تیم ملی هندبال زنان ایران از کسب مدال آسیا بازماند/ چهارمی ایران با کسب سهمیه جهانی

03/07/1400 04:56:00 ب.ظ

تیم ملی هندبال زنان ایران در آخرین دیدارش از مسابقات قهرمانی آسیا مقابل تیم قزاقستان شکست خورد و در رده چهارم آسیا ایستاد

تیم ملی هندبال زنان ایران در آخرین دیدارش از مسابقات قهرمانی آسیا مقابل تیم قزاقستان شکست خورد و در رده چهارم آسیا ایستاد

تیم ملی هندبال زنان ایران در آخرین دیدارش از مسابقات قهرمانی آسیا مقابل تیم قزاقستان شکست خورد و در رده چهارم آسیا ایستاد.

تیم ملی هندبال زنان ایران در مرحله گروهی مقابل ژاپن شکست خورد و برابر اردن، سوریه، فلسطین و کویت به برتری رسیده بود. ملی‌پوشان ایران با قرارگیری در رده دوم گروه خودشان به مرحله نیمه نهایی راه یافتند که با شکست مقابل کره و قزاقستان در نهایت در رده چهارم ایستادند.

این چهارمین دیدار تیم ملی هندبال ایران بود که بدون کادر فنی روی نیمکت انجام شد. تست PCR مربیان تیم ملی مثبت شد و ملی‌پوشان از دیدار مقابل اردن تنها با حضور فیزیوتراپ و سرپرست بازی‌ها را انجام دادند. تیم ملی زنان ایران برای اولین‌بار در تاریخ هندبال ایران به نیمه نهایی آسیا رسیده و سهمیه حضور در مسابقات جهانی را نیز کسب کرده است. 

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

انتشار تصاویر عملیات‌های ضد تروریستی ارتش ترکیه در شمال عراق

وزارت دفاع ترکیه تصاویر مربوط به اجرای عملیات‌های ضد تروریستی ارتش کشور در شمال عراق را منتشر کرد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

تیم ملی زنان ایران برای نخستین بار به جام ملت‌ها صعود کرددمشون گرم دخترهای سرزمین ایران بی ادعا ولی با هدف👏🏻👏🏻👏🏻💙

ایران ۹ - ازبکستان ۸؛ صعود تیم ملی فوتسال به یک چهارم نهایی

صعود ایران به یک‌چهارم نهایی جام جهانی فوتسال با برد میلیمتری مقابل ازبکستانتیم ملی فوتسال ایران به مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی فوتسال صعود کرد.

ایران ۹ - ازبکستان ۸؛ صعود تیم ملی فوتسال به یک چهارم نهایی

ایران ۲ - آرژانتین ۳/ جوانان والیبال ایران از صعود بازماندندتیم ملی والیبال جوانان ایران در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان مقابل آرژانتین شکست خورد.

تیم ملی زنان ایران برای نخستین بار به جام ملت‌ها صعود کرددمشون گرم دخترهای سرزمین ایران بی ادعا ولی با هدف👏🏻👏🏻👏🏻💙

به گزارش ایسنا، ملی‌پوشان هندبال ایران در آخرین دیدارشان از مسابقات قهرمانی زنان آسیا مقابل تیم قزاقستان قرار گرفتند که این بازی با نتیجه ۳۳ بر ۳۸ به سود تیم قزاقستان به پایان رسید و از کسب مدال بازماند.تیم ملی فوتبال زنان ایران، با پیروزی در ضربات پنالتی مقابل تیم ملی فوتبال زنان اردن، به مرحله نهایی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا صعود کرد.تیم ملی فوتسال ایران با پیروزی مقابل تیم ملی فوتسال ازبکستان، به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتسال لیتوانی صعود کرد.به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی با پیروزی مقابل ازبکستان راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد.

تیم ملی هندبال زنان ایران در مرحله گروهی مقابل ژاپن شکست خورد و برابر اردن، سوریه، فلسطین و کویت به برتری رسیده بود. ملی‌پوشان ایران با قرارگیری در رده دوم گروه خودشان به مرحله نیمه نهایی راه یافتند که با شکست مقابل کره و قزاقستان در نهایت در رده چهارم ایستادند.   امروز (شنبه) از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران، تیم‌های ملی فوتبال زنان ایران و اردن به میزبانی ازبکستان مقابل هم قرار گرفتند. این چهارمین دیدار تیم ملی هندبال ایران بود که بدون کادر فنی روی نیمکت انجام شد.  تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک چهارم نهایی مقابل قزاقستان قرار خواهد گرفت. تست PCR مربیان تیم ملی مثبت شد و ملی‌پوشان از دیدار مقابل اردن تنها با حضور فیزیوتراپ و سرپرست بازی‌ها را انجام دادند. طبق قوانین برگزاری مسابقات، در صورتی که دو تیم در جریان این بازی به تساوی می‌رسیدند، با توجه به امتیاز و تفاضل گل برابر، ضربات پنالتی تیم پیروز و صعود کننده را مشخص می‌کرد.  تیم ملی زنان ایران برای اولین‌بار در تاریخ هندبال ایران به نیمه نهایی آسیا رسیده و سهمیه حضور در مسابقات جهانی را نیز کسب کرده است.  در نیمه دوم ایران کار را هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی توسط سعید احمد عباسی به گل رسید.

  در این روز تیم اردن با حساب ۲۲ بر ۲۱ مقابل سوریه به برتری رسید و هفتم شد. اما در ضربات پنالتی، زهرا کودایی با مهار دو‌پنالتی باعث پیروزی دختران ایران شد. هم‌چنین ازبکستان مقابل هنگ کنگ با حساب ۲۸ بر ۲۵ پیروز شد و پنجم شد.  دیدار فینال این مسابقات میان ژاپن و کره جنوبی تا ساعتی دیگر انجام خواهد شد.  در روزهای اخیر، دختران تیم ملی فوتبال ایران با حواشی و انتقادات سیاسیون تندرو مواجه بودند.  انتهای پیام .