آمریکا 3 مرکز فضایی ایران را تحریم کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

12/06/1398 09:32:00 ب.ظ

آمریکا ۳ مرکز فضایی ایران را تحریم کرد وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد نام پژوهشگاه هوافضای ایران نیز به فهرست تحریم‌های دفتر کنترل دارایی‌های خارجی (اوفک) از نهادهای زیرمجموعه این وزارتخانه افزوده شده است

وزارت خزانه‌داری آمریکا نام سه مرکز فضایی ایران را به فهرست نهادهای تحت تحریم خود افزود.

، وزارت خزانه‌داری آمریکا روز سه‌شنبه اعلام کرد نام پژوهشگاه هوافضای ایران نیز به فهرست تحریم‌های دفتر کنترل دارایی‌های خارجی (اوفک) از نهادهای زیرمجموعه این وزارتخانه افزوده شده است..به گزارش ایلنا به نقل از تاس، سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در مورد برجام گفت: شرایط این توافق و موضوعات پیرامون آن نگران‌کننده است. این توافق یک دستاورد برجسته دیپلماتیک در دهه‌های اخیر محسوب می‌شد که نه تنها عامل امنیت برای ایران و خلیج فارس و جهان بود بلکه از لحاظ مقابله با گسترش سلاح‌های هسته‌ای نیز بسیار مهم بود..به گزارش ایلنا، حسن روحانی رییس‌جمهور ایران در جلسه رای اعتماد به دو وزیر پیشنهادی در مجلس گفت: هیچ تصمیمی برای مذاکره با آمریکا نداریم ..عکس از آرشیو . ملاقات وزیران خارجه ایران - فرانسه - آلمان و بریتانیا در بروکسل - مه ۲۰۱۸.

تکمیل می‌شود.....لاوروف تاکید کرد: ایران در واقع حق دارد با سایر کشورهای جهان روابط بازرگانی برقرار کند و بتواند نفت خود را بفروشد..

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

پادکست رادیویی دیدگاه: خالی کردن سطل ماست روی سر زنان به دلیل نداشتن حجاب گفت‌وگو با معین خزائلی

روز جمعه ۱۱ فروردین ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد فردی که از او با عنوان بسیجی یاد شده است، در شهر شاندیز مشهد سطل ماست را روی سر مادر و دختری که حجاب اجباری بر سر ندارند خالی می‌کند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آمریکا با تحریم ایران به اعتبار دلار به عنوان یک ارز بین‌المللی ضربه زدوزیر امور خارجه روسیه برجام را یک دستاورد مهم دیپلماتیک دانست و گفت: آمریکا با تحریم ایران و ممنوع کردن روابط تجاری با ایران، در واقع به اعتبار دلار آمریکا به عنوان یک ارز بین‌المللی ضربه زده است.

بازتاب سخنان امروز روحانی درباره رد مذاکره دوجانبه ایران و آمریکا در رسانه‌های جهانسخنان رییس‌جمهور ایران در جلسه امروز مجلس مورد توجه رسانه‌های بین‌المللی قرار گرفت.

طرح فرانسه: ۱۵ میلیارد اعتبار به ایران؛ به شرط تایید آمریکا | DW | 03.09.2019وزیر خارجه فرانسه می‌گوید برای ایران، در صورت بازگشت به تعهدات برجام، تامین امنیت خلیج فارس و مذاکره درباره برنامه هسته‌ای بعد از سال ۲۰۲۵، خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری گشوده می‌شود و این همه به موافقت آمریکا بستگی دارد.

فرانسه در صورت موافقت آمریکا '۱۵میلیارد دلار خط اعتباری برای نفت ایران باز می‌کند'گزارش شده است که دولت فرانسه در صورت موافقت ایالات متحده آمریکا یک خط اعتباری ۱۵ میلیاردی برای پیش خرید نفت ایران باز خواهد کرد. ایران امیدوار است که با گشایش خط اعتباری، امکان فروش نفت و کسب درآمد بیشتر برای این کشور فراهم شود.

همدستی احتمالی آمریکا، بریتانیا و فرانسه در جنایات جنگ یمن | DW | 03.09.2019بازرسان سازمان ملل متحد احتمال داده‌اند که نیروهای ائتلاف به رهبری عربستان در جنایت‌های جنگی در یمن از همدستی آمریکا، فرانسه و بریتانیا در زمینه‌های مختلف، از جمله پشتیبانی اطلاعاتی و لجستیکی، بهره‌مند می‌شوند.

طوفان دورین با گرفتن قربانی در باهاما سواحل آمریکا را در می‌نورددمقامات آمریکا به میلیون ها نفر از ساکنان ایالت های فلوریدا، جورجیا و کارولینای جنوبی دستور داده اند که مناطق محل سکونت خود را ترک کنند.