آیا راه رسیدن به باغ سبز اقتصادی اردوغان به شوره‌زار منتهی خواهد شد؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔻اعتمادآنلاین بررسی می‌کند: 🔸️آیا راه رسیدن به باغ سبز اقتصادی اردوغان به شوره‌زار منتهی خواهد شد؟ 🔹️بدون هیچ مقدمه‌ای باید رجب طیب اردوغان این اسلام‌گرای دوآتشه را نماد واقعی و معاصر مقوله دائمی بودن منافع، چرچیل، قلمداد کرد.

به اعتقاد برخی کارشناسان عرب، با وجود اینکه ترکیه حتی چند درصدی از مشکلات اقتصادی کشورهای همسایه خود را هم متحمل نشده اما به چنان فلاکتی افتاده است که تمامی اصول خود را یکی پس از دیگری زیر پا می‌گذارد.

این رهبر اسلام‌گرا که روزگاری می‌گفت چارچوب فعالیت حزبش بر مبنای اصول اسلامی بنا شده، دوستی با اسرائیل- یعنی طرفی که خود آن را غاصب قبله اول مسلمانان جهان معرفی می‌کرد- را امری در راستای منافع منطقه توصیف کرد.او در تماسی با رئیس رژیم اسرائیل، تاسیس این رژیم را به او تبریک گفت و برای رئیس رژیم تل‌آویو در ادامه آرزوی موفقیت کرد.

او در همین راستا، برخلاف یکی دیگر از اصولش که در حمایت از آوارگان فراری سوریه اعلام می‌کرد، دستور بازگرداندن یک میلیون آواره سوری از خاک ترکیه به طور داوطلبانه را صادر کرد تا نشان دهد هیچ اصلی در جهان‌بینی سیاسی‌ او ثابت و همیشگی نیست. به نوشته رسانه‌های عربی، نهادهای ذی‌ربط ترکیه مجوز شبکه تلویزیونی «بلقیس» را، که مدیریت آن بر عهده توکل کرمان فعال حقوق بشر یمنی و یکی از شبکه‌های مخالف سعودی است، تمدید نکردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بسیار بی محتوا و سست.

به حال و روز شئونیزم فارسی خود گریه کنید پا تو کفش خردمندان و بزرگان ملتهای تورکان نکنید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انس جابر به فینال رقابت‌های تنیس مسترز مادرید راه پیدا کرد«انس جابر»، ستاره مطرح تنيس تونسى، با برتری مقابل «اکاترینا الکساندرووا» راهی مهم‌ترین فینال دوران ورزشی خود شد.تنیسور تونسی شماره 10 جهان عصر پنج‌شنبه، 5
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آیا با استناد به چت‌های تلگرام می‌توان از کسی شکایت کرد؟⚖️ آیا با استناد به چت‌های تلگرام می‌توان از کسی شکایت کرد؟ پاسخ را در ایران‌وایر بخوانید👇 راه‌های ارسال سوالات: ارسال به واتس‌اپ به شماره: ۰۰۹۰۵۴۱۱۹۹۴۰۱۸ ارسال به تلگرام به آدرس shomairanwire سوال_جواب_حقوقی اطلاع_رسانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

رویترز: افزایش بهای نفت به ایران کمک می‌کند برای بازگشت به برجام زمان بخردخبرگزاری رویترز روز پنج‌شنبه، ۱۵ اردیبهشت، به نقل از چند مقام آگاه به سیاست‌های حکومت ایران نوشت که در پی افزایش بهای نفت تحت تأثیر جنگ در اوکراین، «رهبران مذهبی جمهوری اسلامی...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

واردات ۲۰۰ هزار تن روغن خام به کشور/ بازار به تعادل می‌رسدمعاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از واردات ۲۰۰ هزار تن روغن خام به کشور برای تامین نیاز کشور خبر داد و اعلام کرد: تا آخر این هفته بازار روغن به تعادل می رسد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

به ازای فروش نان، یارانه به حساب نانوا واریز می‌شودوزیر اقتصاد: *به ازای فروش نان، یارانه به حساب نانوا واریز می‌شود *قیمت نان افزایش نمی‌یابد *تعدیل قیمت آرد موجب کاهش قاچاق می‌شود *دولت اجرای طرح در خصوص «نان سنتی» را به خود ما سپرد که از این هفته در برخی استان‌ها آغاز می‌شود در این صورت چه تضمینی هست که نانوا آرد را بطور آزاد نفروشد؟ تصور کنید نانوا هستید لیست فروش فیک میسازید و آرد را بصورت آزاد میفروشید. یارانه به جیب شما میرود و نیازی به کار کردن ندارید 1 nun khali mardom dashtan a, unam ....
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا به دنبال یافتن «راه‌حل میانه»؛ بورل، انریکه مورا را به تهران می‌فرستدمسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می‌گوید در سفر مورا به تهران قصد دارد به مقام‌های جمهوری اسلامی ایران پیشنهاد دهد که برچسب تروریستی از روی سپاه پاسداران برداشته شود اما تحریم‌ها علیه بخش‌های امنیتی و اقتصادی این نهاد همچنان پابرجا بماند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »