احتمال استفاده اضطراری واکسن کووید-۱۹ چین در مقیاس جهانی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

احتمال استفاده اضطراری واکسن کووید-۱۹ چین در مقیاس جهانی یکی از مقامات سازمان بهداشت جهانی: چین در حال مذاکره برای ارزیابی واکسن‌های کووید-۱۹ تولید محلی خود توسط سازمان بهداشت جهانی است تا گامی برای در دسترس قرار دادن آن‌ها برای استفاده بین‌المللی باشد.

به گزارش ایژین نیوز، صدها هزار کارگر در مشاغل ضروری و گروه‌های دیگری که در چین در معرض خطر بالایی هستند، واکسن‌های تولید محلی دریافت می‌کنند حتی اگر آزمایش‌های بالینی به‌طور کامل انجام‌نشده باشد، البته این امر نگرانی‌های ایمنی را در بین متخصصان ایجاد می‌کند.

فهرست استفاده اضطراری سازمان بهداشت جهانی اجازه می‌دهد تا واکسن‌ها و درمان‌های غیرمجاز در موارد اضطراری بهداشت عمومی قابل‌دسترس قرار گیرند. این روش به کشورهای عضو سازمان بهداشت جهانی و آژانس‌های تهیه‌کننده سازمان ملل کمک می‌کند تا پذیرش واکسن‌ها را تعیین کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کرونا بگیریم شرف داره به این واکسن احتمالی شما بزنین با اعوان و انصارتون

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

استفاده از ماسک در پایتخت ایران اجباری شدمعاون وزیر بهداشت ایران از اجباری شدن ماسک از روز شنبه در شهر تهران پایتخت این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طنین موسیقی هنرمند ایرانی در افتتاحیهٔ دومین مجمع جهانی اقتصاد شهری«فرهنگ و هنر و خصوصا موسیقی، یکی از اساسی‌ترین روش‌ها برای افزایش توان پذیرش دیگران است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ تعطیلی یک‌هفته‌ای تهران برای سفر نیست
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کاپادوکیا؛ انتخابی امن برای گذراندن تعطیلات در ایام کرونایی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طرح جدید اتحادیه اروپا برای کاهش محدودیت‌های سفر در دوران کرونادولت‌های عضو اتحادیه اروپا قصد دارند تا بر اساس طرح پیشنهادی جدیدی، محدودیت‌های سفرهای هوایی را در دوران شیوع ویروس کرونا کاهش دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سرکنسول افغانستان در استانبول: خواهان پایان اشغال قره‌باغ در اسرع وقت هستیم🎥ویژه I سرکنسول افغانستان در استانبول: خواهان پایان اشغال قره‌باغ در اسرع وقت هستیم ◀️سرکنسول افغانستان در استانبول تاکید کرد که کابل خواهان پایان اشغال غیرقانونی قره‌باغ است و این مسئله باید در اسرع وقت از طریق گفت‌وگو حل وفصل شود درود بر بردران افغانستانی غیرتمند و با شخصیت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »