آلمان 525 میلیون یورو در حمایت از تولید واکسن کرونا پرداخت می‌کند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدراعظم آلمان اعلام کرد که این کشور 525 میلیون یورو در حمایت از تولید واکسن و داروی ویروس کرونا پرداخت خواهد کرد.

آنگلا مرگل، صدراعظم آلمان طی سخنانی در نشست مجازی ''تعهد بین المللی مبارزه با شیوع ویروس کووید-19'' که با حضور سران اتحادیه اروپا و برخی کشورهای دیگر برگزار شد اظهار داشت: آلمان 525 میلیون یورو در حمایت از تولید واکسن و داروی ویروس کرونا پرداخت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه نشست مذکور در این روزهای دشوار امیدی برای مردم جهان است، گفت: این پاندمی یک چالش جهانی است و باید در سطح جهانی با آن مقابله کرد. مرکل تاکید کرد: آلمان به صورت فعال به تلاش‌های خود برای تولید واکسن و داروی ویروس کرونا ادامه خواهد داد و در این راستا 525 میلیون یورو کمک مالی اهدا خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا: کاهش محدودیت‌ها در ایالت‌های مختلف آلمان | DW | 04.05.2020در بسیاری ایالت‌های آلمان، با کاهش گام به گام محدودیت‌ها، شهروندان مجازند از امروز با رعایت موازین بهداشتی و ایمنی برای نمونه به آرایشگاه بروند یا مراسم عبادی انجام دهند. دیدارهای تا ۵ نفره هم در یک ایالت مجاز است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چرایی پایین بودن ابتلا به ویروس کرونا در شرق آلمان | DW | 03.05.2020در ایالت​‌های شرق آلمان کم​تر از غرب کشور ویروس کرونا شیوع پیدا کرده است. تراکم جمعیت، سنت​‌​ها، درآمد مردم و اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با کرونا در کاهش ابتلا به ویروس کرونا در این مناطق نقش داشته است. واکسن کرونا که در انگلیس تولید شده، توسط یک شرکت هندی در حال تولید است. برای شصت میلیون نفر و بقیمت دوازده یورو. چرا اینخبر تا بحال بازپخش نشده؟ بس که وحشین کسی جرات نداره بره
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مرکل: واکسن کرونا باید در اختیار همه انسان‌ها قرار بگیرد | DW | 03.05.2020آلمان و چند کشور اروپایی از اختصاص هفت و نیم میلیون یورو به تحقیقات ساخت واکسن و داروی کرونا حمایت کرده‌اند. آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان گفت، واکسن کرونا باید به مقدار انبوه تولید شده و در اختیار همه انسان‌ها قرار بگیرد. گفتن که اولویت بندی میشه چرا یادت رفت به ترامپ فحش بدی؟ بیــــا تا جهــــان را به بــد نسپریم به کوشش همه دست نیکی بریم نبــاشد همی نیک و بـــد، پــــایدار همـــــان به که نیکی بود یادگار (فردوسي)
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان ویروس کرونا در جهان از ۳ و نیم میلیون نفر عبور کردبرغم کاهش میزان ابتلا و مرگ ناشی از شیوع این ویروس مرموز در مقایسه با نقطه اوج انتشار آن در ماه گذشته میلادی، حدود ۲۵۰ هزار نفر در سراسر جهان تاکنون بر اثر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ جان باخته‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان کرونا در جهان از 3 میلیون و 600 هزار نفر فراتر رفتشمار مبتلایان کرونا در جهان از 3 میلیون و 600 هزار نفر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کمک میلیارد یورویی رهبران اتحادیه اروپا برای تولید جهانی واکسن کرونارهبران اتحادیه اروپا با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند که با اجابت دعوت سازمان جهانی بهداشت، تامین بودجه میلیارد یورویی لازم برای تولید جهانی واکسن کرونا را آغاز کردند. 41 years of terror 41 years of execution 41 years of human rights violations 41 years of instability in MiddleEast Haven’t you realized yet what this regime has done to it’s own people and the whole world? EuPULLtheTrigger KingdomWithPahlavi اینا مگه تا دیروز ماسک و تجهیزات از هم نمیدزدیدن؟ چی شد نایس شدن؟؟؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »