آموزش مقابله با بیابان‌زدایی به کارشناسان 108 کشور در ترکیه

28/06/1399 02:31:00 ب.ظ

18.09.

2020 آنکارا/ دنیز چیچک پالابییک/ خبرگزاری آناتولی بکر پاکدمیرلی، وزیر کشاورزی و جنگلداری ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد:"به مناسبت 17 ژوئن روز جهانی مقابله با بیابان‌زایی و خشکسالی برای 953 متخصص از 108 کشور آموزش آنلاین ارائه کردیم".

وی اظهار داشت:"تا سال گذشته در مجموع 839 متخصص از 89 کشور آفریقایی، آسیای مرکزی، خاورمیانه و حوزه بالکان از این برنامه آموزشی بهره‌برداری کردند. این آموزش را برای خود به‌عنوان یک وظیفه تلقی می‌کنیم. تجربیات خود را در زمینه جنگل‌کاری و مبارزه با فرسایش را سال‌های آینده نیز با کارشناسان خارجی به اشتراک خواهیم گذاشت".

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

چین با چه شرایطی نفت ایران را می خرد؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: چندی پیش «شی جین پینگ» رئیس جمهور چین بنا بر دعوت پادشاهی سعودی راهی ریاض شد تا در دو نشست یکی میان چین و سران کشورهای عربی و دیگری با حضور رئیس جمهور چین و سران کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس شرکت داشته باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

جو بایدن رویکرد دولت ترامپ برای مقابله با بحران کرونا را «جنایتکارانه» خواندنامزد دمکرات‌ها در خصوص وعده دونالد ترامپ برای توزیع واکسن کرونا تا هفته‌های آینده گفت که این سخنان «فریبنده» و برای انتخاب مجدد است و آمریکایی‌ها «نمی‌توانند به سخنان رئیس جمهوری اعتماد کنند.»

فردا؛ آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورشمهلت ثبت‌نام برای شرکت در هشتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۹۹ که از ظهر روز پنجشنبه ۲۰ شهریور از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده بود فردا شنبه ۲۹ شهریور ماه به اتمام می رسد. وزارت آموزش و پرورش در آزمون استخدامی امسال حدود ۲۸ هزار نفر را برای شغل معلمی جذب خواهد کرد.

برگزاری 'برنامه آموزش آنلاین روزنامه نگاری دفاعی' در ترکیه'برنامه آموزش آنلاین روزنامه نگاری دفاعی' با مشارکت خبرگزاری آناتولی و آژانس تیکا در آنکارا برگزار می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

توضیح آموزش و پرورش استان کرمان از ابتلای معلمان یک مدرسه به کرونادر پی درج خبری در برخی رسانه‌ها مبنی بر مثبت شدن تست کرونای معلمان یک مدرسه در منوجان به ویروس کرونا، رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و استان کرمان با تایید ابتلای سه نفر از معلمان دبستان ام ابیها منوجان به ویروس کرونا گفت: سه معلمی که تست کرونا ی آنها مثبت اعلام شده نسبت فامیلی دارند و از یک خانواده هستند و هیچ گونه ارتباطی بین ابتلای این معلمان به کرونا با بازگشایی مدارس وجود ندارد.

تعطیلی مدارس در شماری از شهرهای ایران به دلیل شیوع کرونا؛ تاکید وزیر بر آموزش حضوریوزیر آموزش و پرورش ایران بر برگزاری حضوری کلاس‌ها تاکید کرد؛ همزمان استاندار قم و مقام‌های چند شهر از تعطیلی مدارس به دلیل شیوع کرونا خبر دادند.

انتظار داشتیم مردم بیش از این پروتکل‌ها را رعایت کنند/ بیمارستان جای مقابله با کرونا نیست/ خستگی کادر درمان چند برابر شده استمعاون کل وزارت بهداشت در گفت‌وگو با ایلنا: انتظار داشتیم مردم بیش از این پروتکل‌ها را رعایت کنند/ بیمارستان جای مقابله با کرونا نیست/ خستگی کادر درمان چند برابر شده است