آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • عرفان طهماسبی | DW | 06.05.2021

06/05/2021 03:26:00 ب.ظ

مهمان این هفته پادکست 'آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز' عرفان طهماسبی، خواننده جوان اهل ایران است که به تازگی در مسابقه 'عصر جدید' خوش درخشید. از او قطعه 'ماه مو' را انتخاب کرده‌ایم که شعر و آهنگسازی آن را هم خودش انجام داده است.

آواهای_کم_شنیده, آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز

مهمان این هفته پادکست ' آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز ' عرفان طهماسبی، خواننده جوان اهل ایران است که به تازگی در مسابقه 'عصر جدید' خوش درخشید. از او قطعه 'ماه مو' را انتخاب کرده‌ایم که شعر و آهنگسازی آن را هم خودش انجام داده است. آواهای_کم_شنیده

مهمان این هفته پادکست ' آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز ' عرفان طهماسبی، خواننده جوان اهل ایران است که به تازگی در مسابقه 'عصر جدید' خوش درخشید. از او قطعه 'ماه مو' را انتخاب کرده‌ایم که شعر و آهنگسازی آن را هم خودش انجام داده است.

https://p.dw.com/p/3t31Bعرفان طهماسبی متولد سال ۱۳۷۶ در شهر شوشتر است. از کودکی علاقه مند به موسیقی بود و در سنین نوجوانی نواختن ساز گیتار را آغاز کرد.او تجربه بازی در تئاتر را نیز دارد و از آنجا بود که شروع به شاهنامه خوانی با سبک و سیاق خودش کرد و بسیار مورد استقبال فرار گرفت. 

عرفان طهماسبی اخیرا در مسابقه"عصر جدید" در ایران شرکت کرد، مسابقه ای که برای کشف استعدادهای تازه است و در این برنامه بسیار خوش درخشید. او با اجرای یک ترانه بختیاری توجه بسیاری به خود جلب کرد و در مراحل مختلف این مسابقه توانست با اجرای چندین ترانه دیگر مشهور شود.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

"رسانه داعشی بن‌سلمان" و شبکه سلطنتی انگلیس؛ پاسخ ملت متحد ایران علیه آشوب‌گری‌تان را دیدید؟- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

شرکت خودروسازی فورد از مدل شاسی‌بلند از مجموعه جدید «تیمبرلاین» رونمایی کرد🔺شرکت خودروسازی فورد از مدل شاسی‌بلند از مجموعه جدید «تیمبرلاین» رونمایی کرد انتظار می‌رود که فورد، خودروهای شاسی‌بلند دیگری نیز با ویژگی‌ها و قابلیت‌های تیمبرلاین تولید کند، ولی این شرکت توضیحات بیشتری در این زمینه ارائه نکرده است. من به عنوان مصلحین دنیای اصلاح به این آقای فورد نصیحت میکنم. بهتر است شاسی بلندتان برقی باشد، لاکن نباشد با مخالفت دنیای اصلاح مشت محکمی به باکتان میزنیم.. روحاللهالموسویالخمینی

حمایت بیش از ۲۰۰ نماینده مجلس از مصوبه جنجالی شورای نگهبان | DW | 09.05.2021بیش ار دو سوم نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای از مصوبه شورای نگهبان درباره شرایط داوطلبان انتخابات_ریاست_جمهوری حمایت کردند. این مصوبه با انتقادهای زیادی روبرو شده و بسیاری از کارشناسان آن را مغایر قانون اساسی می‌دانند. برای هم نوشابه باز میکنن Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. کدوم قانون اساسی واصلا این مثلا انجمن ویا ماسونری نگهبان را چه کسی اجازه دخالت داده .اینها دنبال منافع خود هستند ونه ایران ومردم .این قانون اساسی برعلیه ایران ومنافع ملی است وباید مانند آخوند ها به زباله انداخته شود.ما قانون اساسی بر پایه دمکراسی وحقوق بشر میخواهیم بدون اسلام

درخواست رئیس‌جمهور رومانی از بایدن: نیروهای بیشتری از سوی ناتو به شرق اروپا بفرستیدکلاوس یوهانیس، رئیس‌جهور رومانی، روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت (۱۱ مه) از جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا خواست تعداد نیروهای بیشتری از ناتو را برای محافظت در برابر روسیه به شرق اروپا اعزام کند.

«بازداشت» بیش از 200 نفر از کارکنان قوه قضائیه ایرانسخنگوی قوه قضائیه ایران، از بازداشت بیش از 200 نفر از پرسنل بخش‌های مختلف قوه قضاییه و تعدادی از سردفتران اسناد رسمی خبر داد.به گزارش خبرگزاری «ایسنا»،

انتقاد ناسا از چین پس از سقوط بقایای موشک: برنامه فضایی باید مسئولانه باشدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. 😁به یکی گفتن تو دستت آب نخور عقلت زائل می شه گفت عقل چیه؟ گفتن خوب بخور😂 ناسای نژادپرست پفیوز شاتل نزدیک به ۸نفر رو کشت !گوسفندان پر ادعا

لینک کوتاه شده https://p.مدل شاسی‌بلند اکسپلورر پس از مدتها انتظار، شرکت خودروسازی فورد روز چهارشنبه از مجموعه جدید «تیمبرلاین» خود رونمایی کرد.ابراهیمیان، حقوقدان و سخنگوی سابق شورای نگهبان هم مصوبه شرایط جدید داوطلبان را مغایر قانون اساسی می‌داند ۲۰۳ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از مصوبه اخیر شورای نگهبان درباره"معیارها و شرایط لازم" برای داوطلبان نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کردند و بر منتقدان آن تاختند.Aa کلاوس یوهانیس، رئیس‌جهور رومانی روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت (۱۱ مه) از جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا خواست تعداد نیروهای بیشتری از ناتو را برای محافظت در برابر روسیه به شرق اروپا اعزام کند.

dw.com/p/3t31B عرفان طهماسبی متولد سال ۱۳۷۶ در شهر شوشتر است. خودروی اکسپلورر تیمبرلاین ۲۰۲۱، دارای یک طراحی بیرونی متفا‌وت است. از کودکی علاقه مند به موسیقی بود و در سنین نوجوانی نواختن ساز گیتار را آغاز کرد.» شورای نگهبان ۱۱ اردیبهشت مصوبه خود را برای اجرا به وزارت کشور ابلاغ و ۱۸ اردیبهشت متن کامل آن را در پایگاه اطلاع‌رسانی خود منتشر کرد. او تجربه بازی در تئاتر را نیز دارد و از آنجا بود که شروع به شاهنامه خوانی با سبک و سیاق خودش کرد و بسیار مورد استقبال فرار گرفت. انتظار می‌رود که فورد، خودروهای شاسی‌بلند دیگری نیز با ویژگی‌ها و قابلیت‌های تیمبرلاین تولید کند، ولی این شرکت توضیحات بیشتری در این زمینه ارائه نکرده است.  عرفان طهماسبی اخیرا در مسابقه"عصر جدید" در ایران شرکت کرد، مسابقه ای که برای کشف استعدادهای تازه است و در این برنامه بسیار خوش درخشید. در کنفرانس «بخارست-۹» نمایندگان ۹ کشوری که پیش‌تر بخشی از اتحاد جماهیر شوروی سابق به حساب می‌آمدند و اکنون عضو اتحادیه اروپا و پیمان دفاعی آتلانتیک شمالی (ناتو) هستند حضور دارند.

  او با اجرای یک ترانه بختیاری توجه بسیاری به خود جلب کرد و در مراحل مختلف این مسابقه توانست با اجرای چندین ترانه دیگر مشهور شود. تولید مجموعه جدید تیمبرلاین توسط فورد، در راستای افزایش فروش خودروهای شاسی‌بلند، و تقاضای بیشتر برای مدل‌هایی با توانایی حرکت در خارج از جاده صورت می‌گیرد.» شرط‌های فراقانونی برای نامزدان انتخابات شورای نگهبان در مصوبه خود چند شرط جدید به اینها اضافه کرده که مهم‌ترین آنها از این قرارند: حداقل سن ۴۰ و حداکثر آن ۷۵ سال، داشتن مدرک کارشناسی ارشد یا معادل آن و حداقل چهار سال سابقه کار در سمت‌های ارشد مدیریتی. در پادکست این هفته"آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز" از او قطعه"ماه مو" را انتخاب کرده‌ایم که شعر و آهنگسازی آن را هم خودش انجام داده است. آهنگ این قطعه به ۱۸ سالگی او بازمی گردد اما شعر این ترانه را که بسیار مورد استقبال قرار گرفت تنها چهار روز پیش از اجرای مسابقه نوشت. مدل‌های خارج از جاده گرانتر است، و معمولا با سود بیشتری نیز برای تولیدکنندگان همراه است.  عرفان طهماسبی در این برنامه از دلیل استقبال مردم از موسیقی فولکلور نیز می گوید. اغلب منتقدان این کار را بدعتی بی‌سابقه و مجبور کردن شهروندان به انتخاب میان افراد مورد نظر این شورا ارزیابی می‌کنند. مثل همیشه برای ارتباط با این برنامه و رساندن نظرها، پیشنهادها و انتقادهای خود از طریق ایمیل ava. به گفته شرکت فورد در سه سال گذشته، استفاده صاحبان خودروی اکسپلورر در خارج از جاده، ۵۶ درصد افزایش داشته است. اتهامی که مقامات روسیه آن را رد کرده بودند.

persian@dw.com یا شماره تلفن ۰۰۴۹۲۲۸۴۲۹۴۸۳۶ با ما تماس بگیرید.. از آنجا که در جمهوری اسلامی فعالیت‌های حزبی مانند حکومت‌های دموکراسی شکل نگرفته تقریبا هر کس می‌تواند برای کاندیداتوری ثبت‌نام کند و انبوه ثبت‌نام‌کنندگان در هر دور به موضوع طنز رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی تبدیل شده است. در پادکست‌های هفتگی ترانه‌ها و آهنگ‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که کمتر شنیده‌اید. اگر"دیروزی" هستید با آواهای امروزی و اگر"امروزی" هستید با آواهای دیروزی بیشتر آشنا می‌شوید.. تاریخ . بسیاری معتقدند شورای نگهبان به جای تفسیر، قانون را تغییر داده است.