دیدار آنگلا مرکل با بازماندگان سیل مرگبار اروپا؛ خشم مردم از خندۀ آرمین لاشت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خانم مرکل در جریان این دیدار، خواستار تسریع در مبارزه با تغییرات اقلیمی شد و تاکید کرد اکنون اقدام جدی برای مهار چالش گرمایش زمین «مهمتر از هر زمانی است».

او وعده کمک‌های دولتی برای بازسازی مناطق آسیب دیده را داد و اولاف شولتز، معاون صدراعظم و وزیر دارایی آلمان نیز از برنامه شورای وزیران این کشور برای تصویب یک طرح کمک اضطراری برای بازماندگان در نشست هفته آینده خبر داد.

او رقم این کمک را دست‌کم ۳۰۰ میلیون یورو اعلام کرد و افزود که یک برنامه بازسازی گسترده و چند میلیارد یورویی نیز در دست تهیه است.گزارش‌ها حاکی از آن است که وضعیت در مناطق جنوبی آلمان در مرز این کشور با اتریش همچنان رو به وخامت است و بارندگی‌های شدید و سیل آسا ادامه دارد. در شهر برشتس‌گادن، آماده باش برای جلوگیری از وقوع «فاجعه» حاکم است و صدها آتش نشان در محل مستقر شده‌اند. در آنسوی مرزهای جنوبی در شهر قدیمی «هالین» اتریش نیز آبگرفتی‌های زیادی دیده می‌شود و آتش نشانان و نیروهای امداد به حالت آماده باش درآمده‌اند.با عبور سیل ویرانگر از بسیاری از مناطق آلمان، مردم محلی به همراه آتش نشانان، نیروهای حفاظت از مدنی، مقامات شهرداری و سربازان، کار پاکسازی و جمع آوری آوارهای گل آلود را آغاز کرده‌اند.

ساکنان مناطق سیل زده آلمان آنچه را که روی داده به یک «جنگ» تشبیه کرده‌اند و همچنان در جستجوی دهها ناپدید این حادثه هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برخی انتظار نابه‌جایی از برجام داشتند/ در مذاکرات احیای برجام فقدان اجماع داخلی، مانع بزرگی بود/ با وجود تحریم‌های یک‌جانبه توانایی تجارت با کشورهای دوست و همسایه را هم از دست می‌دهیمتحلیل‌گر ارشد مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری گفت: باید رویکرد عاقلانه را دنبال کنیم و انتظارات واقع بینانه‌ای از برجام داشته باشیم و اگر این اتفاق بیفتد برجام با همه نواقص خودش همچنان می‌تواند به عنوان یکی از قطعات پازل استراتژی کلان ایران در پیدا کردن جایگاه در امور بین‌المللی نقشش را ایفا کند بدون این که قرار باشد معجزه‌ای رخ دهد و یا به طور ناگهانی اقتصاد ایران را جهش دهد؛ ولی در عین حال همچنان می‌تواند در حد و قواره‌ای که باید انتظار داشته باشیم، مفید باشد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بیش از یک میلیون مهاجر غیرقانونی در مرز آمریکا با مکزیک بازداشت شده‌اندطی سال جاری بیش از یک میلیون مهاجر غیرقانونی در مرز آمریکا با مکزیک بازداشت شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ساترا با «میدان سرخ» فرزاد فرزین را ممنوع‌ از کار کردخوب بزارن مجيد اخشابي بخون البته فرزاد فرزين تو سريال گيسو هر هفته ميخونه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سفر آنگلا مرکل به مناطق سیل‌زده | DW | 18.07.2021آنگلا مرکل صدراعظم آلمان با هدف کسب تصویری واقعی از ابعاد سیل در ایالت راینلاند فالتس به شهر آروایلر سفر می‌کند. وزیر دارايی آلمان نیز از اختصاص یک کمک مالی به کسانی که در اثر این سیلاب متحمل خسارت شده‌اند، خبر داده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

قانون کار از زمان تصویب تا امروز اجرا نشده/ مجلس با شعار حمایت از تولید می‌خواهد حداقل دستمزد را حذف کند/ کارگران تاوانِ تفسیر اشتباهِ وزارت کار و دیوان عدالت اداری از امنیت شغلی را می‌پردازندعلی خدایی می‌گوید: قانون کار از زمان تصویبش تا امروز اصلاً اجرا نشده که بخواهیم ببینیم خلاء دارد یا نه. در این شرایط چه تضمینی وجود دارد که وقتی یک قانون نوشته می‌شود و بیش از ۳۰ سال اجرا نمی‌شود، قانون جدیدی که نوشته شود، اجرا شود؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ورزش؛ اسلامی که با ورزش زنان به خطر مى‌افتد 🔴 - ایران‌وایر | IranWire🏀 اتاق «ورزش» در کلاب‌هاوس ایران‌وایر 👈 ورزش؛ اسلامی که با ورزش زنان به خطر می افتد با حضور آسیه امینی روزنامه نگار ، نعیمه ظفر سرمربی تیم ملی بسکتبال زنان قطر پيام يونسى‌پور و آیدا قجر دوشنبه ۲۸ تیر ساعت ۸ شب به وقت ایران لینک برنامه: پيگيري كيس محمد_تنگستانی چي شد ؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »