درآمد ۴۰۰ هزار تومانی کودکان کار در شیراز!

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

درآمد ۴۰۰ هزار تومانی کودکان کار در شیراز! مدیرکل بهزیستی فارس: متاسفانه برخی از خانواده‌ها با انگیزه‌ی سودجویی و درآمد بیشتر کودکان خود را وادار به کار در خیابان‌ها می‌کنند؛ این کودکان طی چهار ساعت ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان از کار خیابانی کسب درآمد می‌کنند.

محمدصادق کشفی‌نژاد سه‌شنبه ۱۵ مهر در یک کنفرانس خبری که به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی و هفته ملی کودک برگزار شد، افزود: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا برنامه‌های هفته ملی کودک امسال با شعار“آینده را باید ساخت” به صورت مجازی در سطح استان برگزار می‌شود.

کشفی‌نژاد با اشاره به اینکه حقوق کودک، بخشی از موضوعات حقوق بشر است، بیان کرد: سازمان بهزیستی از منظر سلامت اجتماعی و روانی این مهم را در اولویت دارد که ۴ اصل کنوانسیون جهانی حقوق کودک از جمله حق برخورداری از هویت شخصی و مستقل، منع تبعیض و ... را مورد توجه قرار دهد. او عنوان کرد: بهزیستی به‌عنوان نهاد یک توان خاصی دارد فرزندان را در اختیار بهزیستی قرار داده و حمایت کرده و مهارت به آن آموزش داده می‌شود و معابر و چهار راه اسیب‌هایی را برای آن‌ها به دنبال دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نکنه میخوان از اونا هام مالیات بگیرن کار این دولت فقط بلده مال مردمو چرتکه بندازه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جدال نابرابر کودکان بلوچستان با «گاندو»جدال نابرابر کودکان بلوچستان با «گاندو» کودکان محروم جنوب سیستان وبلوچستان برای شستشوی ظروف و تامین آب مورد نیاز خانواده در جنگ تن به تن و نابرابر با تمساح یا گاندو قرار می‌گیرند و در چشم بر هم زدنی دست و پا و جان می‌دهند. گناهشون اینه که سنی مذهب هستن حاشا به غیرت این حکومت و مسئولینش سیستان_بلوچستان مظلوم 😢 معاون وزیر:ساختن سوریه وظیفه شرعی ما است و به ان عمل میکنیم،؟؟؟؟ریدم تو شرعیات تون
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

الیوت آبرامز: درآمد نفت ایران تا ۹۵ درصد کاهش یافته است؛ به فشار بیشتر بر رژیم ایران ادامه می‌دهیمصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ما که زندگی و جوونیمون نابود شد اقلا بزنید خار این اخوندارو بگایید برای نجات ایران و ایرانی متحد شویم یادِ ابله قبلی بخیر! ابله بعدی نیز به او ملحق خواهد شد!😇
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 214 هزار و 280 نفر رسیدشمار قربانیان کرونا در آمریکا با فوت 665 بیمار دیگر در شبانه‌روز گذشته به 214 هزار و 280 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دومین سالن‌های زنجیره‌ای سینما در جهان تسلیم کرونا شد؛ ۴۵ هزار نفر بیکار می‌شوندکرونا پرده‌های نمایش دومین مجموعه بزرگ سالن‌های زنجیره‌ای سینما در جهان را از سه روز دیگر پایین می‌کشد؛ رخدادی که ۴۵ هزار نفر را در بریتانیا و آمریکا به کام بیکاری می‌فرستد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ترکیه؛ شمار بهبودیافتگان به بیش از 286 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در هند به بیش از 102 هزار نقر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »