گره جدید مذاکرات برجام؛ سرنوشت سانتریفیوژهای پیشرفته ایران | DW | 06.05.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا و اروپا خواستار تخریب سانتریفیوژهای نسل جدید ایران شده‌اند و ایران که پیشرفت زیادی کرده حاضر به پذیرش این خواست نیست. از نظر اروپا و آمریکا هر توافقی برای احیای برجام مستلزم بازگشت ایران به تعهدات قبلی خود است.

به گزارش سایت اکسیوس محدود کردن برنامه هسته‌ای ایران و بازگرداندن آن به مقطع زمانی ۲۰۱۵ مانعی جدی در برابر گفتگوهای وین است. برنامه هسته‌ای ایران نسبت به آن زمان پیشرفت زیادی کرده است. سانتریفیوژهای جدید و پیشرفته‌ای که ایران نصب کرده به جمهوری اسلامی امکان می دهند با سرعت بیشتری اورانیوم را غنی‌سازی کند.

هر توافق جدیدی باید تعیین کند که آیا ایران هنوز هم می‌تواند از آن سانتریفیوژها استفاده کند یا نه و آیا لازم است که آنها از کشور خارج شوند یا به سادگی جدا و در ایران ذخیره شوند. در همین رابطه شبکه پرس‌تی‌وی از خواست آمریکا و اروپا به عنوان"زیاده خواهی‌" یاد کرده و نوشته که مطلع شده است: «آمریکا و اروپا در ازای توقف موقت برخی تحریم‌های برجامی، خواستار تخریب سانتریفیوژهای نسل‌های جدید IR-9 , IR-6 و IR-4 و .. شده‌اند. این در حالی است که آمریکا هنوز حاضر به لغو تحریم‌ها و اجرای تعهدات خود طبق برجام هم نشده است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

البته که توطئه ی برجام پلاس روحانی ، دروغ تحریم ها شکسته شده در بیانیه پایانی نشست جی ۷ رخ نمود، ابتدا بازگشت موقت با تعیق ۳ ماه به برجام برای تاثیر گذاری بر انتخابات سپس برجام‌موشکی و منطقه ایی 😂😂 خواب های اشفته کفتار در حال اضمحلال هیچگاه تعبیر نخواهد شد

این احمق ها هنوز نمیدونن اگه ج. ا. تمام توافق ها رو قبول و امضا کنه،باز هم به کار خودش ادامه میده.

من همیشه گفتم به غربی‌ها هیچ وقت اعتماد نکنید داشتن سانتریفیوژ‌های نسل جدید برای ایران یک نعمت بزرگیه

گوه خوردن

ایران دست بالا در مذاکرات دارد و اگر به خواسته آنها تن دهد مطمئنآ ایران هیچوقت روی آرامش نخواهد دید و باید به امریکا و اروپا فهماند درصورتیکه زیر توافق بزنند ایران فعلیت خود را توسعه میدهد و به عقب برنمیگردد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتشار جزییات جدید از عملیات نیروهای ویژه ارتش آمریکا برای کشتن قاسم سلیمانیپایگاه اینترنتی یاهو نیوز در گزارشی تحقیقی و به نقل از ۱۵ مقام فعلی و پیشین آمریکا، جزییات جدیدی از عملیات کشتن قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران، منتشر کرد قاسم قمار باز،آنجا كه فكرش رو هم ميكردى امريكا بود🤣بوى كباب شاش قاسم كتلت دنيا را برداشت، ريد به تمام تهديد هاااااا🤣🤣🤣🤣🤣🤣✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️🇺🇸🇺🇸🇺🇸✌️🇺🇸✌️😘✌️🇺🇸✌️😘✌️😘🇺🇸😘🇺🇸😘🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸😘😘😘 گور پدر حاج قایم Parpanchi چه موافق و چه مخالف قاسم سلیمانی باشیم، فرقی در اینکه 'کشتن' نبوده بلکه 'ترور' بوده، ایجاد نمی‌کنه.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

تأیید تعلیق فیس‌بوک ترامپ؛ رئیس جمهوری سابق آمریکا با وبسایت جدید آمداو در این پلاتفورم که ساختار آن به وبلاگ شبیه است، اما قابلیت کامنت گذاشتن و تعامل با نویسنده را ندارد، بیانیه‌ها و فیلم‌هایی را منتشر می‌کند که کاربران می‌توانند آنها را پسند کرده و در رسانه‌های اجتماعی دیگر همرسان کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دور جدید مذاکرات برجام: آمریکا می‌گوید توافق غیرممکن نیست | DW | 07.05.2021آمریکا احتمال بازگشت و پایبندی دو جانبه این کشور و ایران به توافق هسته‌ای را در هفته‌های آینده واقع‌بینانه می‌داند. فرانسه می‌گوید ایران علائم متناسبی در مذاکرات نشان نداده و عراقچی می‌گوید زمان اولویت ثانویه دارد. شماکه راست میگی این تو اونجای دروغگو وقتی رسانه ها مینویسن: از قول یک مقام بلندپایه که نامی از او برده نشده یعنی کل خبر شانتاژ خبریه منظورتون از پر بار یعنی وانت بار. بار زده سبب‌زمنیی پیاز خیار گوجه هندوانه کاهو و به این میگن پربار احتمال داره این کارمند وزارت امور خارجه امریکا میوه فروش بود
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی کنگره از پایان مهلت سه‌ماهه آژانس قبل از دستیابی به توافق جدید با ایرانجمهوری‌خواهان کنگره از وزیر امورخارجه آمریکا خواستند راهبرد خود برای اطمینان از شفافیت هسته‌ای ایران در جریان مذاکرات اتمی را به کنگره ارائه کند. به گزارش کنگره رو دعوت به خویشتنداری می کنیم .. جمهوری اسلامی هم محکوم می کنیم ! 🙂 نگفتم بهانه بعدی میشه حقوق بشر؟این واژه حقوق بشر بزرگترین خدمت رو به غرب کرده.به اسم حقوق بشر چه جنایتها و کشتارها ، غارتها و فروش سلاح هایی که نکرده !!!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آلبوم جدید شهاب طلوعی منتشر شد؛ تلفیقی از موسیقی ایران و اسپانیاآلبوم جدید شهاب طلوعی منتشر شد؛ تلفیقی از موسیقی ایران و اسپانیا ▪️این هنرمند ایرانی که متولد شهر لاهیجان در شرق گیلان است، با ارائه آثاری تلفیقی از موسیقی ایران و اسپانیا، یا «اتنو فلمنکو»، با حفظ ارزش‌های سنتی هر دو موسیقی به شهرت رسید. بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »