اتحادیه اروپا در تزریق اولین دوز واکسن کرونا از آمریکا پیشی گرفت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اتحادیه اروپا در تزریق اولین دوز واکسن کرونا از آمریکا پیشی گرفت جزئیات بیشتر🔽

آمارهای منتشر شده در روز شنبه ۱۷ ژوئیه نشان می‌دهد که هم اکنون در اتحادیه اروپا تعداد افرادی که دست‌کم دوز اول واکسن‌های کرونا را دریافت کرده‌اند، بیش از ایالات متحده آمریکا است.

کلمان بون، وزیر امور اروپایی فرانسه نیز در یک پیام توییتری از این موفقیت استقبال کرده و نوشته است: «ما این کار را ادامه و سرعت واکسیناسیون را افزایش می‌دهیم.» تا کنون ۴۸.۱ درصد از جمعیت این کشور بطور کامل در مقابل کووید۱۹ واکسینه شده‌اند؛ این آمار در حال حاضر در اتحادیه اروپا ۴۲.۵ درصد است.به موازات واکسیناسیون عمومی در بسیاری از کشورهای جهان، سویه‌های مختلف ویروس کرونا نیز همچنان در حال گسترش است. بر این اساس تا کنون بیش ۱۹۱ میلیون نفر در سراسر جهان به کووید۱۹ مبتلا شده و از این تعداد بیش از ۴ میلیون نفر جان خود را از دست داده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش اتحادیه اروپا به رویدادهای امروز در مسجدالاقصی و بازداشت فلسطینیاناتحادیه اروپا در واکنش به رویدادهای امروز در قدس شرقی و یورش شهرک‌نشینان یهودی به مسجدالاقصی طرفین را به خویشتنداری فرا خواند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دوازده‌ هزار خانواده افغان در استان تخار از ترس طالبان از خانه‌هایشان فرار کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ميكم به اين يارو بايدن خوابالو هم بايد مثل اوباما يه جايزه صلحى يا يه چيزى بدن👺👺👺👺👺👺
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

چهارمین شب ناآرامی‌ها در خوزستان و گزارش‌ها از زخمی شدن یک نفر در سوسنگرددر تصاویری که از اعتراضات در سوسنگرد در شبکه‌های اجتماعی همرسان شده، گروهی از موتورسواران و نیز شماری از مأموران اسلحه به دست در حال عقب راندن معترضان دیده می‌شوند. اینا دارن با شلیک گاز مناطق رو ضد عفونی میکنن .ملت خوزستان هم با تیر هوایی جشن گرفتن بیشتر از ۴۲ زخمی داشته دیشب، یک زخمی چیه؟ خبر منتشر کردن شما هم آخوندیه. دقت کنید! گوشه سمت چپ پایین تصویر! اوباش اسلحه به دست کاملا واضح است. اینها معترض نیستند منافقین هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدار آنگلا مرکل با بازماندگان سیل مرگبار اروپا؛ خشم مردم از خندۀ آرمین لاشتخانم مرکل در جریان این دیدار، خواستار تسریع در مبارزه با تغییرات اقلیمی شد و تاکید کرد اکنون اقدام جدی برای مهار چالش گرمایش زمین «مهمتر از هر زمانی است».
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش ترکیه به رای دیوان دادگستری اروپا به نفع منع حجاب در محیط کارسخنگوی ریاست جمهوری ترکیه، تصمیم دیوان دادگستری اتحادیه اروپا مبنی بر اختیار کارفرمایان برای ممنوع کردن روسری را به نفع جنگ‌افروزان علیه اسلام دانست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انجمن «حسنه» به کمک سیل زدگان در اروپا دست یاری دراز کردانجمن «حسنه» به کمک سیل زدگان در اروپا دست یاری دراز کرد انجمن خیریه «حسنه» در ترکیه میان سیل زدگان در کشورهای اروپایی آب و غذای گرم توزیع کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »