به ازای فروش نان، یارانه به حساب نانوا واریز می‌شود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر اقتصاد: *به ازای فروش نان، یارانه به حساب نانوا واریز می‌شود *قیمت نان افزایش نمی‌یابد *تعدیل قیمت آرد موجب کاهش قاچاق می‌شود *دولت اجرای طرح در خصوص «نان سنتی» را به خود ما سپرد که از این هفته در برخی استان‌ها آغاز می‌شود

به گزارش ایسنا، دولت سیزدهم، در راستای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی اقداماتی را در دستور کار قرار داده که یکی از موضوعات مهم در این خصوص آزادسازی قیمت ها و پرداخت مستقیم یارانه نان به مردم است.

بر این اساس سید احسان خاندوزی - وزیر امور اقتصادی و دارایی امروز در صفحه خود در فضای مجازی اعلام کرد:"وقتی پیشنهاد طرح هوشمندسازی یارانه را دادیم، دولت اجرای طرح در خصوص «نان سنتی» را به خود ما سپرد که از این هفته در برخی استانها آغاز می‌شود.یارانه نان و دارو به هیچ‌وجه حذف نمی‌شود معاون اول رئیس جمهوری هم شب گذشته اظهار کرده بود: یارانه نان و دارو به هیچ‌وجه و برای هیچکدام از اقشار مردم قطع نمی‌شود و یارانه‌شان سرجای خودشان باقی می‌مانند.

به گفته مخبر، برای نان سنتی یارانه‌ای در نظر ‌گرفته شده که طبق مصوبه مجلس باید به صورت کالابرگ‌ الکترونیکی پرداخت شود ‌و برای کالاهای اساسی دیگر نیز مبلغی ماهانه در نظر گرفته شده تا افزایش قیمت‌ها جبران شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

1 nun khali mardom dashtan a, unam ....

در این صورت چه تضمینی هست که نانوا آرد را بطور آزاد نفروشد؟ تصور کنید نانوا هستید لیست فروش فیک میسازید و آرد را بصورت آزاد میفروشید. یارانه به جیب شما میرود و نیازی به کار کردن ندارید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتمام ساخت ۵۶۱ کیلومتر راه‌آهن به شرط تامین منابع مالی/ راه‌آهن رشت- کاسپین امسال افتتاح می‌شودمعاون شرکت ساخت زیربناهای حمل‌ونقل در گفت‌وگو با ایلنا: اتمام ساخت ۵۶۱ کیلومتر راه‌آهن به شرط تامین منابع مالی/ راه‌آهن رشت- کاسپین امسال افتتاح می‌شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واردات ۲۰۰ هزار تن روغن خام به کشور/ بازار به تعادل می‌رسدمعاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از واردات ۲۰۰ هزار تن روغن خام به کشور برای تامین نیاز کشور خبر داد و اعلام کرد: تا آخر این هفته بازار روغن به تعادل می رسد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رویترز: افزایش بهای نفت به ایران کمک می‌کند برای بازگشت به برجام زمان بخردخبرگزاری رویترز روز پنج‌شنبه، ۱۵ اردیبهشت، به نقل از چند مقام آگاه به سیاست‌های حکومت ایران نوشت که در پی افزایش بهای نفت تحت تأثیر جنگ در اوکراین، «رهبران مذهبی جمهوری اسلامی...
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: روسیه از تجاوز به زنان در اوکراین به عنوان یک سلاح استفاده می‌کنداتحادیه اروپا: روسیه از تجاوز به زنان در اوکراین به عنوان یک سلاح استفاده می‌کند کمیسر امور داخلی اتحادیه اروپا اعلام کرد که روسیه از تجاوز به زنان در اوکراین به عنوان یک سلاح استفاده می‌کند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

لغو بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ چین/ تاریخ جدید اعلام می‌شودلغو بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ چین هیچ دلیل رسمی برای لغو بازی‌های آسیایی ارائه نشده است، اما این اعلام در حالی است که چین شرایط سختی را به خاطر شیوع کرونا تجربه می‌کند. تاریخ های جدید مسابقات در آینده اعلام خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سرشماری محدود سال ۲۰۲۲ آلمان چگونه انجام می‌شود؟ | DW | 06.05.2022سرشماری محدود سال ۲۰۲۲ در آلمان از ۱۵ ماه مه تا نیمه اوت جریان خواهد داشت. با گذشت ۱۱ سال از سرشماری قبلی، باید وضعیت سکونت، درآمد و تحصیل بیش از ۳۰ میلیون نفر بررسی شود. روند کار و جمع آوری اطلاعات چگونه خواهد بود؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »