آلمان یک دانشمند روس را به جرم جاسوسی برای مسکو دستگیر کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دادستان‌های آلمان ماه فوریه نیز یک مرد آلمانی را که گفته شد طرح‌ها و نقشه‌های پارلمان را برای سرویس‌های مخفی روسیه ارسال کرده به جاسوسی متهم کرده بودند.

هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان هفته گذشته ابراز نگرانی کرده بود که کشورش در آستانه انتخابات قانون‌گذاری ماه سپتامبر هدف حملات سایبری و کارزارهای اطلاع رسانی نادرست و فریبنده روسیه قرار گیرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خاک برسر ایرانیانی مثل مسیح علی‌نژاد که باعکس گرفتن با پمپو وزیر خارجه امریکا درخواست تحریم مردم ایران می کند ببینید استاد دانشگاه اهل روسیه که بدون نیاز مالی به کشورش خدمت می کند وروانه زندان می‌شود یاد بگیرد خدمت کردن به وطن ازروسها

آلمان هنوز داغ این روز را بر دل دارد!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازداشت یک شهروند روس در آلمان به اتهام 'جاسوسی' | DW | 21.06.2021دادستانی آلمان می‌گوید، یک شهروند روس که در دانشگاهی در آلمان دستیار تحقیقات بوده به اتهام 'درز اطلاعات حساس به دستگاه اطلاعاتی روسیه' بازداشت شده است. آپارتمان و محل کار این فرد تفتیش شده است. اطلاعات حساس تو دانشگاه نگه‌داری میشن؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بايدن وعده داد سقف پذيرش پناهندگان به آمریکا را به ۱۲۵ هزار نفر افزایش دهدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. بگو اونها که ۱۲ سال اسم نوشتن برای مهاجرت ترتیبش رو بده بعد برو سر بقیه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نگاهی به مدعیان قهرمانی یورو ۲۰۲۰؛ ترس در جان حریفان ایتالیا و آلمان - BBC News فارسیدر پایان بازی‌های دور دوم مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ چهره مدعیان قهرمانی این مسابقات، تا حد زیادی روشن شده است. حالا هر تیم دو بازی انجام داده و مشخص شده که برخی تیم‌ها مثل ایتالیا فراتر از حد انتظار بازی کرده‌اند و چند تیم مثل انگلیس و اسپانیا هم از آنچه تصور می‌شد، ضعیف‌تر هستند.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

جایزه صلح ناشران آلمان به نویسنده و فیلمساز افریقایی تعلق گرفت | DW | 21.06.2021خانم 'تسیتی دانگارمبگا' نویسنده، فیلمساز و اکتیویست اهل زیمبابوه برنده جایزه صلح انجمن ناشران آلمان در سال ۲۰۲۱ شناخته شد. هیآت ژوری این جایزه دانگارمبگا را 'یک صدای شنیدنی از آفریقا' خوانده‌ است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نیروهای امنیتی در دشت‌آزادگان یک شهروند عرب را بازداشت کردند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پدافند سعودی یک پهپاد انتحاری حوثی‌ را رهگیری و منهدم کردپدافند سعودی شامگاه یکشنبه 20 ژوئن یک پهپاده بمب‌گذاری‌شده شبه‌نظامیان حوثی که را در مسیر شهر «خمیس مشیط» رهگیری و منهدم کرد.در همین‌باره ائتلاف عربی حامی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »