کرونا: کاهش محدودیت‌ها در ایالت‌های مختلف آلمان | DW | 04.05.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در بسیاری ایالت‌های آلمان، با کاهش گام به گام محدودیت‌ها، شهروندان مجازند از امروز با رعایت موازین بهداشتی و ایمنی برای نمونه به آرایشگاه بروند یا مراسم عبادی انجام دهند. دیدارهای تا ۵ نفره هم در یک ایالت مجاز است.

در آلمان از امروز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت محدودیت‌های بیشتری که با شیوع کرونا در این کشور وضع شده بودند، برداشته می‌شوند. در بسیاری از مناطق شهروندان می‌توانند دوباره به آرایشگاه‌ها بروند؛ البته با رعایت مقررات‌های ایمنی و بهداشتی. انجام مراسم عبادی هم با رعایت مقررات‌های ویژه مجاز است.

بسیاری از دانش‌آموزان هم دوباره پس از هفته‌ها دوری از مدرسه، با رعایت موازین بهداشتی و ایمنی، به کلاس‌های درس بازمی‌گردند.بیشترین نرمش را در برداشتن محدودیت‌ها ایالت"زاکسن- آنهالت" آلمان از خود نشان داده است. در این ایالت دیدارهای تا پنج نفره افرادی که در یک خانه زندگی نمی‌کنند هم امکان‌پذیر است. این ایالت دلیل این نرمش را شمار کم مبتلایان به ویروس جدید کرونا در این ایالت، در مقایسه با دیگر ایالت‌های آلمان اعلام کرده است.

به گزارش روزنامه آلمانی زبان"بیلد"، ایالت‌های آلمان روز چهارشنبه آینده در ادامه رایزنی‌ها با آنگلا مرکل، درباره رفع برخی محدودیت‌های وضع شده، می‌خواهند خواست خود را برای کاهش سخت‌گیری‌ها در حوزه تماس پیش ببردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاهش آمار قربانیان کرونا در ایران؛ ثبت موارد جدید در افغانستان و تاجیکستانآخرین داده‌ها درباره وضعیت شیوع ویروس جدید کرونا در ایران، افغانستان و تاجیکستان را در این مطلب بخوانید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویروس کرونا؛ کاهش تدریجی محدودیت‌ها در کشورهای اروپاییاز روز دوشنبه با کاهش تدریجی مقررات شدید منع تردد در اسپانیا، پوشین ماسک در شبکه حمل و نقل عمومی اجباری خواهد شد. مقررات منع تردد در سایر کشورهای اروپایی هم درحال تسهیل بوده است، هرچند مقررات فاصله گیری اجتماعی به قوت خود باقیست. لعنت بر شما آیت الله بی بی سی کثیف آیت الله بی بی سی صیغه آخوند
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کره جنوبی از تبادل آتش با کره شمالی در منطقه مرزی خبر داد🔺کره جنوبی از تبادل آتش با کره شمالی در منطقه مرزی خبر داد ⚡️گزارش‌ها حاکی است که کره_شمالی و کره_جنوبی اوایل روز یکشنبه۱۴ اردیبهشت، در نزدیکی یک پست دیده‌بانی مرزی کره جنوبی تبادل آتش کرده اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جدال توییتری سخنگوی نظامیان آمریکایی در افغانستان با سخنگوی طالبانذبیح‌الله مجاهد با بازنشر توییت کلنل سونی لگت نوشت: «ما به هدف خود متعهدیم. شما به تعهدات خود پایدار باشید.» خب بعدش...؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توجیه ناموجه خطا و تبعیض در برخورد با آن، وجدان عمومی را رنج می‌دهدواکنش وزیر ارشاد به حواشی یک مداحی | وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جدیدترین توئیت خود با اشاره به اشتباه یک مداح و ایجاد برخی برداشت‌ها نسبت به آن، نوشت: توجیه ناموجه خطا و تبعیض در برخورد با خطا، وجدان عمومی را رنج می‌دهد وزیر وقتی خانوم بازیگر رسما به ائمه توهین میکنه لال میشن دیگه ؟! من وجدانم بخاطر اشاره کردن به شغل اصلی یک مشت قاتل و جانی توسط یک فاسد فی الارض رنجور نمیشه اما از اینکه یک مشت قاتل و لات و لوت و فاشیست حاکم مملکت ایران شدند ناراحتم اتفاقا خیلی هم حال میدهد!
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

با تغییراتی در قانون انتخابات، اختیارات شورای نگهبان محدود ‌می‌شود | DW | 03.05.2020نمایندگان مجلس شورای اسلامی در هفته‌های پایانی کار خود طرحی را تصویب کردند که طبق آن 'حکم قطعی دادگاه صالح مبنی بر فساد مالی یا اخلاقی داوطلبان' ملاک تایید یا عدم تایید صلاحیت شرکت او در انتخابات خواهد بود. گر حکم کنند که مست گیرند در شهر هرآنچه هست گیرند التماس تفکر
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »