آمریکا به شهروندان خود در امارات نسبت به حملات احتمالی هشدار داد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سفارت آمریکا در ابوظبی طی بیانیه‌ای درباره خطرات بالقوه و احتمالی در امارات متحده عربی به شهروندان خود هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی

سفارت آمریکا در ابوظبی طی بیانیه‌ای درباره خطرات بالقوه و احتمالی در امارات متحده عربی به شهروندان خود هشدار داد.سفارت ایالات متحده آمریکا در ابوظبی با انتشار بیانیه‌ای کارکانان این سفارتخانه و شهروندان آمریکا که در امارات متحده عربی به سر می‌برند، را نسبت به «خطرات بالقوه و احتمالی» در این کشور هشدار داد.

در این بیانیه با اشاره به اظهارات نهاد دفاع غیر نظامی ابوظبی گفته شد که حادثه صبح امروز ناشی از انفجار کپسول گاز است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ادامه حملات خطری برای کل خاورمیانه است

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پنتاگون: روسیه به افزایش نیروهای خود در مرز اوکراین ادامه می‌دهد🔺پنتاگون: روسیه به افزایش نیروهای خود در مرز اوکراین ادامه می‌دهد ▪️جان کربی، سخنگوی پنتاگون، گفت: شاهد بودیم که پوتین، رئیس جمهوری روسیه، در روزهای شنبه و یکشنبه به ظرفیت نیروی خود در امتداد مرز با اوکراین و بلاروس اضافه کرده است. ⬇️ بیشتر بخوانید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فعالان محیط زیست در آلمان خود را به کف آسفالت بزرگراه چسباندندیک گروه از فعالان مبارزه با تغییرات اقلیمی در پایتخت آلمان با مسدود کردن یکی از بزرگراه‌های مهم در برلین، ضمن مسدود کردن مسیرهای عبور و مرور، ترافیک شدیدی را در این شهر ایجاد کردند. پیشنهادی هم برای جایگزینی سوخت های فسیلی دارند؟ همه می دانند منابع انرژی جایگزین هنوز نمی توانند کل نیاز انرژی بشر را تامین کنند بگذاریدشان در کنار فعالان حقوق حیوانات که مخالف تجارت گوشت احشام هستند و سایر مخالفین به نظر میاد یک جوری باید بشر برگرده به غار و دانه خواری پیشه کنه.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بایدن: ناتو در حالت آماده‌باش در صورت حمله روسیه به اوکراین استرئیس جمهور آمریکا اعلام کرد سازمان پیمان آتلانتیک شمالی در حالت آماده‌باش در صورت اشغال اوکراین از سوی روسیه قرار دارد. - خبرگزاری آناتولی بایدن: در صورت حمله روسیه (به اوکراین) که معنی آن عبور تانک‌ها و سربازان از مرز اوکراین است، خط لوله گاز جریان شمالی-2 را متوقف خواهیم کرد ناتو خیلی ناتوعه کیر روسیه هم نمیتونن بخورن روسیه دو برابر آمریکا بمب اتم و موشک قاره پیما و پهباد و موشک های مختلف و تانک و... داره آمریکا بوغ و تبلیغش زیاده حالا بعد جنگ بهت میگم که تو یه هفته اوکراین و شخم میزنه میگیره و امریکا و ناتو کیرشم نمیتونن بخورن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سویه فرعی اومیکرون به نام BA.2 به سویه غالب کرونا در جهان تبدیل می‌شودیک مقام ارشد سازمان جهانی بهداشت می‌گوید سویه فرعی اومیکرون که Omicron BA.2 نام دارد به زودی به سویه غالب کرونا در جهان تبدیل خواهد شد و مقام نخست آلوده‌کننده‌ترین سویه ویروس کرونا را به خود اختصاص خواهد داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۲ واکسن جدیدِ ایرانیِ کرونا در انتظار ورود به کارآزمایی بالینی/ دیگر نیازی به واردات نداریمعضو کمیته ملی واکسن کرونا با اشاره به آخرین اخبار پیرامون تولید واکسن‌های ایرانی کرونا، گفت: زیرساخت تولید واکسن و هر آنچه که نیاز داریم در کشور به وجود آمده است و ما به تکنولوژی ساخت انواع واکسن‌ها دست یافتیم؛ بنابراین می‌توان گفت از همین امسال هم نیازی به واردات واکسن وجود ندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فرمانده نیروی دریایی ارتش :توطئه‌گران در دام خود گرفتار می شوندشهرام ایرانی با اشاره به تهدیدها و توطئه‌های شوم دشمنان این مرزو بوم، گفت: مادامی که قرآن در جامعه نهادینه شده باشد توطئه‌گران به دام خود گرفتار می‌شوند. يقول محمد قاسم: 'أقسم بالله. لم أسمع أو أقرأ أي حديث عن الإمام المهدي قبل أن أشارك أحلامي. ثم أخبرني الناس أن أحلامي شبيهة بزمن الإمام المهدي'. – تعرف على محمد قاسم وهل يمكن ان يكون هو المهدي فعلا؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »