اختصاصی رویترز: ایران و ونزوئلا به رغم تحریم‌های ایالات متحده قرارداد نفتی منعقد کرده‌اند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بر اساس این گزارش، ونزوئلا نفت سنگین خود را با میعانات گازی ایران معاوضه خواهد کرد تا از آنها جهت بهبود کیفیت نفت خام قیرمانند خود استفاده کند. قرار است نخستین محموله‌ها در روزهای آتی تحویل داده شوند.

رویترز به نقل از یکی از پنج منبع خود می‌افزاید قرارداد مذکور در مرحله نخست به مدت شش ماه به اجرا گذاشته می‌شود، اما می‌تواند تمدید یابد.

وزارت خزانه‌داری ایالات متحده در مکاتبه‌ای ایمیلی با خبرگزاری رویترز ضمن برشمردن اقدامات تنبیهی این کشور علیه ناقضان تحریم‌ها اعلام کرده است، این قرارداد می‌تواند نقض تحریم‌های آمریکا علیه دو کشور باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قراردادشون در شرکت بریتیش پترولیوم قانونی شده ! اگه تحریمن ، پس لندن این وسط چه کاره ست ؟؟!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رویترز از توافق نفتی جدید بین ایران و ونزوئلا خبر داد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

رویترز: ایران و ونزوئلا قرارداد نفتی امضا کردند/ مبادله میعانات گاز ایران با نفت سنگین ونزوئلا- اخبار اقتصاد جهان - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimرویترز: ایران و ونزوئلا قرارداد نفتی امضا کردند بر اساس این قرارداد، ونزوئلا نفت سنگین خود را با میعانات گاز ایران تبادل پایاپای می‌کند و به این ترتیب می‌تواند از آن برای بهبود کیفیت نفت خام قیرمانند خود استفاده کند به این میگن خبر..
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اختصاصی ایران وایر: همکاری قالیباف با اطلاعات سپاه در تحویل خانه‌های امنaidaghajar این عالیجناب یک لعبت هزار چهره است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ایران ۲ - آرژانتین ۳/ جوانان والیبال ایران از صعود بازماندندتیم ملی والیبال جوانان ایران در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان مقابل آرژانتین شکست خورد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران صفر (4) - اردن صفر (2)/ صعود تاریخی دختران ایرانشماره ۲۰ به حميد سجادي بايستي از بعضي كله خرهاي آخوندي نادان و نافهم دوري كرد چونکه نبايستي احترام به يه تيكه پارچه گردي كه روي سر بعضي آخوندها هست احترام كرد بلكه به عقل وفهم وشعور و تمدن آنطرف احترام گذاشت حتى در قانون جنگل هم با دوچرخه سواري خانمهاي با حجاب مخالفت نميكنند🤔
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تیم ملی هندبال زنان ایران از کسب مدال آسیا بازماند/ چهارمی ایران با کسب سهمیه جهانیتیم ملی هندبال زنان ایران در آخرین دیدارش از مسابقات قهرمانی آسیا مقابل تیم قزاقستان شکست خورد و در رده چهارم آسیا ایستاد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »