آیا باید وبکم خود را بپوشانید؟ ۵ توصیه برای حفاظت از حریم شخصی

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آیا باید وبکم خود را بپوشانید؟ ۵ توصیه برای حفاظت از حریم شخصی این گزارش را بخوانید 🔽

در دنیای امروز که وسائل و تجهیزات الکترونیکی اغلب همراه ما هستند، محافظت از حریم شخصی اهمیتی دوچندان پیدا کرده است.

میک هرمانی، کارشناس امنیت شبکه در شرکت امنیتی هیپونن فنلاند می گوید نخست باید اطمینان حاصل کرد که دستگاه ما به بدافزار آلوده نیست. او ادامه می‌دهد: «من روی وبکم را نیز محض احتیاط می‌پوشانم.» بدافزارهای نصب شده به قدر کافی هوشمند هستند که باعث شوند شک کاربر به روشن بودن وبکم اش هرگز برانگیخته نشود. برای مثال برخی بدافزارها با قراردادن کدی، از روشن شدن چراغ وبکم جلوگیری می‌کنند تا کاربر متوجه نشود.

اگر به این کاورها دسترسی ندارید، یک کاغذ تاخورده یا پلاستیک فشرده می‌تواند همان کار را انجام دهد. مهم آن است که وبکم بدون پوشش رها نشود. اگر از وبکم اکسترنال استفاده می‌کند، در مواقعی که به آن احتیاج ندارید کابل آن را قطع کنید یا از درون سیستم و به طور نرم‌افزاری آن را غیرفعال سازید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا سرماخوردگی از ابتلای شما به ویروس کرونا جلوگیری می‌کند؟مطالعات درباره ویروس کرونا همچنان ادامه دارد. این ویروس رفتار پیچیده‌ای از خود نشان می‌دهد و به همین خاطر دانشمندان تاکنون نتوانسته‌اند آن را به‌ درستی مورد بررسی قرار دهند. محققان اعلام کرده‌اند که هنوز شواهدی دال بر مصونیت ابتلا به کرونا از طریق سرماخوردگی در دست نیست.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

آیا همسر برادر مرحومم می‌تواند مهریه‌اش را از وارثان او دریافت کند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

امضای توافقنامه انتقال بخشی از سربازان آمریکایی از آلمان به لهستان | DW | 15.08.2020وزیران خارجه ایالات متحده و لهستان قراردادی امضا کردند که مطابق آن به زودی هزار سرباز آمریکایی در لهستان مستقر می‌شوند. بسیاری از سربازان از آلمان به لهستان می‌روند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ویدئوهای برگزیده هفته؛ از اعتراضات بلاروس تا دیدار با یکی از بازماندگان انفجار بیروتویدئوهای برگزیده این هفته، شامل تصاویری از اعتراضات مینسک، دیدار با یکی از بازماندگان انفجار بیروت، طغیان رودخانه در جزیره اویان یونان و درنهایت ویدئوی بزی می‌شود که از لذت گشت و گذار روی تختۀ موج سواری غافل نیست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عکس روز: تقدیم گل برای جلوگیری از خشونت | DW | 15.08.2020عکس روز: معترضان به نتایج انتخابات در بلاروس در تظاهراتی مسالمت‌آمیز در مینسک خواهان اصلاحات سیاسی در این کشور شدند. بسیاری از زنان با اهدای گل به ماموران انتظامی از آنها خواستند که در مقابل معترضان به خشونت متوسل نشوند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 230 هزار و 969 نفر افزایش یافتشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 230 هزار و 969 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »