انجمن «حسنه» به کمک سیل زدگان در اروپا دست یاری دراز کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

انجمن «حسنه» به کمک سیل زدگان در اروپا دست یاری دراز کرد انجمن خیریه «حسنه» در ترکیه میان سیل زدگان در کشورهای اروپایی آب و غذای گرم توزیع کرد.

برلین/ خبرگزاری آناتولی

انجمن خیریه «حسنه» وابسته به سازمان چشم‌انداز ملی جامعه اسلامی بین سیل زدگان در کشورهای اروپایی غذای گرم، آب و سایر مواد و لوازم مورد نیاز توزیع کرد.«با آشپزخانه‌های سیار برای امدادگران و سیل زدگان در آلمان و بلژیک غذای گرم ارائه می‌دهیم. در شهر اشتولبرگ آب آشامیدنی وجود ندارد. به آنجا آب آشامیدنی بردیم. ابتدا به‌عنوان نیازهای اولیه؛ مواد غذایی، غذای گرم و آب ارسال کردیم».

وی تصریح کرد: نمایندگان و داوطلبان انجمن حسنه در بسیاری از مناطق سیل زده برای تامین نیازهای اولیه مردم فعالیت‌های مختلفی انجام می‌دهند. همچنین به شهرداری‌ها نامه‌هایی ارسال کرده و پرسیدیم که چطور می‌توانیم کمک و همکاری کنیم. کوکسوی گفت: به‌عنوان یک انجمن بین‌المللی خیریه کمپین کمک اضطراری راه‌اندازی کردیم. کسانی که می‌خواهند از سیل زدگان حمایت کنند، می‌توانند از طریق وبگاه «www.hasene.org» یا دفاتر نمایندگی ما و یا مساجد وابسته به IGMG کمک نقدی اهدا کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اصلاحات در عربستان ؛ مغازها در زمان نماز باز می‌مانند | DW | 16.07.2021یک نهاد اقتصادی عربستان سعودی از فروشگاه‌های این کشور خواست برای جلوگیری از ازدحام مشتریان و خطر شیوع کرونا در زمان نماز نیز باز بمانند. این آخرین تصمیم از سلسله اصلاحات اجتماعی و سیاسی در عربستان است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کشته شدن یک نفر در جریان اعتراضات در خوزستان ایرانسرپرست فرمانداری شهر شادگان در استان خوزستان ایران از کشته شدن یک جوان در جریان اعتراضات شب گذشته در این استان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی خاک بر سر حسن کلید با حامیان انگلیسی خبیث تَکراری اش که ۸سال فقط خوردند و بُردند،چپاول کردند و غارت و برای مردم مظلوم ایران و خوزستان پشیزی ارزش قائل نشدند،تا کارد به استخوانشان برسد و نارضایتی عامدانه ایجاد کردند تا باعث اعتراضات کنونی به حق آنها یعنی آب، بنزین، مرغ و...بشوند طی روز چندین جرم و جنایت بی دلیل در ترکیه اتفاق میافته؟! به مشکلات داخل کشور خودتون برسید. بهتر نیست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شاهدان عینی در خوزستان: دستکم دو کودک در دومین شب اعتراضات مجروح شدند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض به بی‌آبی در خوزستان؛ یک جوان در شادگان کشته شد | DW | 17.07.2021در اعتراضات شبانه به بی‌آبی در مسیر اهواز - اندیمشک، جوانی ۳۰ ساله به نام مصطفی نعیماوی کشته شد. سرپرست فرمانداری 'اغتشاشگران' را عامل تیراندازی خوانده اما شاهدان عینی گفته‌اند نیروهای امنیتی به صف معترضان شلیک کردند. تو یکی دیگه خفه شو ، برو کشته های سیل آلمان رو پوشش بده انتقامش را باید طوری بگیریم که رژیم مجبور شود عقب نشینی کند. تا جایی که سرنگون شود. و در ایران یک دمکراسی سکولار به دست خودمان مردم ایران جایگذین و تثبیت و تضمین کنیم.✊ خبرگزاری دوزاری! چه خبر از کشته شده های Hagen؟ دولت NRW و دولت فدرال تون چه غلطی دارن میکنن؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سعید معروف در آستانه عضویت در کمیسیون IOC | DW | 17.07.2021سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به عنوان یکی از نامزدها برای عضویت در کمیسیون ورزشکاران کمیته بین المللی المپیک (IOC) در نظر گرفته شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پیش‌بینی موج چهارم کرونا در آلمان در پاییز سال جاری | DW | 17.07.2021شماری از پژوهشگران و مدل‌سازان دانشگاه فنی برلین از احتمال موج چهارم ابتلا به ویروس کرونا در ماه اکتبر سخن گفته‌اند. بر اساس مدل محاسبه این پژوهشگران موارد ابتلا به بیماری کووید-۱۹ افزایشی شتابان خواهد داشت.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »