بازداشت یک شهروند روس در آلمان به اتهام 'جاسوسی' | DW | 21.06.2021

21/06/2021 05:00:00 ب.ظ

دادستانی آلمان می‌گوید، یک شهروند روس که در دانشگاهی در آلمان دستیار تحقیقات بوده به اتهام 'درز اطلاعات حساس به دستگاه اطلاعاتی روسیه' بازداشت شده است. آپارتمان و محل کار این فرد تفتیش شده است.

شهروند روس در دانشگاه آلمان, همکاری با سرویس اطلاعات روسیه

دادستانی آلمان می‌گوید، یک شهروند روس که در دانشگاهی در آلمان دستیار تحقیقات بوده به اتهام 'درز اطلاعات حساس به دستگاه اطلاعاتی روسیه' بازداشت شده است. آپارتمان و محل کار این فرد تفتیش شده است.

دادستانی آلمان می‌گوید، یک شهروند روس که در دانشگاهی در آلمان دستیار تحقیقات بوده به اتهام 'درز اطلاعات حساس به دستگاه اطلاعاتی روسیه' بازداشت شده است. آپارتمان و محل کار این فرد تفتیش شده است.

دادستانی دوشنبه ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) گفت، این مرد تا زمان بازداشت به عنوان دستیار تحقیقات در بخش علوم طبیعی و فنی یکی از دانشگاه‌های آلمان مشغول به کار بود.دادگاهی در آلمان شنبه ۱۹ ژوئن دستور بازداشت این مرد را تا زمان صدور احتمالی کیفرخواست صادر کرده است.

تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسیدوربین‌مخفی در کیف‌ دستی زنانه متعلق به سرویس امنیتی آلمانسلاحی که به شکل شیشه‌ شیر کودک ساخته شده است. شیشه‌ شیر کودک پوشش مناسبی برای حمل‌ و نقل سلاح توسط جاسوس تلقی شده است.تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسیوسایل مورد نیاز یک مامور"کا‌ گ ‌ب" در سال ۱۹۷۰

ادامه مطلب:
DW فارسی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

اطلاعات حساس تو دانشگاه نگه‌داری میشن؟

نگاهی به مدعیان قهرمانی یورو ۲۰۲۰؛ ترس در جان حریفان ایتالیا و آلمان - BBC News فارسیدر پایان بازی‌های دور دوم مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ چهره مدعیان قهرمانی این مسابقات، تا حد زیادی روشن شده است. حالا هر تیم دو بازی انجام داده و مشخص شده که برخی تیم‌ها مثل ایتالیا فراتر از حد انتظار بازی کرده‌اند و چند تیم مثل انگلیس و اسپانیا هم از آنچه تصور می‌شد، ضعیف‌تر هستند.

تشکیل گروه‌های مسلح مردمی در واکنش به حملات طالبان در افغانستانمنابع خبری افغانستان به‌تازگی از تشکیل گروه‌های مسلح مردمی این کشور برای مقابله با گروه طالبان خبر دادند.اخیرا جنگجویان گروه طالبان، حملات تهاجمی‌شان را به

مورا: پیشرفت‌هایی در مذاکرات برجام حاصل شده است

تصمیم‌گیری برای FATF در دولت رئیسی، بستگی به اقدام غرب در قبال برجام دارد/ در فاصله انتقال قدرت، اقدامات اساسی صورت می‌گیردفلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با ایلنا: تصمیم‌گیری برای FATF در دولت رئیسی، بستگی به اقدام غرب در قبال برجام دارد/ در فاصله انتقال قدرت، اقدامات اساسی صورت می‌گیرد

واکنش وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به پیروزی رئیسی در انتخاباتادعای وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به پیروزی رئیسی در انتخابات: وی به 'جاه‌طلبی‌های هسته‌ای' و آنچه که 'کمپین تروریسم ایران' خوانده شده شد، متعهد است

تصاویری از خسارت‌هایی که گردباد به شهر آوکلند در نیوزیلند زدشهردار آوکلند خسارات وارده به مناطق جنوبی شهر را «نسبتا گسترده» توصیف کرد.

آلمان بازداشت یک شهروند روس در آلمان به اتهام"جاسوسی" دادستانی آلمان می‌گوید، یک شهروند روس که در دانشگاهی در آلمان دستیار تحقیقات بوده به اتهام"درز اطلاعات حساس به دستگاه اطلاعاتی روسیه" بازداشت شده است.منبع تصویر، EPA از نگاه اغلب کارشناسان، تیم روبرتو مانچینی جذاب‌ترین تیم تورنمنت تا اینجای کار است؛ تیمی که به قول کلودیو رانیری "بیشتر شبیه یک تیم باشگاهی بازی می‌کند، تا تیم ملی.20 ژوئن ,2021: 11:02 صبح GST آخرین به روزرسانی: 20 ژوئن ,2021: 01:39 شب GST آدرس کپی شد منابع خبری افغانستان به‌تازگی از تشکیل گروه‌های مسلح مردمی این کشور برای مقابله با گروه طالبان خبر دادند.معاون نماینده عالی اتحادیه اروپا در سیاست خارجی اظهار داشت که پیشرفت‌هایی در مذاکرات برجام حاصل شده است.

آپارتمان و محل کار این فرد تفتیش شده است. دادستان فدرال آلمان اعلام کرد، یک شهروند روس که"ایلنور. ایتالیا با سیستم ۳-۳-۴ بازی می‌کند و آنچه بسیاری را غافلگیر کرده، فوتبال تهاجمی این تیم و پرسینگ شدید در نیمه زمین حریف است؛ چیزی که به ندرت در ادوار مختلف از ایتالیا دیده بودیم. ن" نام دارد و در دانشگاهی در آلمان مشغول به کار بوده به اتهام درز اطلاعات حساس از دانشگاه‌های آلمان به سرویس اطلاعاتی روسیه بازداشت شده است. وحیده شهکار، سخن‌گوی والی (استاندار) پروان، امروز یکشنبه 20 ژوئن (30 جوزا) به این روزنامه گفت، این افراد در هماهنگی با مسئولان امنیتی در سنگرهای دفاعی علیه طالبان اعزام می‌شوند. دادستانی دوشنبه ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) گفت، این مرد تا زمان بازداشت به عنوان دستیار تحقیقات در بخش علوم طبیعی و فنی یکی از دانشگاه‌های آلمان مشغول به کار بود. ایتالیا در مالکیت توپ تا پایان دور دوم بازی‌ها در مرحله گروهی، جزو ۵ تیم برتر نیست اما پس از دانمارک، دومین آمار برتر را در شوت به دروازه ثبت کرده و به طور متوسط ۵/۲۱ شوت در هر بازی زده است. به گفته دادستان فدرال آلمان،"ایلنور. در این مذاکرات پیشرفت‌هایی حاصل شده است و به توافق نزدیک شدیم ولی توافق قطعی حاصل نشده است.

ن" از اکتبر ۲۰۲۰ تا ژوئن ۲۰۲۱ یک عضو سرویس اطلاعاتی خارجی روسیه را دست کم سه بار ملاقات کرده و اطلاعاتی را در ازای دریافت پول نقد ارائه داده است. ایتالیا در آخرین بازی تدارکاتی خود پیش از شروع یورو ۲۰۲۰ جمهوری چک را با ۴ گل شکست داده بود؛ تیمی که در گروه چهارم مسابقات، تا امروز ۴ امتیاز از دو بازی مقابل اسکاتلند و کرواسی گرفته و یکی از تیم‌های قدرتمند تورنمنت تا امروز بوده است. شکل‌گیری گروه مسلح 500 نفری تحت نام «مقاومت» در همین حال، یک گروه دیگر به نام «مقاومت»، در ولایت (استان) بادغیس این کشور ایجاد شده که در آن 500 نفر عضو هستند و برای مقابله با طالبان مسلح شده‌اند. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید دادستانی کل آلمان اعلام کرده که جمعه گذشته دادستان فدرال مجوز بازداشت مظنون را به دستور قاضی تحقیق صادر کرده و طبق این دستور، آپارتمان و محل کار این فرد تفتیش شده است. دادگاهی در آلمان شنبه ۱۹ ژوئن دستور بازداشت این مرد را تا زمان صدور احتمالی کیفرخواست صادر کرده است. ایتالیا هرچند پیش از تورنمنت شانس اول قهرمانی به شمار نمی‌رفت اما حالا نظر بسیاری از کارشناسان را تغییر داده است. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی کفش جاسوسی متعلق به"کا‌‌ گ‌ ب" در سال ۱۹۵۰ میلادی دوربین کوچک داخل پاشنه کفش به یک حفره ریز در کناره کفش متصل است. این گروه زمانی در صحنه وارد عمل خواهند شد که به مردم و ولایت بادغیس هشدار جدی از سوی مخالفان باشد و همچنان زمانی که نیروهای امنیتی به سرباز کمکی لازم داشته باشند. به این ترتیب مامور کا ‌‌گ ‌ب (سرویس اطلاعاتی شوروی سابق) از هدفی که در اطراف او بود، بدون جلب توجه عکس می‌گرفت. آلمان اما در همان بازی مقابل فرانسه هم نشان داد که یک تیم تهاجمی با قدرت ویژه در حفظ توپ و کنترل بازی است. به آخر مذاکرات برجام نزدیک شدیم.

تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی این کیف تنها یک کیف‌ دستی ‌زنانه معمولی نیست وسط گل حک شده در کناره این کیف‌ دستی، عدسی یک دوربین‌مخفی کوچک قرار دارد. این کیف‌ دستی زنانه متعلق به سرویس امنیتی آلمان (Bundesnachrichtendienst به‌طور اختصاری: BND) است. آلمان با آرایش پایه ۱-۲-۴-۳ بازی می‌کند و بسیاری منتظر بودند پس از باخت به فرانسه، یواخیم لوو در سیستم بازی خود تغییر کلی ایجاد کند اما آلمان بدون هیچ تغییری در ترکیب و سیستم، در بازی دوم مقابل پرتغال حاضر شد و ۴ گل به این تیم زد.. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی دوربین‌مخفی در کیف‌ دستی زنانه متعلق به سرویس امنیتی آلمان از زاویه بالا در این عکس، بدنه دوربین تعبیه شده داخل کیف‌ دستی زنانه پیدا است. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی شیشه‌ شیر کودکی که شلیک می‌کند سلاحی که به شکل شیشه‌ شیر کودک ساخته شده است. در ترکیب آلمان دو پیستون کناری این تیم یعنی جاشوا کیمیش و روبین گوزنس نقش ویژه‌ای در حملات مقابل پرتغال داشتند. شیشه‌ شیر کودک پوشش مناسبی برای حمل‌ و نقل سلاح توسط جاسوس تلقی شده است. عراقچی تصریح کرد: نمی‌توان گفت که دور آتی، دور نهایی خواهد بود، زیرا همه چیز به تصمیمات طرف‌های مقابل بستگی دارد، اما مطمئن هستم که دور هفتم دور بسیار سختی خواهد بود.

تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی سلاحی به شکل ساعت‌ مچی در سال‌های گذشته جاسوس‌ها این گونه ساعت‌ها را سلاحی محبوب برای محافظت از خود می‌دانستند. تیمی که به دلیل باخت‌های پیاپی در ماه‌های گذشته پیش از شروع یورو، از سوی اغلب کارشناسان، دست کم گرفته می‌شد، حالا از نگاه اغلب مخاطبان جدی مسابقات یورو، یکی از شانس‌های رسیدن به فینال تورنمنت است. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی تیراندازی با قلم هدف اصلی استفاده از این قلم‌ها نه نوشتن بلکه تیراندازی است. ویژگی این قلم‌ها امکان آن برای کشیده شدن سریع ماشه است. فرانسه؛ قدرت پنهان ستارگان بزرگ منبع تصویر، EPA تیم دیدیه دشان در بازی اول مقابل آلمان، هرچند در دقایق بسیاری تحت تاثیر حریف بازی کرد و مالکیت توپ پایینی داشت، اما درمجموع با آرامش از پس آلمان برآمد. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی وسایل مورد نیاز یک مامور"کا‌ گ ‌ب" در سال ۱۹۷۰ در جعبه طلایی یک ساعت قرار دارد که به ماموران ویژه کا ‌‌گ ‌ب (سرویس اطلاعات شوروی سابق) در کنار نشان مخصوص کا ‌‌گ ‌ب داده می‌شد. کارت هویت اعضای کا گ ‌ب از دیگر وسایل مورد نیاز ماموران این سازمان بود. فرانسه با آرایش پایه ۳-۳-۴ بازی می‌کند و کریم بنزما و کیلیان امباپه در ضدحملات این تیم بسیار موثر هستند.

داخل ساعت‌ مچی زنانه ماموران کا ‌گ ‌ب نیز محفظه‌ای مخفی برای قرار دادن قرص وجود داشت. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی کیف گریم جاسوس‌ها باید گاهی اوقات تغییر چهره بدهند. فرانسه از ۲ بازی ۴ امتیاز گرفته و بعید است نتواند به مرحله یک‌هشتم نهایی صعود کند؛ تیمی که در جام جهانی نشان داده بود چقدر در بازی‌های حذفی، با توجه به مهارتش در ضدحملات سریع برای حریفان خطرناک است، بار دیگر با آغاز بازی‌های حذفی می‌تواند تبدیل به یک مدعی ویژه برای رسیدن به فینال شود. زیر این چمدان، در لایه‌ای پنهان، سرویس کامل گریم وجود دارد. از این کیف تا سال ۱۹۸۶ میلادی استفاده شده است. فرانسه در قیاس با آلمان و ایتالیا، تیم منعطف‌تری از نظر تاکتیکی محسوب می‌شود، چون هم می‌‌تواند در سبک بازی مالکیت‌محور خوب کار کند و هم مثل بازی آلمان در شکل دفاع-ضدحمله تیم موثری است. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی ساعت‌هایی برای جاسوسی تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی کلت کوچک زنانه این سلاح در سال ۱۸۸۰ میلادی ساخته شده است.

جاسوسان زن به دلیل کوچکی و جا گرفتن آن در داخل کیف زنانه از استفاده می‌کردند. بازی مقابل پرتغال، بیش از پیش سطح فنی فرانسه را نشان خواهد داد؛ تیمی که در دو تورنمنت بزرگ قبلی یعنی یورو ۲۰۱۶ و جام جهانی ۲۰۱۸ به فینال رسیده و به موفقیت عادت کرده است. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی این زیردریایی یک‌نفره را می‌توان تا کرد روس‌ها از این زیردریایی یک‌نفره و"تاشو" تا سال ۱۹۹۳ استفاده می‌کرده‌اند. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی کالاشنیکف طلایی کالاشنیکف طلایی با امضای میخاییل کالاشنیکف، سازنده"تفنگ خودکار ۴۷" موسوم به کالاشنیکف، در نمایشگاه اوبرهاوزن. در انگلیس انتقاد از گرت ساوت‌گیت به خصوص به دلیل استفاده همزمان از دو هافبک دفاعی بالا گرفته، آن هم با این منطق که دکلن رایس و کلوین فیلیپس، تکنیک مناسبی برای ارسال پاس‌های کلیدی ندارند و حضور همزمان این دو بازیکن در ترکیب اصلی، جا برای حضور چند نیروی هجومی تکنیکی مثل جک گریلیش، مارکوس رشفورد و جیدون سانچو در ترکیب را تنگ کرده است. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی اتومبیل جیمز باند آستون مارتین، اتومبیل محبوب جیمز باند،"مامور ۰۰۷"، در نمایشگاه اوبرهاوزن. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی چاقو یا بادام‌زمینی؟ چاقویی کوچک با ظاهر یک بادام‌زمینی، ساخت ۱۹۷۰ میلادی در آمریکا. تیمی که در بازی با دانمارک هرچند پیروز شد اما آنقدر از سوی این تیم تحت فشار قرار گرفت که حالا سخت بتوان این تیم را در سطح فنی ایتالیا و چند مدعی دیگر به شمار آورد.

تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی دوربین‌ مخفی در سنجاق سینه این سنجاق سینه مجهز به دوربین ساخت فرانسه است. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی سلاحی متصل به دکمه سردست آستین سلاحی کوچک متصل به دکمه سردست ساخت اتریش در نمایشگاه اوبرهاوزن. در این میان تیمی که چندان روی آن حساب نمی‌شد اما نمایش‌هایی فراتر از انتظار داشته، هلند است. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی شلیک با کلید سلاحی به شکل کلید در ورودی کلیسا، ساخت آلمان در سال‌های بسیار دور. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی سلاح به شکل مته‌ برقی این سلاح در آلمان شرقی ساخته می‌شده است. مهمترین خبرها. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی بازدیدکنندگان از تجهیزات جاسوسی نمایی ازبازدیدکنندگان نمایشگاه سیر تحولات تجهیزات جاسوسی در شهر اوبرهاوزن.

آماده‌سازی این نمایشگاه سه سال زمان برده است. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی اتاق استراق سمع بازسازی اتاق استراق سمع همراه با دستگاه‌های مختلف در نمایشگاه اوبرهاوزن. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی دستگاهی قدیمی برای رمزگذاری و رمزگشایی نوشته‌ها رمزگذاری و رمزگشایی نوشته‌ها از کارهای معمول سرویس‌های جاسوسی است. تصاویری از ابزارهای لو رفته جاسوسی "چغل" کیست؟ در فرهنگ دهخدا"چغل" یکی از واژه‌های مترادف"جاسوس" است، به معنای کسی که چغلی (سخن‌چینی) می‌کند. نویسنده: HK .