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

موضع‌گیری سلبریتی‌های ورزش ایران پیرامون خرید نوع واکسن تائید شده کرونا ادامه دارد. از علی دایی گرفته تا وریا غفوری و سهراب بختیاری‌زاده، چهره‌های ورزشی ایران به سیاست خرید واکسن توسط حکومت ایران معترض هستند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

درگذشت مهرداد میناوند، ملی‌پوش سابق فوتبال ایران در سن ۴۵ سالگی و در پی ابتلا به بیماری کووید-۱۹و همچنین ادامه وضعیت وخیم سلامتی علی انصاریان، بازیکن پیشین تیم‌های پرسپولیس و استقلال ناشی ازابتلا به ویروس کرونا، صحنه ورزش ایران را عزادار و نگران کرده است.

علی دایی پس از خاکسپاری مهرداد میناوند در صفحه اینستاگرام خود با انتشار تقاضای"واکس بخرید"، انتقاد خود را از سیاست مسئولان حکومت جمهوری اسلامی در مبارزه با ویروس کرونا به طور نسبتا ملایمی به نمایش گذاشت. وریا غفوری، کاپیتان محبوب تیم فوتبال استقلال تهران نیز در این روند هم‌قدم بوده و در اینستاگرام با شعار «واکسن کرونا، مطالبه ملی»، توجه افکار عمومی در شبکه های اجتماعی را به خود جلب کرده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

شما که تو آلمان هستید بفرمایید مگر دولت شما که خودش رو جر داده برای واکسن، این همه فوتی آلمان برای کرونا تقصیر دولت ایرانه؟روی چی اسکی میرید شماها؟ اسرائیل که از نصف بیشتر مردم خودش رو واکسینه کرده هنوز آمار مرگش بالاست و نزولی نشده اونم تقصیر ایرانه؟

سلبریتی های ایران شهوت دیده شدن کورشون کرده هر روز به بهانه‌ای میشن اپوزیسیون.

کلا انقلاب ایران یه چیز عطیقست.هیچ جا یه همچین چیزی مشاهده نشده.عین اینه که مثلا مردم اسرائیل انقلاب کنن که خاخام بوزغوردیان بهشون حکومت کنه.وقتی هم یارو اینهمه استقبال ببینه توهم ورمیداره که لابد من گ مهمی هستم که اینهمه آدم خواهان منن.اینم نتیجش.

خدا گفته فقط به واکسن های تایید نشده و در پیت اعتماد داره! یکی رو پیدا کن رو حرف خدا حق حرف زدن داشته باشه🤢

سلیبریتی های ایران غلط میکنن‌تو سیاست دخالت میکنن هنوز جای دخالت ۹۶ درد میکنه که همه باهم تَکرار کردند

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گرجستان؛‌ ادامه تظاهرات مخالفان دولت در اعتراض به بازداشت رهبرشانسه روز پس از بازداشت نیکا ملیا رهبر مخالفان در گرجستان و با وجود بروی کار آمدن دولت جدید، اوضاع همچنین در این کشور منطقه قفقاز متشنج است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادامه اعتراضات در بلوچستان ایران؛ قطعی اینترنت ادامه داردخشم و اعتراض پراکنده کماکان در تعدادی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان ایران در واکنش به کشتار 10
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

طالبان: ادامه حضور نیروهای خارجی در افغانستان به معنی ادامه جنگ استگروه طالبان، شامگاه جمعه 26 مارس، در واکنش به اظهارات جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، اعلام کرد ادامه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

میانمار: ادامه اعتراض مردم در برابر رژه بزرگ ارتش | DW | 27.03.2021کودتاگران میانمار با برگزاری رژه‌ای بزرگ قدرت خود را به نمایش گذاشتند. مخالفان حکومت نیز در سراسر کشور در اعتراض به ارتشیان به خیابان آمدند. در حملات سرکوبگرانه نظامیان بیش از ۵۰ نفر جان خود را از دست دادند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض به یهودستیزی؛ تظاهرات گسترده فرانسه در اعتراض به نتیجه دادگاه قاتل یک زن یهودیaidaghajar Bravo Aïda 👍
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »