چرایی پایین بودن ابتلا به ویروس کرونا در شرق آلمان | DW | 03.05.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در ایالت​‌های شرق آلمان کم​تر از غرب کشور ویروس کرونا شیوع پیدا کرده است. تراکم جمعیت، سنت​‌​ها، درآمد مردم و اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با کرونا در کاهش ابتلا به ویروس کرونا در این مناطق نقش داشته است.

شیوع ویروس کرونا در سطح آلمان ناموزون و نابرابر است. در ایالت‌​های شرق آلمان: مکلنبورگ ـ فورپومرن، براندنبورگ، ساکسن، ساکسن انهالت و تورینگن موارد کمتری از ابتلا به ویرس کرونا مشاهده شده است.

به گفته آقای زیب وجود افراد مسن و کم‌تحرک در یک جامعه می​‌تواند از سرعت رشد ویروس بکاهد. افراد جوان و کسانی که سفر می‌​​کنند احتمالا در ابتدا عامل شیوع ویروس بوده​‌اند اما اگر ویروس از نقطه​​‌ای به نقطه دیگر انتقال نیابد نمی‌​تواند در میان افراد مسن که خطر ویروس بیشتر تهدیدشان می‌​​کند رشد کند.یکی از عوامل پایین بودن ابتلا به کووید ۱۹ در ایالت های شرق ایناست که شهروندان این ایالت​ها به تعطیلات اسکی​ گران نرفتند.

زیب نتیجه می​‌گیرد که حقوق و دستمزد شهروندان در ایالت​​‌های شرق آلمان به طور متوسط نسبت به غرب پایین است و مقاصد سفر نیز با وضعیت اقتصادی و اجتماعی شهروندان ارتباط دارد.عامل دیگر پائین ویروس کرونا در شرق آلمان آئین​​ها و سنت​های محلی چون جشن کارناوال می​تواند باشد که در غرب آلمان بیشتر رواج دارد. یکی دیگر از عوامل کم بودن شمار مبتلایان به کووید ۱۹ در شرق آلمان پائین بودن تراکم جمعیت در این ایالت​هاست. برای مثال ایالت مکلنبورگ-فورپومرن با تراکم جمعیتی بسیار پایین و داشتن ساختار روستایی کم​ترین افراد بیمار کرونایی را داشته است.در شرق آلمان اقدامات یشگیرانه​ برای مقابله با کرونا نیز در نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا انجام گرفته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بس که وحشین کسی جرات نداره بره

واکسن کرونا که در انگلیس تولید شده، توسط یک شرکت هندی در حال تولید است. برای شصت میلیون نفر و بقیمت دوازده یورو. چرا اینخبر تا بحال بازپخش نشده؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چرا عوارض ابتلا به ویروس کرونا در برخی افراد شدیدتر است؟ | DW | 01.05.2020ابتلا به ویروس کرونا پیامدهای متفاوتی دارد. در حالیکه برخی متوجه ابتلای خود به این ویروس نمی‌شود، برخی دیگر به مراقبت‌های بیمارستانی نیاز پیدا می‌کنند. پژوهشگران آلمانی به اطلاعات قابل توجهی دست پیدا کرده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمار مرگ در اثر ویروس کرونا در آمریکا از ۶۵ هزار گذشتدر آمریکا آمار مرگ در اثر ابتلا به ویروس کرونا از ۶۵ هزار نفر بالاتر رفته هرچند برخی کارشناسان می گویند که رقم واقعی می تواند خیلی بالاتر باشد. 'آخرین هشدار و یادآوری به تمام بشریت: خورشید به ماه رسیده است -ادراک- تا هرکس که هلاک می‌شود براساس بینه هلاک شود و هرکس زنده می‌ماند بر اساس بینه زنده بماند.' امام ناصرمحمدیمانی ۱۳۹۹/۲/۹ه.ش. IslamicRepublicOfBBC نظر سنجی برای شما صورت گرفته توجه کنید
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ بازداشت کارگران در ترکیه و جان باختن ۵۵ روزنامه‌نگار در ۲۳ کشوردر حالی که شیوع ویروس کرونا در جهان مانع برگزاری مراسم گسترده روز جهانی کارگر شد، برخی کارگران و اتحادیه‌ها تلاش کردند که این روز را با شیوه‌های دیگری مثل حضور در بالکن خانه‌ها یا به صورت مجازی در اینترنت جشن بگیرند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در اروپا به یک و نیم میلیون نفر رسیدبه این ترتیب اروپا دارای بیش‌ترین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در میان قاره‌های جهان است. Will an impartial international delegation from all countries be formed to investigate who made Coronavirus, will the country that made Corona Virus be punished?
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویروس کرونا؛ کاهش تدریجی محدودیت‌ها در کشورهای اروپاییاز روز دوشنبه با کاهش تدریجی مقررات شدید منع تردد در اسپانیا، پوشین ماسک در شبکه حمل و نقل عمومی اجباری خواهد شد. مقررات منع تردد در سایر کشورهای اروپایی هم درحال تسهیل بوده است، هرچند مقررات فاصله گیری اجتماعی به قوت خود باقیست. لعنت بر شما آیت الله بی بی سی کثیف آیت الله بی بی سی صیغه آخوند
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کاهش آمار قربانیان کرونا در ایران؛ ثبت موارد جدید در افغانستان و تاجیکستانآخرین داده‌ها درباره وضعیت شیوع ویروس جدید کرونا در ایران، افغانستان و تاجیکستان را در این مطلب بخوانید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »