آلتون: حمایت از حقیقت در مقابل دروغ و شایعه را اقدامی شایسته و رویکردی اخلاقی می‌دانیم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس دفتر ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه بر اهمیت مقابله با دروغ و شایعه پراکنی‌ها علیه کشورهای ترک تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی

رئیس دفتر ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه بر اهمیت مقابله با دروغ و شایعه پراکنی‌ها علیه کشورهای ترک تاکید کرد.فخرالدین آلتون، رئیس دفتر ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه امروز جمعه طی سخنانی در مراسم افتتاحیه همایش رسانه شورای ترک در استانبول اظهارداشت: «ترکیه در داخل و خارج برای آشکار شدن حقایق تلاش می‌کند. حمایت از حقیقت در مقابل دروغ و شایعه را اقدامی شایسته و رویکردی اخلاقی می‌دانیم».

رئیس دفتر ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه ادامه داد: «مقابله با شایعه‌پراکنی در این دوره سیاسی پساحقیقت که همچنان جریان دارد، بسیار مهم است. در مقابل دروغ پراکنی که با از بین بردن ارزش‌های فرهنگی و تاریخی می‌خواهد مسیر استعمار آن‌ها را بگشاید باید ایستادگی کنیم. این صنعت با ایجاد اخبار کذب و طراحی شده خواهان تقسیم جهان به عنوان «ما» و «شما» است».

وی با اشاره به تلاش‌های ترکیه برای انعکاس حقایق این نبرد گفت: «طی 44 روز ضمن انعکاس اخبار مرتبط با دعوی محق آذربایجان، با شایعه پراکنی‌ها مبارزه کردیم. ما حقایقی که ارمنستان آن‌ها را پنهان کرده و به فراموشی سپرده بودند را به جهانیان بازگو کردیم. ما با ایجاد گفتمانی شایسته برای این پیروزی عزتمند در میدان، آن را به جهان ترک به ارمغان آوردیم. بار دیگر از خداوند برای شهدای نظامی و غیرنظامی آذربایجان طلب رحمت و تاکید می‌کنم که قره‌باغ برای آذربایجان است».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بن فرحان: سعودی از تلاش‌ها برای تحقق ثبات در لیبی حمایت می‌کندشاهزاده فیصل بن فرحان، وزیر خارجه پادشاهی عربی سعودی، در مصاحبه با تلویزیون «العربیه»، گفت که در کنفرانس برقراری ثبات در لیبی، درباره لزوم خروج نیروهای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

داستان باورنکردنی دختران هاکی روی یخ؛ موفقیت بدون حمایت، بدون سرمربی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سنتکام حمله به مقر نیروهای آمریکا در سوریه را تائید کرد؛ احتمال «نقش» نیروهای مورد حمایت ایران♦️سنتکام حمله به مقر نیروهای آمریکا در سوریه را تائید کرد ▪️ یک مقام رسمی سنتکام به اسکای نیوز عربی گفت بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد شبه‌نظامیان مورد حمایت جمهوری اسلامی ایران، پایگاه نظامی تنف سوریه را هدف قرار داده‌اند فقط به دموکراتها و بایدن گفت خاااک کل کره زمین...... نیروهای حزبل تحت فرمان شیخ حسن لبنانی کمتر از10هزار نفر هستند چونکه کل نیروهای سپاه پاسداران در ایران 100هزار نفرند که فقط30هزار نفرشان رزمی می باشند و الباقی لجستیک و دفتری و غیره هستند که در صورت جنگ_داخلی_لبنان بسرعت نابود میشوند پس حمله_نظامی_اسرائیل به خامنه ای بی خطر است در حال حاضر بهترین و مطمئن ترین راه حل برای مشکل خاورمیانه و جهان براندازی رژیم ملایان12 امامی است و بهترین و سریعترین و مطمئن ترین راه براندازی ملایان ولایت علی حمله_نظامیست. این یک جنگ_آسان_کم_هزینه است که سریعا به نتیجه میرسد. نیروهای نیابتی خامنه ای بسیار ترسو و ضعیف هستند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دستورهای رئیس بنیاد شهید در پی خودکشی منجر به فوت یکی از فرزندان شهدادستورهای رئیس بنیاد شهید در پی خودکشی منجر به فوت یکی از فرزندان شهدا معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دستورهایی را در مورد حادثه خودکشی یکی از فرزندان شهدا در شهر یاسوج و دلجویی از خانواده این مرحوم صادر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طرح جدید و جامع ناتو برای مقابله با تهدیدهای روسیهوزرای دفاع کشورهای عضو ناتو طرحی را تصویب می‌کنند که بر لزوم مقابله و آمادگی بیشتر در مقابل تهدیدهای بالقوه روسیه در دریای سیاه و بالتیک تاکید ویژه‌ای دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

الک بالدوین، ستاره هالیوود با شلیک اشتباهی فیلمبردار را کشت | DW | 22.10.2021الک بالدوین، بازیگر سرشناس آمریکایی، با شلیک از تفنگی که برای نقش‌آفرینی در صحنه فیلمبرداری در دست داشت، به اشتباه فیلمبردار فیلمی وسترن را کشت و کارگردان را نیز زخمی کرد. چه ترجمه بدی:/ خیلی مسخره ست مثل اینه یکی تو بیمارستان بیماری رو با آمپول هوا بکشه بعد بگه عهه ببخشید هواگیری یادم رفت بکنم! 🤦‍♂️ چرا برای فیلمبردار لفظ خانم رو بکار بردید برای اقا نگفتین اقای جویل. اقا سگه نکنه؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »