برگزاری 'برنامه آموزش آنلاین روزنامه نگاری دفاعی' در ترکیه

27/06/1399 04:59:00 ب.ظ

'برنامه آموزش آنلاین روزنامه نگاری دفاعی' با مشارکت خبرگزاری آناتولی و آژانس تیکا در آنکارا برگزار می‌شود. - خبرگزاری آناتولی

'برنامه آموزش آنلاین روزنامه نگاری دفاعی' با مشارکت خبرگزاری آناتولی و آژانس تیکا در آنکارا برگزار می‌شود. - خبرگزاری آناتولی برگزاری "برنامه آموزش آنلاین روزنامه نگاری دفاعی" در ترکیه "برنامه آموزش آنلاین روزنامه نگاری دفاعی" با مشارکت خبرگزاری آناتولی و آژانس تیکا در آنکارا برگزار می‌شود. 17.09.

2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی "آموزش آنلاین روزنامه نگاری دفاعی" که در چارچوب برنامه آموزش خبرنگاری آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه «تیکا» سازماندهی شده، با همکاری این آژانس و خبرگزاری آناتولی آغاز به کار کرد.

مراسم افتتاحیه این برنامه که با حضور نمایندگان رسانه‌های کشورهای مختلف جهان از طریق ویدئوکنفرانس برگزار می‌شود. جهانگیر ایشبیلیر، مدیر آکادمی خبر آناتولی در این زمینه اعلام کرد:"اهمیت زیادی به آموزش خبرنگاری دفاعی در چارچوب"روزنامه نگاری صلح" قائل هستیم. هزینه‌های دفاعی کشورها در حال افزایش است. روزنامه نگارانی که درگیری‌ها و سیاست های دفاعی کشورها را تحلیل می‌کنند، باید هم در صنعت دفاع و هم در راهبردهای دفاعی متخصص باشند".

اغور تان‌یلی، رئیس بخش روابط خارجی تیکا نیز بر اهمیت آموزش روزنامه نگاری دفاعی در رسانه‌های در حال توسعه تأکید کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

برنامه هسته‌ای عربستان با همکاری آژانس بین المللی انرژی اتمی ادامه می‌یابدنماینده دائم ایران در سازمان‌های بین المللی در وین پیش‌تر با اشاره به برنامه «غیرشفاف» هسته‌ای عربستان گفته بود که ریاض «به‌رغم عضویت در پیمان منع گسترش سلاح هسته‌ای و امضای توافقنامه جامع پادمان دو جانبه با آژانس از پذیرش بازرسی‌های پادمانی آژانس سر باز می‌زند و اجازه ورود بازرسان را نمی‌دهد.»

انتقاد از حجاب اجباری در برنامه زنده تلویزیون ایران: '۷۰ درصد مخالف اجباری بودن حجاب هستند' - BBC News فارسیدر حالی که ده‌ها زن در ایران فقط به دلیل اعتراض به حجاب اجباری با محکومیت‌های طولانی زندان رو به رو هستند، در یک مناظره تلویزیونی، مهدی نصیری، مدیرمسئول سابق روزنامه کیهان از برخوردهای انجام شده در رابطه با حجاب انتقاد کرد و گفت که الزام حکومت به حجاب از عوامل تضعیف حجاب بوده و بر اساس آمار منتشر نشده ۷۰ درصد مردم با اجباری بودن حجاب مخالفند.

غیرضروری دانستن آموزش ساده‌ترین راه مواجهه با کروناست- اخبار فرهنگیان و مدارس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimوزیر آموزش و پرورش: با کرونا کنار آمده‌ایم ساده‌ترین راه در مواجهه با ویروس کرونا این است که بگوییم آموزش غیرضروری است باید متوجه خسارات ناشی از آموزش غیرحضوری هم باشیم

حاجی میرزایی: اطلس آموزشی برای هر مدرسه تدوین شودوزیر آموزش و پرورش در اولین گفتگوی زنده با مدیران مدارس سراسرکشور، سیاست‌های وزارت آموزش و پرورش در سال جدید تحصیلی را تشریح کرد.

دور چهارم نشست فنی هیئت‌های نظامی ترکیه-یونان آغاز شدوزارت دفاع ترکیه از آغاز دور چهارم نشست فنی هیئت‌های نظامی ترکیه-یونان در مقر ناتو خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

تعطیلی مدارس در شماری از شهرهای ایران به دلیل شیوع کرونا؛ تاکید وزیر بر آموزش حضوریوزیر آموزش و پرورش ایران بر برگزاری حضوری کلاس‌ها تاکید کرد؛ همزمان استاندار قم و مقام‌های چند شهر از تعطیلی مدارس به دلیل شیوع کرونا خبر دادند.