ابراز پشیمانی حامی مالی هرتا برلین از سرمایه‌گذاری ۳۷۵ میلیون یورویی | DW | 16.02.2022

27/11/1400 09:37:00 ب.ظ

لارس ویندهورست، پشتیبان مالی اصلی باشگاه هرتا برلین، با انتقاد از عملکرد مسئولان باشگاه، سرمایه‌گذاری کلان خود در این باشگاه پایتخت‌نشین آلمان را یک 'اشتباه' توصیف کرده است.

لارس ویندهورست، پشتیبان مالی اصلی باشگاه هرتا برلین، با انتقاد از عملکرد مسئولان باشگاه، سرمایه‌گذاری کلان خود در این باشگاه پایتخت‌نشین آلمان را یک 'اشتباه' توصیف کرده است. ابراز پشیمانی حامی مالی هرتا برلین از سرمایه‌گذاری ۳۷۵ میلیون یورویی لارس ویندهورست، پشتیبان مالی...

ابراز پشیمانی حامی مالی هرتا برلین از سرمایه‌گذاری ۳۷۵ میلیون یورویی لارس ویندهورست، پشتیبان مالی اصلی باشگاه هرتا برلین، با انتقاد از عملکرد مسئولان باشگاه، سرمایه‌گذاری کلان خود در این باشگاه پایتخت‌نشین آلمان را یک"اشتباه" توصیف کرده است.

تیم فوتبال هرتا برلین در فصل جاری بوندس‌لیگای آلمان بار دیگر در معرض خطر سقوط به لیگ پائین‌تر قرار گرفته است. کارنامه ورزشی باشگاه هرتا برلین به رغم دسترسی به امکانات مالی گسترده در طول سال‌های اخیر، از میزان انتظارات از عملکرد این تیم، فاصله چشمگیری داشته است.

به کانال دویچه وله فارسی در اینستاگرام بپیوندید لارس ویندهورست، مالک اصلی شرکت تجاری"Tennor-Group" است. او با این شرکت از سال ۲۰۱۹ میلادی تا کنون مجموعا مبلغ ۳۷۵ میلیون یورو در باشگاه هرتا برلین سرمایه‌گذاری کرده و به عنوان حامی مالی اصلی این باشگاه فعال بوده است. headtopics.com

این تاجر آلمانی از ابتدای فعالیت خود در باشگاه هرتا برلین، با سرمایه‌گذاری در این باشگاه، هدف رشد ورزشی و موفقیت این تیم را در عرصه فوتبال ملی و قاره‌ای در نظر داشته است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

وضعیت فعلی سیاست خارجی کشور برآمده از کدام سیاست اصولگراهاست؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: وضعیت فعلی ایران نمایانگر این موضوع است که ریشه مشکل یا مشکلات در جای دیگری نهفته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

افشاگری‌ ظریف؛ رابرت مالی و گروه بحران به نفع برجام «لابی‌گری» کردندجواد ظریف، وزیر خارجه پیشین جمهوری اسلامی ایران، به طور تلویحی رابرت مالی، نماینده ویژه دولت ایالات متحده در امور ایران را متهم کرد که در جریان مذاکرات

شرکت حسابداری مزارس: به گزارش‌های مالی سازمان ترامپ اعتماد نداریمشرکت حسابداری «مزارس» که حسابرسی مؤسسات و شرکت‌های متعلق به دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا را برعهده داشته، اعلام کرد که ادامه کار برای «مشتری قدیمی» خود را متوقف کرده است. زندانش کنین 😆

وزیر خارجه مالی‌: ایرنا نقل قول‌ من درباره الگو گرفتن از ایران در مقابله با تحریم‌ها را حذف کندعبدالله دیوپ، وزیر امور خارجه مالی، روز دوشنبه اظهاراتی را که خبرگزاری رسمی ایران ایرنا از او نقل قول کرده بود رد کرد و خواهان حذف این خبر شد.

گردش مالی قاچاقچیان پرندگان مهاجر بسیار بالاست/ دستگیری تمام شکارچیان مهاجم در تالاب میانکاله/ توضیح درباره صدور پروانه شکاررییس اداره کل حفاظت محیط زیست استان مازندران گفت: در فریدون کنار قاچاق پرندگان رخ می‌دهد و گردش مالی این قاچاق‌ها بسیار بالاست. بخش عمده سود آن نیز به واسطه‌ها یعنی فروشندگان پرندگان قاچاق می‌رسد.

بایدن: خطر حمله روسیه به اوکراین همچنان پابرجاست | DW | 16.02.2022جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا در یک سخنرانی تلویزیونی روز سه‌شنبه ۲۶ بهمن با استقبال از خبرهای منتشر‌‌شده در مورد عقب‌نشینی بخشی از نیروهای روسیه از مرز‌های اوکراین، تاکید کرد این اخبار هنوز تایید نشده‌اند و احتمال حمله به اوکراین همچنان به قوت خود باقی است. گوزو بدو برو آمریکایی ها را تخلیه کن. خاک بر سر ترسویه بهنودت کنن. نصف ترامپ هم نیست. یعنی آخربیشرف بازی رواول پوتین بعداکراین بعدآمریکاوبعداروپایی هادراین ماجرابه منصه ظهورگذاشتن!ومردم دنیاروسرکارگذاشتن!مگه ابرقدرت نیستند؟!🤔آمریکافقط زورش به کشورهای زپرتی میرسه؟!خب مگه کوره نمیبینه پوتین نصف ارتششوگذاشته بیخ گوش دخترهای خوشگل اکراین!یه2تاتانک روسی رومیزد!

بحران روسیه و اوکراین؛ آغاز نشست وزرای دفاع ناتو در بروکسل | DW | 16.02.2022بر اساس اطلاعات ناتو هنوز هیچ نشانه مشخصی مبنی بر عقب‌نشینی نیروهای روس از مرزهای اوکراین در دست نیست. ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو در آستانه نشست ناتو گفت: تاکنون در محل شاهد هیچ‌گونه تنش‌زدایی از سوی طرف روس نبوده‌ایم.